New Jersey – Columbus 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (po pr.) | Philadelphia – San Jose 3:7 (kon.)
Pittsburgh – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Chicago 2:1 (kon.) | Florida – Washington 4:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 1:6 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Winnipeg Jets
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 28.02.2014, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

Ode mě je to dnes vše, děkuji za sledování a přeji dobrou noc, nebo dobré ráno. Někdy příště na počtenou. (05:07:22)

3. Ondřej Pavelec (tým) 34 zák., 0 gólů, 94,4%

V samostatných nájezdech jsou nakonec šťastnější domácí Jets. Velkou pochvalu si zaslouží jak Ondřej Pavelec, tak Mike Smith, kteří dnes oba předváděli krásně zákroky.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem branky je OLLI JOKINEN.

Mike Ribeiro nedává a je rozhdonuto..

Jokinen střelou mezi betony dává na 2:1!

A Antoine Vermette vyrovnává!

Setoguchi je prvním úspěšným střelcem!

Pavelec vystavil Vrbatovi parádní semafor a stále je to 0:0!

Andrew Ladd svůj forhendový blafák neproměňuje.

Na druhé straně si Mikkel Boedker na Pavelce nepřišel.

Smith semkl betony a vynuloval Littlea.

Bryan Little pojede jako první, proti němu Mike Smith..

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhřešení o vítězi nám nepřineslo ani prodloužení, a budeme si tak muset počkat až do nájezdů!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Byfuglien bojuje o kotouč na modré čáře.

64:15
    Trouba nahazoval na Smithe, ten ale nemusel zasahovat.

63:38
    Hra má rychlost, napětí, i skvělé zákroky gólmanů na obou stranách. Diváci jsou u vytržení, celá hala stojí.

63:09
    Ekman-Larsson zaváží kotouč do útočného pásma a krouží s ním kolem brány.

62:14
    Keith Yandle dorážel do odkryté klece, ale z ničeho nic se tam objevil Ondřej Pavelec a kotouč mu doslova ukradl!

61:56
    Prozatím ne. Nepodařilo se jim získat puk a odjíždějí na střídačku.

61:28
    Frolíkova formace na ledě. Bude mít tento zápas více českých hrdinů?

60:57
    Trouba zavážel kotouč do útočného pásma, avšak byl tvdrě, ale čistě, sražen k zemi.

60:24
    Neuvěřitelné, nepopsatelné zákroky předvádí Ondřej Pavelec! Nyní vychytal dva hráče zakončující do odkryté klece!

60:15
    Prodloužení začalo, puk mají na svých holích domácí.

60:01

Hostům se podařilo ve třetí třetině zásluhou Martina Hanzala vyrovnat, a budeme tak svědky prodloužení.

60:00

59:55
    Evander Kane mohl být hrdinou dne, avšak o pá centimetrů minul!

59:42
    Hostům se nepovedla rozehrávka, je z toho icing, a domácí tak získávají vhazování v útočném pásmu.

59:30
    Jokinen rozehrává z obranného pásma.

59:00
    Probíhá poslední minuty třetí třetiny, puk mají v moci domácí.

58:28
    Kane a Wheeler kombinují v útočném pásmu a dostávají Kojoty pod tlak!

57:53
    McMillan se parádně uvolnil a provětral Pavelcovi lapačku. Ta ale udržela puk v sobě a rozhodčí hvizdem přerušil hru.

57:10
    Hosté pouze nahazují na Pavelcovu bránu a v poklidu odjíždějí střídat. Vypadá to, že oba týmy chtějí zápas dotáhnout do prodloužení, a zajistit si tak alespoň jeden bod.

56:40
    200 vteřin zbývá do konce základní hrací doby, podaří se někomu rozhodnout?

56:09
    Domácí vyhráli vhazování ve svém obranném pásmu, avšak mají problém s rozehrávkou. Hráči Winnipegu výborně napadají.

55:58
    Z rychlého brejku zakončoval dnes velmi aktivní Frolík, avšak na Smitha nevyzrál ani teď. Pokračovat se bude po komerční pauze.

55:42
    Doan nabil McMillenovi, kterého ale vychytal dnes skvělý Pavelec.

55:18
    Shane Dona operuje za bránu a nedá se odstavit od puku.

54:38
    Poslední minuty se hrají ve velkém tempu, oba týmy se snaží strhnout vedení na svou stranu, to se jim ale zatím nedaří.

53:46
    Hra se bleskurychle přenesla na druhou stranu před Pavelce, k vážnějšímu zakončení se ale hosté nedostali.

52:54
    Domácí v plném počtu a ihned mohli zahrozit, v přečíslení 3/1 zakončoval Trouba, avšak nedokázal propasírovat kotouč skrze Smitha.

52:44
    Stone dostal na modré nabito, a vyslal tak na Pavelce řádnou dělovku. Ten ale dobře viděl a s ránou si dokázal poradit.

52:18
    Jokinen vyhodil kotouč mimo hřiště, avšak jak rozhodčí ukazují, byl tečován a vylučovat se nebude.

51:45
    Hanzalovi nevyšel přechod přes modrou čáru a rozhodčí mu odpískal ofsajd.

51:19
    Ladd se dral do zakončení ve vlastním oslabení, zbytečnými kličkami se o slibnou možnost připravil.

Rekord v počtu vítězných zápasů o jednu branku drží New Jersey Devils, kteří mají na kontě 37 takovýchto výher. Se 34 se na druhém místě drží právě Winnipeg, společně s Phoenixem. Uvidíme, jestli jeden z nich tuto statistiku potvrdí.

50:48
    Další vyloučení, Chris Thorburn (WPG) si vykoledoval dvě trestně minuty za vražení na hrazení. Dobrá možnost pro Kojoty, kteří tak necelých 10 minut před koncem třetí třetiny mohou strhnout vedení na svou stranu.

50:09
    Dvě skryté střely nyní vyslali domácí na Smithe, tomu ale pomohla obrana, a sám tak nemusel zasahovat.

49:53
    Nepřesná přihrávka domácích přesouvá hlavní dění opět před kanadského brankáře.

49:05
    Frolík zavezl kotouč za modrou čáru, přenechal ho Troubovi, který napřáhl a vyslal na Smithe parádní dělovku, který však mířila mimo tři tyče.

48:21
    Hosté nahazují kotouč do útočného pásma a vydávají se o něj bojovat.

47:56
    Utkání nyní dostalo nový náboj, uvidíme, co oba týmy ještě předvedou. Budeme pokračovat po komerční přestávce.

46:40
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Ten, kterému se dnes proti Pavelcovi vůbec nedařilo, se konečně trefuje. MARTIN HANZAL zůstal sám před českým brankářem, jako první se dostal k odraženému kotouči a pohotově ho zasunul do brány mezi Pavelcovými betony. Asistence: David Schlemko, Mike Ribeiro

45:39
    Hala bouří, všichni vyvolávají "Pavelek, Pavelek". Neuvěřitelný zákrok českého gólmana.

45:08
    Vyloučení na straně domácího celku, za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Slater (WPG).

44:28
    Povedené střídání domácího celku, který si nyní vytvořil hned několik šancí na skórování. Ani jednu s emu nepodařilo zužitkovat a skore se nemění.

43:34
    Wheeler se dostal do výborně pozice, když se před ním rozestoupila celá obrana Phoenixu! Ten možná ale trochu zazmatkoval a rychle vypálil, i tak ale nadělal Smithovi velké problémy.

43:03
    Frolík ne středu hřiště naznačil střelu, avšak nevypálil, ale přihrál do levého kruhu, kde byl připravený Little. Ten střílel z první, Smith jeho ráno vyrazil do ochranné sítě.

42:31
    Frolík zaváží kotouč do útočné třetiny a bojuje o něj za bránu se dvěma obránci.

42:00
    Ekman-Larsson je na ledě, hosté opět v pěti hráčích.

41:49
    Kane se po levém křídle protáhl do útočného pásma a ostře vypálil, Smith jeho ránu vytěsnil mimo hřiště.

41:16
    Další vyhození Kojotů, avšak krátké, nestihli vystřídat.

40:51
    Jets jsou ale opět usazeni v jejich útočném pásmu a kombinují po celé ploše.

40:25
    Domácí mají k dispozici přesilovou hru, avšak hosté se prozatím velmi dobře brání, nyní dokonce vybojovali vyhazování v útočném pásmu.

40:01

Winnipeg přidal ve druhé třetinu branku a je tak o krok blíž k vítězství v dnešním zápase.

Další třetina začne přibližně ve 4:03.

40:00

40:00
    Ekman-Larsson (PHX) si společně se sirénou odnáší do třetí třetiny dvouminutový trest za sekání.

39:16
    Oddechový čas pro domácí. Trenér to udělal z důvodu zklidnění tepové frekvence jeho hráčů na ledě, kteří už tam jsou poměrně dlouho a bylo by pro ně špatně inkasovat gól do šatny.

39:16
    Nepřesná rozehrávka domácích a druhé zakázané uvolnění v řadě.

38:57
    Jak říká američtí komentátoři, za "Pavelkem" se rozezněla tyč!

38:01
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovku využívají! Neuvěřitelná hrubice Milana Michálka má za výsledek druhou branku Jets. Michálek přebral v rohu kotouč a nesmyslně ho poslal před bránu, kde už číhal BRYAN LITTLE, který nabídnutou šancí nepohrdl. Bez asistence.

37:50
    Domácím se nedaří udržet v útočném pásmu, vyhání se ven vlastní nepřesností.

37:24
    A vyplatilo se to. Frolík vybojoval faul poté, co se na něm dopustil Ekman-Larsson (PHX) dopustil nedovoleného bránění,

36:54
    Domácí pouze nahazují kotouč do útočné třetiny a pouští ne led svou elitní formaci.

36:19
    Hraje se již dlouho bez přerušení ve vysokém tempu. Možná i díky tomu je k vidění tolik nepřesností.

35:46
    Winnipeg je ve druhé třetině aktivnější na střely a momentálně vede 18 – 17.

35:18
    Oba týmy již hrají opět v plném počtu.

34:50
    Kotouč za Pavelcem, domácí obránci rozjíždějí útočnou akci.

34:06
    Při hře 4/4 mají na vrch kupodivu hosté, kteří byli v posledních minutách celkem neviditelní.

33:18
    Yandel (PHX) a Kane (WPG) se do sebe pustili. Nestihli si ani sundat rukavice a rozhodčí už je roztrhli, i tak si ale odnáší dvouminutové tresty za hrubost.

33:07
    Wheeler a Trouba operují v útočném pásmu a pěkně motají hlavy hostujícím obráncům.

32:34
    Klinkhammer se dostal do úniku, avšak zároveň se dostal i ideálního střeleckého úhlu a Pavelce tak výrazněji neohrozil.

32:16
    Frolíkova formace dále tlačí Phoenix v jeho obranném pásmu a vytváří si drtivý tlak.

31:29
    Frolík se vytočil zpoza brány až do mezikruží, z otočky naslepo vypálil a od skórování ho dělilo jen pár centimetrů.

31:09
    Pavelec si v posledních 10 startech připsal 7 výher, 3 remízy a 0 proher!

30:46
    Po delší době ze přerušuje a to díky Pavelcovi. Ten si vyjel pro lehké nahození až do oblasti mezi kruhy a ukryl kotouč ve své lapačce.

29:43
    Na druhé straně to z rychlého protiútoku zkoušel Trouba, neměl ale dobrou pozici pro zakončení, a nakonec tak vůbec nevystřelil.

29:16
    Další souboj českých chasníků, Hanzal si na Pavelce nepřišel ani tentokrát.

28:45
    Jako bych to zakřikl, hosté se usadili v útočném pásmu a vytvořili si tlak. Donutili dokonce Jets chybovat v rozehrávce, a ti tak pouze vyhodili na zakázané uvolnění.

28:04
    Kojoti s kotoučem pouze vybruslí do středního pásma, nahodí ho na Pavelce a odjíždí střídat.

27:43
    Hosté se pokoušel vyhodit puk pomocí odrazu o mantinel, kotouč byl ale tečován a končí mimo hřiště.

27:29
    Wright nahazoval na bránu a Stuart společně s Pelusem se pokoušel dorážet. Smith se ale roztáhl na brankové čáře a kotouč zůstal schovaný kdesi pod ním. Po komerční přestávce se bude pokračovat vhazováním v obranném pásmu hostů.

26:59
    Doan na ledě, hosté oslabené přežili bez úhony. Větší šanci do domácí nevytvořili, ačkoliv hýřili aktivitou.

26:42
    Kane nahazuje kotouč do útočného pásma a Frolík se o něj vydává bojovat za bránu Smithe.

26:03
    Kane a Byfuglien rychle po sobě pálili na bránu, Smith ale opět všechny rány vykryl.

25:23
    Druhá útočná formace domácích na ledě na hosty zatím nevyzrála a branku nevstřelila. Coyotes se v poklidu osvobozují.

24:59
    Za hru vysokou holí si půjde na dvě minuty odpočinout Shane Doan (PHX).

24:19
    Trouba od modré prověřil Smithe, ten byl ale opět bezchybný a kotouč za svá záda nepustil.

23:45
    Frolík a Ladd napadají rozehrávku hostů a jsou úspěšní. Po pár vteřinách vybojovali kotouč na své hole.

22:47
    Rychlý brejk domácích 2/2 zlikvidoval Hanzal a sám se vydává na steč do útočného pásma, ani on se ale na puku nedrží moc dlouho.

22:13
    Jets se nedaří udržet na puku déle než pár vteřin, snaží se posílat si navzájem extrémně rychlé přihrávky. Na úkor rychlosti je ale přesnost, která jim chybí.

21:37
    Hra se trochu uklidňuje, oba týmy střídají. Phoenix rozehrává zpoza vlastní brány.

21:19
    Hosté dále tlačí a jsou usazeni v útočné třetině.

20:46
    V době kdy už hráli domácí v pěti převedl Pavelec parádní zákrok. Tváří v tvář vychytal Martina Hanzala!

20:39
    Ekman-Larsson trefuje tyč Pavelcovy brány!

20:13
    Phoenix začíná druhou třetinou s pár vteřinami přesilové hry.

20:01

První třetina je za námi, skóre je nerozhodné. Do vedení se nejprve dostali hosté zásluhou švédského beka Ekmana-Larsson, avšak díky Wheelerovi se domácím podařilo vyrovnat.

Další třetina začne přibližně ve 3:09 .

20:00

19:55
    Před koncem třetiny je tu ještě jedno přerušení, po nepřesné rozehrávce hostů píská čárový sudí zakázané uvolnění.

18:46
    Dustin Byfuglien (WPG) si vykoledoval dvě trestné minuty za hru s nepovolenou výstrojí. Pravděpodobně mu trvalo příliš dlouho zbavit se zlomené hokejky.

18:26
    Pavelce měl nyní problémy s nahozením, které mířilo na jeho hlavu. Ve výsledku si s ním ale poradil vcelku dobře a kotouč vyrazil daleko od jeho brány.

18:07
    Zach Bogosian prověřil bystrost Smitha, ten ale nepolevuje a je stále pekelně soustředěný.

17:35
    Nakonce Derek Morris (WPG) a James Wright (PHX) obdrželi dvě minuty za hrubost.

17:35
    Před Smithem se vytvořil chumel hráčů a už se to všechno pere dohromady. Jedna rána vlevo, druhá vpravo. Uvidíme, jak rozhodčí rozdělí tresty.

16:39
    Wheeler a Kane ujížděli do přečíslení 2/1, ale nakonec z akce nic nevzešlo. Wheelerova přihrávka byla zablokována a do útoku tak jdou hosté.

16:03
    Na ledě se setkávají prví formace obou celků, uvidíme, jak si povedou.

14:55
    A povedlo se jim to! Neuvěřitelná akce Jets. Wheeler zavezl kotouč do pásma, natlačil se před Smithe a pokusil se vystřelit. Kotouč se ale odrazil za bránu a odtud putoval zpět na hůl BLAKEA WHEELERA, který už se s ničím nerozpakoval a z velkého úhlu ho napálil. Rána se ujala a kotouč skončil v brance. Asistence: Dustin Byfuglien

14:07
    Snaha domácích je nyní dvakrát větší, snaží se vstřelit kontaktní branku.

13:51
    Phoenix vede na střely 6 – 3.

12:17
    Parádní akce hostů, a ti tak jdou do vedení. Hanzal našel na hrotu nikým nestřeženého OLIVERA EKMANA-LARSSONA a ten s výpomocí tyčky dává první branku dnešního utkání! Asistence: Rob Klinkhammer, Martin Hanzal

11:37
    Lehké nahození Wheelera nadělalo Smithovi hodně práce. Kotouč nakonec ale zkrotil a ukryl ho ve své lapačce.

11:07
    Frolík ukořistil kotouč na modré čáře, udělal dva rychlé kroky a vypálil Smith jeho střelu vyráží betony do rohu hřiště.

10:49
    Postupný útok Coyotes zastavil čárový rozhodčí poté, co odpískal ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

10:38
    Domácí tedy oslabení přežili, kapitána mají zpět na střídačce. Po komerční přestávka bude hra pokračovat vhazováním v obranném pásmu Jets.

10:21
    Vteřinky ubíhají, domácí se osvobozují, Ladd se pomalu vrací na led.

09:50
    Ekman-Larsson pálil z bezprostřední blízkosti, Pavelce nejspíše ani neví jak, ale dobře zasáhl.

09:27
    Hostí hrají v pěti hráčích, a mají tak k dispozici zkrácenou početní výhodu.

09:01
    Hanzal zavezl kotouč do útočného pásma a z velkého úhlu prověřil Pavelce. Ten byl ale na svém místě a kotouč vyrazil.

08:32
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici si jde odpočinout kapitán Ladd (WPG). Obdržel menší trest za podražení.

08:24
    Byfuglien několikrát pálil od modré, ani jedna střela ale neprošla až na Smithe.

07:58
    Hosté se ale prozatím brání dobře, drží kotouč v rohu hřiště.

07:27
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici odchází Zbyněk Michálek (PHX) – 2 minuty za nedovolené bránění.

07:24
    Trouba a Frolík prověřili pozornost kanadského brankáře. Ten si byl ale svým postojem jistý a ukryl kotouč kdesi ve své výstroji.

07:11
    Hráči Phoenixu tak uklidňují hru a vyhazují přes všechny čáry na zakázané uvolnění.

06:47
    Frolíkova formace dělá soupeřům velký problém, obránci neví, kam dřív skočit.

06:05
    Trouba se dostal ke střele z mezikruží, i jeho pokus ale Smith vyráží. Domácí jsou dále usazeni v útočném pásmu a stupňují svůj tlak.

05:25
    Hosté se vydali na steč do útočného pásma, moc dlouho se tam ale neohřáli a o kotouč rychle přišli.

04:45
    Wheeler pálil z pravého kruhu, Smith byl ale pozorný a kotouč za svá záda nepustil.

04:31
    Jets se uchylují ke klidnější hře a rozjíždějí akci zpoza Pavelce.

04:10
    Jokinen pokazil rozehrávku, a zahrozit tak mohli hosté, Pavelec však lehkou střelu zpoza modré čáry pohotově vyráží.

03:25
    Další nepřesná rozehrávko hostujícího týmu končí až na druhé straně hřiště, icing. Bude se vhazovat po pravici Smithe.

03:18
    Domácí už hrají v plném počtu.

02:33
    V jedné z nich se nyní ocitl Michael Frolík. Ujížděl sám na Smitha, avšak střelou mezi betony si na něj nepřišel.

02:17
    Ačkoliv hrají domácí pouze ve čtyřech, vytváří si parádní šance ke skórování.

01:18
    Zach Bogosian (WPG) a Rob Klinkhammer (PHX) si to rozdali na férovku pěstmi a oba si odnášejí pětiminutové tresty. Bogosian navíc obdržel dvě minuty za vyprovokování souboje.

01:04
    Hráči Coyotes nyní pouze nahazují do útočného a vydávají se bojovat o kotouč.

00:35
    O kotouč se bojuje ve středním pásmu, vítězně odcházejí hostující hokejisté.

00:09
    Úvodní buly vyhráli hosté, avšak nepovedla se jim hned první rozehrávka, a ta tak končí na zakázaném uvolnění.

00:01

Hymny dozněly, jdeme na to!

A tatáž dáma nyní zazpívá i hymnu kanadskou. Společně s ní se přidávají téměř všichni diváci.

Stacey Nattras poctí diváky zpěvem americké hymny.

Hráči už jsou nastoupeni na ledě, hlasatel nyní vyvolává všechny medailisty z nedávných Her v Soči, kteří se zúčastní dnešního utkání.

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd (C), Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Thorburn, Wright, Peluso

Phoenix Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Schlemko – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan (C), Ribeiro, McMillan – Vrbata, Hanzal, Klinkhammer – Moss, Halpern, Chipchura.

Československá stopa v utkání

Na straně hostů by měli nastoupit Radim Vrbata s Martinem Hanzalem, v obraně by jim měl vypomáhat Zbyněk Michálek. Za domácí by se měli ukázat Michael Frolík s Ondřejem Pavelcem.

Phoenix na tom není hůře než Winnipeg, ale naopak lépe. Postavení v tabulce je velmi vyrovnané a ani Coyotes nejsou bez šance na postup do play-off. V Západní konferenci jsou na 10. příčce s celkovým počtem 64 bodů. Na svého dnešního soupeře mají tedy 2 body náskok, na postupové příčky to pak je jen jeden jediný bod. Před olympiádou se jim nedařilo úplně špatně, ale mohlo to být lepší. Během pěti zápasů vyhráli dvakrát, třikrát prohráli. Poslední zápas svedli s Dallasem, Stars podlehli 1:2. Tahounem týmu je Mike Ribeiro se 40 body (14+26), těsně v závěsu je český křídelní útočník Radim Vrbata s 39 body (15+24).

Pro Winnipeg bude tento zápas "premiérovým" po olympijské přestávce. Před ní se Jets poměrně dařilo. Z pěti zápasu zvítězili třikrát, prohráli až v posledních dvou zápasech. Aktuálně jim patří sice až 11. pozice v tabulce Západní konference, na 8. Vancouver (poslední postupující do play-off) ztrácí pouhé tři body. Nejproduktivnější hráčem stíhaček je Američan Blake Wheeler, jenž má na kontě 48 bodů (22+26). Do branky by mohl nastoupit český reprezentační gólman Ondřej Pavelec. Na olympiádě předváděl vcelku dobré výkony, uvidíme tedy, jestli mu dá trenér šanci.

Vítám všechny fanoušky tohoto krásného sportu! Po olympijské přestávce se opět rozjíždí dávky a dávky zápasu té nejlepší ligy, kanadsko-americké NHL! V dnešním utkání se střetnou týmy Winnipeg Jets, protivníkem mu bude celek Phoenix Coyotes. Pojďme si oba účastníky představit o něco blíže.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 15. Wheeler (Byfuglien), 39. Little, rozh. náj. Jokinen – 13. Ekman-Larsson (Hanzal, Klinkhammer), 47. Hanzal (Schlemko, Ribeiro)

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Schlemko – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan (C), Ribeiro, McMillan – Vrbata, Hanzal, Klinkhammer – Moss, Halpern, Chipchura

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron – Scott Cherrey, Michel Cormier

Diváci: 15004 (vyprodáno)