Třinec – Sparta 5:4 (kon.) | Slavia – Zlín 0:2 (kon.) | K. Vary – Olomouc 2:1 (kon.)
Plzeň – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 3:1 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 0:7 (kon.)
Litvínov – Pardubice 6:2 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 18.01.2015, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Tipsport extraliga

59:58
    Václav Kočí (MBL) dostává ještě dvě minuty za držení protihráče.

54:24
    Další trest pro Bruslaře, kteří si můžou současné skóre ještě hodně zdramatizovat. Marek Trončinský (MBL) dostává dvě minuty za držení protihráče. Současně ale vyloučen i Petr Vampola (LIB) za nafilmovaný pád. Nakonec se tedy bude hrát čtyři na čtyři.

51:52
    Vyloučení na straně Bruslařského klubu. Lukáš Pabiška (MBL) obdržel dvouminutový trest za podražení. Liberečtí mají ideální příležitost ke snížení. Podaří se jim zdramatizovat duel na ledě předposlední Mladé Boleslavi?

44:57
    Vyloučení na obou stranách. Jan Výtisk (LIB) dostává dvě minuty za podražení a na druhé straně byl vyloučen Michal Bárta (MBL) za nafilmovaný pád.

42:58
    David Kájínek (LIB) je dalším hříšníkem. Vyfasoval dvě minuty za zdržování hry.

40:45
    Tentokrát jsou vyloučeni hosté. Dvouminutový trest obdržel Martin Bartek (LIB) za hru vysokou holí.

38:39
    Tomáš Klimenta (MBL) je vyloučen na 2+10 minut za vysokou hůl. Dvě minuty za něj odjíždí odsedět Lukáš Volf (MBL).

31:43
    Liberečtí se v pěti dlouho neohráli. Tomáš Filippi (LIB) dostává dvě minuty za podražení.

29:41
    Přesilovka domácích byla hodně krátká. Po čtyřech sekundách sedí na trestné lavici Lukáš Pabiška (MBL) – 2 minuty za vysokou hůl.

29:37
    Za držení byl vyloučen na dvě minuty Tomáš Bulík (LIB).

12:18
    Hosté jdou do tří! David Kájínek (LIB) znatelně oslabí svůj tým. Za držení protihráče dostává dvě minuty. Dokáže Boleslav proměnit dvojnásobnou přesilovku?

12:01
    Další vyloučení na straně Bílých Tygrů. Ondřej Vitásek (LIB) byl potrestán dvěma minutami za hrubost.

08:22
    A početní výhoda domácích končí. Michal Broš (MBL) – 2 minuty za nedovolené bránění.

07:57
    Další vyloučení na straně Libereckých. Za vražení na hrazení inkasuje dvouminutový trest i přes značné protesty Jan Výtisk (LIB).

06:05
    Další podražení! Tentokráte byl vyloučen Jan Víšek (LIB). U trestoměřičů byl měl strávit dvě minuty.

03:14
    Liberečtí si svou aktivitou ve vlastním oslabení v útočném pásmu vynucují faul. Za podražení si odpyká dvě minuty Mitja Robar (MBL).

02:47
    Za podražení byl na dvě minuty vyloučen David Kájínek (LIB).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 24. Musil (Robar), 44. Pabiška (Lenc, Ovčačík), 50. Musil – 28. Bartek (Filippi, Vitásek)

BK Mladá Boleslav: Růžička M. (Rittich) – Hruška, Ovčačík, Kočí, Trončinský, Robar, Stříteský, Trška – Lenc, Broš, Klimenta – Mikulík, Výborný, Bárta – Musil, Kašpařík, Pabiška – Volf, Vrbata, Rys
    Bílí Tygři Liberec: Lašák (Schwarz) – Výtisk, Kajínek, Derner, Gřegořek, Voráček, Vitásek – Radivojevič, Vampola, Balaštík – Bulík, Filippi, Bakoš – Vlach, Jelínek, Bartek – Víšek, Urban

Rozhodčí: Pešina, Wagner – Frodl, Charvát

Diváci: 3 920