Trnava – Topoľčany 6:3 (kon.) | Prešov – Lipt. Mikuláš 2:3 (0:1 po s.n.) | Michalovce – Detva 3:2 (kon.)
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:2 (kon.) | Bardejov – Prievidza 11:3 (kon.) | Senica – SR 18 5:0 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC Prešov 07
2:3 (0:1, 0:0, 2:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pátek 10.01.2014, 17:00 • Ice arena • 1. liga (SR)

59:57
    Devečka ale oslabuje svoj tím. Liptovský Mikuláš sa bude brániť, keď sa Tomáš Devečka previnil podrazením.

56:04
    Uvidíme dve vylúčenia hostí naraz. Oddychový čas Liptákov. Vylúčený je Tomáš Špila a Ján Holiga za podrazenie.

40:42
    Zbytočný faul Prešova, teraz Malina hral vysokou hokejkou a odsedí si 2 minúty.

38:10
    Brankár Hollý ide nakoniec na 2 minúty za hru za červenou čiarou. Hollý cestou na striedačku ešte prihral puk spoluhráčovi a teda jednoznačne to bolo proti pravidlám, Prokopovi teda dali zapravdu.

38:10
    Kapitán Prokop protestuje u rozhodcu, ale Podsedlý si svoj trest odpyká na 10 minút za nešportové správanie. Ospravedlňujeme sa za zlú prvotnú informáciu.

27:25
    Prešov sa dopustil ale faulu. Erik Ivančo si posedí na dve minúty za nedovolené bránenie.

15:29
    Domáci Ejem pri mantineli zahral tvrdo a pôjde na dve minúty za napadnutie Jakuba Matejku.

10:01
    Prešov ale bude hrať presilovku. Lištiak Andrej bude sedieť za hákovanie.

05:01
    Presilovka 5 na 3 pre Prešov. Na trestnú ide Špila za vysokú hokejku.

04:28
    Mikuláš bude v oslabení. Peter Bartík si sadne na 2 minúty za hákovanie na trestnú lavicu.

00:45
    Dlho sa plynulo znova nehralo a vidíme prvé vylúčenie. Igor Halás ide na trestnú za hru vysokou hokejkou a Mikuláš bude hrať presilovku.

Lukáš Rusňák

Branky a nahrávky: 46. Halás (Kohutiar), 51. Knap (Horvát, Ružička) – 13. Lištiak (Leskovjanský), 44. Piatka (Špila), rozh. náj. Poliaček

HC Prešov 07: Marton (Kmeť) – Malina, Tkáč, Slávik, Ejem, Ružička, Ivančo "A", Tartaľ, Guntáš – Kohutiar, Sabol "A", Halás – Krempaský, Prokop "C", Podsedlý – Kivader, Knap, Horvát – Fusek, Chalupa, Renčok
    HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý (Duchoň) – Bakoš, Devečka, Holiga, Špila "A", Nitriansky, M. Školiak, Janči, Mezovský – Kuric "C", Broska, Bartík "A" – Vartovník, Piatka, Roháč – Leskovjanský, Matejka, Poliaček – Števuliak, Lištiak, Janček

Rozhodčí: Krist – Tornay, Riš