New Jersey – Columbus 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (po pr.) | Philadelphia – San Jose 3:7 (kon.)
Pittsburgh – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Chicago 2:1 (kon.) | Florida – Washington 4:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 1:6 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Winnipeg Jets
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 28.02.2014, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

50:48
    Další vyloučení, Chris Thorburn (WPG) si vykoledoval dvě trestně minuty za vražení na hrazení. Dobrá možnost pro Kojoty, kteří tak necelých 10 minut před koncem třetí třetiny mohou strhnout vedení na svou stranu.

45:08
    Vyloučení na straně domácího celku, za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Slater (WPG).

40:00
    Ekman-Larsson (PHX) si společně se sirénou odnáší do třetí třetiny dvouminutový trest za sekání.

37:24
    A vyplatilo se to. Frolík vybojoval faul poté, co se na něm dopustil Ekman-Larsson (PHX) dopustil nedovoleného bránění,

33:18
    Yandel (PHX) a Kane (WPG) se do sebe pustili. Nestihli si ani sundat rukavice a rozhodčí už je roztrhli, i tak si ale odnáší dvouminutové tresty za hrubost.

24:59
    Za hru vysokou holí si půjde na dvě minuty odpočinout Shane Doan (PHX).

18:46
    Dustin Byfuglien (WPG) si vykoledoval dvě trestné minuty za hru s nepovolenou výstrojí. Pravděpodobně mu trvalo příliš dlouho zbavit se zlomené hokejky.

17:35
    Nakonce Derek Morris (WPG) a James Wright (PHX) obdrželi dvě minuty za hrubost.

08:32
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici si jde odpočinout kapitán Ladd (WPG). Obdržel menší trest za podražení.

07:27
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici odchází Zbyněk Michálek (PHX) – 2 minuty za nedovolené bránění.

01:18
    Zach Bogosian (WPG) a Rob Klinkhammer (PHX) si to rozdali na férovku pěstmi a oba si odnášejí pětiminutové tresty. Bogosian navíc obdržel dvě minuty za vyprovokování souboje.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 15. Wheeler (Byfuglien), 39. Little, rozh. náj. Jokinen – 13. Ekman-Larsson (Hanzal, Klinkhammer), 47. Hanzal (Schlemko, Ribeiro)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd (C), Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Thorburn, Wright, Peluso
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Schlemko – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan (C), Ribeiro, McMillan – Vrbata, Hanzal, Klinkhammer – Moss, Halpern, Chipchura

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron – Scott Cherrey, Michel Cormier

Diváci: 15004 (vyprodáno)