Havířov – Vsetín 0:3 (kon.) | Chomutov – Slavia 4:3 (po pr.) | PZ Kladno – Hvězda Praha 4:1 (kon.)
Kladno – HC Litvínov 7:1 (kon.)
PZ Kladno
4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
HC Hvězda Praha
Neděle 18.01.2015, 13:15 • ČEZ stadion, Kladno (2. plocha) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

41:46
    Jiří Neiss (KLP) dostává dvě minuty za podržení. Podaří se Hvězdě snížit během přesilovky?

39:28
    Matěj Stůj (KLP) dnes putuje na trestnou lavici již po druhé, tentokrát na dvě minuty za podražení.

36:34
    Šimon Jelínek (KLP) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté mají k dispozici čtvrtou přesilovku.

35:33
    Jiří Kubín (HVP) dostává dvě minuty za podražení. Šestá početní výhody pro Kladenské.

32:36
    Další vyloučení, ale tentokrát na druhé straně. Matyáš Šebesta (KLP) dostává dvě minuty za sekání.

31:19
    Vojtěch Novák (HVP) dostává dvě minuty za podražení. Toto je již pátá početní výhodu pro Kladno.

28:34
    Matyáš Šebesta (KLP) dostává dvě minuty za napadení. Hvězda má možnost snížit stav utkání během přesilové hry. Podaří se jí to?

23:44
    Hosté si při střídání příliš nerozuměli, a tak za to musí pykat. Dvě minuty dostává hráčská lavice za příliš mnoho hráčů na ledě. Šance pro Pézetku.

19:01
    Další početní výhoda pro Kladenské. Biben (HVP) dostává dvě minuty za podražení.

13:12
    Schönbauer (HVP) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. PZ má k dispozici druhou přesilovku.

08:10
    Vzápětí putuje na trestnou hru i kladenský hráč. Matěj Stůj (KLP) dostává dvě minuty za hákování.

07:42
    Adam Bílek (HVP) dostává dvě minuty za podražení. Domácí mají k dispozici první přesilovou hru.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 13. Šmatlák (Šebesta, Kolenatý), 20. Müller (Husarik, Šmatlák), 21. Husarik (Stůj), 37. Furch (Müller, Husarik) – 55. Dani (Hasman, Vecka)

PZ Kladno: Blažek (Altrichter) – Zich, Šebesta, Janega, Šmatlák, Husarik, Müller – Runza, Neiss, Šimáček, Stůj, Jelínek, Furch, Kolenatý, Rendla
    HC Hvězda Praha: Hamalčík (21. Vecka) – Frič, Schönbauer, Searle, Kubín – Březina, Klepáček, Bílek, Šiller, Biben, Půlpán, Novák, Dani, Patera, Hasman

Rozhodčí: Pokorný – Štechmüller, Doskočil