New Jersey – Columbus 5:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:4 (po pr.) | Philadelphia – San Jose 3:7 (kon.)
Pittsburgh – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Chicago 2:1 (kon.) | Florida – Washington 4:5 (kon.)
Ottawa – Detroit 1:6 (kon.) | Nashville – Tampa 3:2 (kon.) | Winnipeg – Arizona 3:2 (2:1 po s.n.)
Dallas – Carolina 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 0:3 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:2 (kon.)
po s.n. (2:1)
Winnipeg Jets
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Arizona Coyotes
Pátek 28.02.2014, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem branky je OLLI JOKINEN.

Jokinen střelou mezi betony dává na 2:1!

A Antoine Vermette vyrovnává!

Setoguchi je prvním úspěšným střelcem!

62:14
    Keith Yandle dorážel do odkryté klece, ale z ničeho nic se tam objevil Ondřej Pavelec a kotouč mu doslova ukradl!

60:24
    Neuvěřitelné, nepopsatelné zákroky předvádí Ondřej Pavelec! Nyní vychytal dva hráče zakončující do odkryté klece!

59:55
    Evander Kane mohl být hrdinou dne, avšak o pá centimetrů minul!

59:42
    Hostům se nepovedla rozehrávka, je z toho icing, a domácí tak získávají vhazování v útočném pásmu.

56:40
    200 vteřin zbývá do konce základní hrací doby, podaří se někomu rozhodnout?

52:54
    Domácí v plném počtu a ihned mohli zahrozit, v přečíslení 3/1 zakončoval Trouba, avšak nedokázal propasírovat kotouč skrze Smitha.

50:48
    Další vyloučení, Chris Thorburn (WPG) si vykoledoval dvě trestně minuty za vražení na hrazení. Dobrá možnost pro Kojoty, kteří tak necelých 10 minut před koncem třetí třetiny mohou strhnout vedení na svou stranu.

46:40
    Phoenix právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Ten, kterému se dnes proti Pavelcovi vůbec nedařilo, se konečně trefuje. MARTIN HANZAL zůstal sám před českým brankářem, jako první se dostal k odraženému kotouči a pohotově ho zasunul do brány mezi Pavelcovými betony. Asistence: David Schlemko, Mike Ribeiro

45:39
    Hala bouří, všichni vyvolávají "Pavelek, Pavelek". Neuvěřitelný zákrok českého gólmana.

45:08
    Vyloučení na straně domácího celku, za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Slater (WPG).

43:34
    Wheeler se dostal do výborně pozice, když se před ním rozestoupila celá obrana Phoenixu! Ten možná ale trochu zazmatkoval a rychle vypálil, i tak ale nadělal Smithovi velké problémy.

40:00
    Ekman-Larsson (PHX) si společně se sirénou odnáší do třetí třetiny dvouminutový trest za sekání.

38:57
    Jak říká američtí komentátoři, za "Pavelkem" se rozezněla tyč!

38:01
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí přesilovku využívají! Neuvěřitelná hrubice Milana Michálka má za výsledek druhou branku Jets. Michálek přebral v rohu kotouč a nesmyslně ho poslal před bránu, kde už číhal BRYAN LITTLE, který nabídnutou šancí nepohrdl. Bez asistence.

37:24
    A vyplatilo se to. Frolík vybojoval faul poté, co se na něm dopustil Ekman-Larsson (PHX) dopustil nedovoleného bránění,

33:18
    Yandel (PHX) a Kane (WPG) se do sebe pustili. Nestihli si ani sundat rukavice a rozhodčí už je roztrhli, i tak si ale odnáší dvouminutové tresty za hrubost.

31:29
    Frolík se vytočil zpoza brány až do mezikruží, z otočky naslepo vypálil a od skórování ho dělilo jen pár centimetrů.

24:59
    Za hru vysokou holí si půjde na dvě minuty odpočinout Shane Doan (PHX).

20:46
    V době kdy už hráli domácí v pěti převedl Pavelec parádní zákrok. Tváří v tvář vychytal Martina Hanzala!

20:39
    Ekman-Larsson trefuje tyč Pavelcovy brány!

18:46
    Dustin Byfuglien (WPG) si vykoledoval dvě trestné minuty za hru s nepovolenou výstrojí. Pravděpodobně mu trvalo příliš dlouho zbavit se zlomené hokejky.

17:35
    Nakonce Derek Morris (WPG) a James Wright (PHX) obdrželi dvě minuty za hrubost.

14:55
    A povedlo se jim to! Neuvěřitelná akce Jets. Wheeler zavezl kotouč do pásma, natlačil se před Smithe a pokusil se vystřelit. Kotouč se ale odrazil za bránu a odtud putoval zpět na hůl BLAKEA WHEELERA, který už se s ničím nerozpakoval a z velkého úhlu ho napálil. Rána se ujala a kotouč skončil v brance. Asistence: Dustin Byfuglien

12:17
    Parádní akce hostů, a ti tak jdou do vedení. Hanzal našel na hrotu nikým nestřeženého OLIVERA EKMANA-LARSSONA a ten s výpomocí tyčky dává první branku dnešního utkání! Asistence: Rob Klinkhammer, Martin Hanzal

08:32
    Síly na ledě se vyrovnají, na trestnou lavici si jde odpočinout kapitán Ladd (WPG). Obdržel menší trest za podražení.

07:27
    Bude se vylučovat. Na trestnou lavici odchází Zbyněk Michálek (PHX) – 2 minuty za nedovolené bránění.

02:33
    V jedné z nich se nyní ocitl Michael Frolík. Ujížděl sám na Smitha, avšak střelou mezi betony si na něj nepřišel.

01:18
    Zach Bogosian (WPG) a Rob Klinkhammer (PHX) si to rozdali na férovku pěstmi a oba si odnášejí pětiminutové tresty. Bogosian navíc obdržel dvě minuty za vyprovokování souboje.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 15. Wheeler (Byfuglien), 39. Little, rozh. náj. Jokinen – 13. Ekman-Larsson (Hanzal, Klinkhammer), 47. Hanzal (Schlemko, Ribeiro)

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) – Enstrom, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Ellerby – Ladd (C), Little, Frolík – Kane, Scheifele, Wheeler – Setoguchi, Jokinen, Byfuglien – Thorburn, Wright, Peluso
    Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Morris, Yandle, Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Schlemko – Boedker, Vermette, Korpikoski – Doan (C), Ribeiro, McMillan – Vrbata, Hanzal, Klinkhammer – Moss, Halpern, Chipchura

Rozhodčí: Eric Furlatt, Francis Charron – Scott Cherrey, Michel Cormier

Diváci: 15004 (vyprodáno)