Prešov – Topoľčany 1:0 (kon.) | Trnava – Senica 2:1 (1:0 po s.n.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:0 (kon.)
Prievidza – Pov. Bystrica 1:4 (kon.) | Bardejov – SR 18 2:0 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 2:4 (kon.)
HC Prešov 07
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC Topoľčany
sk Neděle 05.01.2014, 17:00 • Ice Arena, Prešov • 1. liga (SR)

52:38
    Presilovka, ktorá ani nevyzerala byť presilovkou v podaní Topoľčian sa končí. Za filmovanie odhádza Tvrdík na dve minúty.

51:41
    Pred ním sa ale Marton dopustil podrazenia a vylučuje sa. Prešov je oslabený a nebude mať v hre Krempaského.

46:19
    Prešov síce má tlak napriek poslednej akcii hostí, ale necháva sa vylúčiť. Slávik si odsedí dve minúty za faul lakťom a Topoľčany majú šancu na otvorenie skóre.

34:37
    Po tom, ako na ľade ostal jeden z hráčov hostí sa hra prerušila. Dôvodom bude vysoká hokejka. ktorú teraz hostia reklamujú. A toto by sa stávať nemalo! Po reklamácii a otvárajú dvierka na trestnej lavici, na ktorú putuje za piskotu divákov Viliam Knap na 4 MINÚTY!

01:55
    Domáci si zahrajú početnú prevahu o dvoch hráčov. Na 2 minúty si za vrazenie na mantinel odchádza sadnúť Adrián Kolník.