Trnava – Prešov 6:4 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 3:4 (0:1 po s.n.)
Detva – Michalovce 2:1 (kon.)
HK Bardejov
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HK Spišská Nová Ves
sk Pátek 14.02.2014, 17:30 • ZŠ Bardejov • 1. liga play-off (SR)

53:05
    Vylúčenie aj na druhej strane. Dve minúty si odpyká Cvengroš – bránenie.

51:33
    Vylúčený hráč domácich Ščurko. Trest dostal za nedovolené bránenie.

50:06
    Tak čo sa deje na štadióne, nepotrebuje dlhý komentár. Vylúčený hráč domácich Chovan. Aj keď predošlí faul na Takáča bol nebezpečnejší. Chovan dostal trest za napadnutie.

46:37
    Vylúčený domáci hráč Hopkovič. Trest si odpyká za hákovanie.

43:05
    Vylúčený hráč hostí, Cvengroš už mieri na trestnú lavicu. Previnil sa podrazením.

41:15
    Vylúčený hráč Bardejova, Krčula si odpyká trest za držanie.

39:17
    Ďalšie vylúčenie domácich. Spišská Nová Ves bude mať ideálnu príležitosť streliť gól do šatne. Vylúčený hráč Gmitter – napadnutie.

34:47
    Vylúčený hráč Bardejova, menší trest si odsedí Hopkovič – hákovanie.

33:42
    Vylúčený hráč hostí brankár Smik, 10 minút si odsení jeho spoluhráč Findura.

32:09
    Vylúčenie na strane Spišskej Novej Vsi. Menší trest si odsedí hráč s číslo 9, Cvengroš. Previnil sa držaním.

25:06
    Vylúčenie aj na domácej strane. Dve minúty si musí odsedieť Baláž. Menší trest – podrazenie.

19:57
    Do konca ostávajú tri sekundy. Vylúčený hráč Spišskej Novej Vsi, za podrazenie si menší trest odpyká Kadlubiak.

13:43
    Ďalší vylúčený hráč hostí. Rojkovič si odsedí trest za zdržiavanie hry.

13:38
    Následne vylúčený aj hráč Spišskej Novej Vsi. Vartovník si odsedí 2 minúty. Trest dostal za nedovolené bránenie.

11:10
    Prvé vylúčenie aj na strane domáceho celku. Dve minúty si odsedí Baláž – trest dostal za hákovanie.