Vsetín – Zlín 4:2 (kon.) | Chomutov – Kladno 4:0 (kon.) | Jihlava – Pardubice 4:3 (2:1 po s.n.)
Hr. Králové – Liberec 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:6 (kon.) | Ústí n/L – Sparta 6:5 (2:1 po s.n.)
HC Plzeň – K. Vary 4:1 (kon.) | Poruba 2011 – Olomouc 2:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 3:8 (kon.)
Letňany – HC Litvínov 3:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
6:5 (2:2, 1:1, 2:2 - 0:0)
HC Sparta Praha
Sobota 07.12.2013, 13:00Extraliga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Pěkný den z Ústí nad Labem. Za několik minut začne utkání RAKO extraligy staršího dorostu mezi Ústím a Spartou.

00:01

00:01
    Úvodní buly vyhráli hosté. Kosina v brance Ústí však zasahovat nemusel, protože jeho spoluhráči se puku zmocnili a otočili směr hry.

00:51
    Macek zaváhal před vlastní branku. Díky tomu se do šance dostala Sparta, ale k vážnější střele se nedostala.

01:50
    Lvíčata se dostala do útočného pásma, na branku ale vystřelit nedokázala.

02:06
    Vyloučen domácí Bořek Ozom na dvě minuty za držení.

02:24
    Slovan vyhodil puk za branku soupeře.

03:11
    Tůma situaci před vlastní brankou podcenil. Málem z toho byl vlastní gól. Kosina však zasáhl.

03:34
    Kotouč ve středním pásmu. Lvíčata šetří cenné vteřinky z oslabení.

03:50
    Macek, tak, jak se mu vlastní vybojoval kotouč ve středním pásmu. Jel po straně na brankáře hostů. V souboji neuspěl.

04:06

04:10
    Hostující Kolář se dostal do dobré pozice, ale puk netrefil přesně.

04:49
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté předvedli pěknou akci. Dva na jednoho vyřešili výborně. JAN POLESNÝ prostřelil s přehledem domácího Kosinu. Asistence: Martin Svoboda,Petr Kalina.

05:10
    Vyloučen hostující Polesný na dvě minuty za hákování.

06:25
    Lvíčata hrají v útočném pásmu, ale nemohou se dostat k pořádné střele. Dvakrát vyhrála vhazování v útočném pásmu.

06:35
    Hosté se osvobozují.

07:10

07:29
    Žlutomodří hrají aktivněji, ale přes dobře bránící obrano soupeře to mají těžké.

08:26
    Po nepřesnostech ve hře Slovanu raději brankář Kosina přerušil hru.

08:31
    Znovu výborný Kosina teď zachránil domácí od inkasování branky.

09:05
    Kašek si puk hodil na dlouhou hůl, a tak se kotouče zmocnil soupeř.

09:50
    Domácí se dostali do útočného pásma. Koptova střela od modré se neujala.

10:45
    Lvíčata jela dva na jednoho. Loukota špatně přihrál, tím celou akci zkazil.

11:11
    Hosté z protiútoku vystřelili na Kosinu, který puk podržel. Sparta hraje aktivně, Kolářova střela skončila v lapačce brankáře Kosiny.

12:24
    Ústečtí Lvi právě vstřelili branku!
    Nenápadná akci. ONDŘEJ KOPTA vystřelil a trefil se přímo mezi betony.Slovan vyrovnává. Samostatně.

13:15
    Domácí hrají díky vstřelené brance aktivně. Sparta to má momentálně těžké. Sama totiž dělá chyby.

14:01
    Michajličenko se dostal ke střele, které ale chyběla přesnost.

15:01
    Postavením mimo hru se provinili domácí.

15:37
    Hozáka výborně vychytal gólman Kosina. Ústecká obrana udělala obrovskou chyby, kterou Sparta málem využila.

16:18
    Vyloučen domácí Famil Amirov na dvě minuty za vysokou hůl.

16:41
    Rychlou střelou k tyčce se v přesilové hře prosadil MARTIN JANDUS. Asistence: Jaroslav Zářecký, Kryštof Hrala.

18:00
    Hrají se poslední dvě minuty první třetiny.

18:44
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

18:57
    Vyloučen hostující Martin Jandus na dvě minuty za sekání.

19:36
    Akce až do prázdné branky. Lvíčata rozebrala obranu Sparty. Kopta našel Tůmu, který poslal puk před prázdnou branku, kde stál MAREK MACEK, ten pohodlně skóroval. Asistence: Martin Tůma, Ondřej Kopta.

20:00

20:01

20:22
    Tůmovu střelu z dálky zlikvidoval Brízgala.

20:52
    Kopta trefil tyč. První minuta druhé třetiny se Slovanu povedla náramně.

21:38
    MATYÁŠ KAŠEK jako buldok se prodral ke střele, kterou Brízgala nedokázal chytit. Velký kus práce odvedli také Koval s Amirovem. Asistence: Jakub Koval, Famil Amirov.

22:22
    Vyloučen domácí Petr Michajličenko na dvě minuty za hákování.

22:58
    V oslabení výborně Tůma vyvezl kotouč a vystřelil.

23:14
    Hosté vyrovnávají. LUKÁŠ LOJKA byl na správném místě a prostřelil Kosinu. Asistence: Patrik Kadeřávek, Jiří Hozák.

24:32
    Lvíčata hrají aktivně. Tůma s Koptou vymysleli zajímavou akci, kterou ovšem nedokázali zakončit.

26:22
    Hraje se rychlý hokej. Oba týmy se dostávají do šancí, ale ne do gólových.

27:48
    Lvíčata hrají velmi dobře. Hosté se snaží, ale dobrá obranná hra Slovanu jim to značně komplikuje. Žlutomodří statečně bojují.

28:34
    Vyloučen hostující Jan Polesný na dvě minuty za krosček.

28:53
    Kotouč za Kosinou.

29:10
    Vyloučeni Kadeřávek hrubost na dvě minuty, domácí Hucek na dvě minuty za vysokou hůl, Ondřej Kopta dvě minuty za sekání. Bude se hrát 4 na 4.

29:40
    Vyloučen hostující Bureš na dvě minuty za vysokou hůl.

30:21
    Slovan hraje v útočném pásmu.

31:10
    Ústí hraje v plném počtu, hraje přesilovku pět na čtyři.

31:43

32:00
    Hra se uklidnila. Slovan je aktivnější, ale nemůže se dostat do gólových šancí.

32:35
    Hosté jeli v brejku, Lojka střílel mimo branku Kosiny.

33:12
    Domácí brankář kryje puk. Buly před jeho brankou. Oba týmy střádají.

33:46
    Přihrávka rukou zastavuje akci domácího týmu.

34:59
    Kašek byl faulovaný, jenže hlavní sudí tento faul asi neviděl. Protesty domácí střídačky nepomohly.

35:23
    Kosina výborně povyjel proti střele Polesného, který tak měl malý střelecký úhel.

37:40
    Domácí Amirov se dostal dvakrát do velké šance, jednou branku minul, ve druhém případě trefil tyč.

38:02
    Vyloučen domácí Jan Hucek na dvě minuty za držení.

38:38
    Kosina zasáhl proti střele Polesného. Sparta v tlaku.

39:02
    Hra přerušena pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

39:12
    Kotouč za brankou Brízgala.

39:40
    Sparta znovu operuje před Kosinou. Slovanu teď pomohlo postavení mimo hru Pražanů.

40:00

40:01

40:02

40:29
    LUKÁŠ LOJKA se prosazuje samostatnou akcí. Bez asistence.

41:12
    Vyloučen Martin Svoboda na dvě minuty za faul Loktem.

43:12
    Hosté jsou v pásmu a kombinují.

43:45
    MARTIN SVOBODA rychlou střelou posílá Pražany do vedení o dva góly. Asisnence: Martin Lojka.

46:57
    Domácí se dostávají na dostřel. Po Tůmově přihrávce se prosazuje ONDŘEJ KOPTA. Asistence: Martin Tůma.

47:39
    Vyloučen Jan Hucek na dvě minuty za vražení na hrazení.

48:00
    Pražané hrají přesilovou hru špatně. Domácí jsou v útočném pásmu.

49:08
    Slova se brání srdnatě.

49:39

50:09
    Nájezd proti Spartě.

50:09
    Tůma zkoušel blafák, ale neuspěl. Škoda pro domácí. Gólman Brízgala zasahovat nemusel.

51:43
    Čas běží rychle, domácí se snaží vyrovnat, ale chybí jim i trocha potřebného štěstíčka.

52:47
    Vyloučen Jiří Hozák na dvě minuty za nedovolené bráněníní. Tento faul ovšem sudí nejprve neviděli. Až po diskuzi s domácím koučem došlo k vyloučení. Přitom se jednalo o zcela jasný faul.

53:18
    Domácí hrají aktivně, dostávají se před branku.

54:34
    Ústí pomalu začíná otevírat obranu a plně se soustředit na útok.

55:11
    Kosina vyrazil střelu Kozdy nad branku. Buly v útočném pásmu hostů.

56:14
    Hraje se vyrovnaný hokej. Oba týmy se snaží vstřelit gól.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.