Vsetín – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:6 (1:0, 0:2, 0:4)
Mountfield HK
Neděle 18.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

59:23
    Prapodivné výroku rozhodčích pokračují i nadále. Po dvou neodpískaných zákrocích na domácí hráče následuje další vyšší trest. Patrik Španko dostává 2 plus 10 minut. Trest odsedí Valter.

58:04
    Surý se prodral přes svého soka, a když už se nadechoval k zakončení byl zahákován. Na trestnou lavici usedá Košař.

55:54
    Hradec právě vstřelil branku!
    Odevzdaní vsetínští borci dostávají další příděl do své klece. Po akci na jeden dotek uklízel puk za bezmocného Stojara PATRIK MIŠKÁŘ. Asistence: Ondřej Kovářů, Filip Hronek.

54:23
    Zvonek osekával soupeře tak dlouho, dokud si nevykoledoval hvizd sudího. Vsetínský centr už míří k trestoměřičům.

52:30
    Síly na ledě se vyrovnávají. Michálek se dopustil faulu a už usedá na lavici hanby.

51:20
    Další trest pro Čechmánkovu družinu. Za podražení míří za katr Slováček.

50:01
    Znovu jsme sledovali hradecký zámek, který končí až pukem ve Stojarově brance. Úspěšným zakončovatelem pohledné akce je KAREL PLÁŠIL. Asistence: Patrik Miškář, Jan Michálek.

46:40
    Plášil měl na čepeli další gól Hradce, ale z mezikruží trefil pouze vsetínského brankáře.

45:19
    Miškář jel s Bartoněm dva na jediného vsetínského beka. Prvně jmenovaný přesně přihrál svému spoluhráči, který však z bezprostřední blízkosti na Stojara nevyzrál.

44:01
    Následuje i vyloučení v týmu Mountfield HK. Na trestnou lavici míří Malinský.

44:01
    Další vyloučení na straně Vsetína. Za zdržování hry si jde odpočinout Jakub Vaněk.

42:11
    Hosté z Hradce se vzápětí prosazují po čtvrté v dnešním zápase a podruhé v této přesilové hře. ALEŠ SUDA napřáhl na modré čáře a propálil vše co mu stálo v cestě. Asistence: Jan Michálek.

41:14
    A to se jim daří. Plášilovo nahození od modré čáry přesně tečoval FILIP HRONEK, pro něhož je to druhá branka v dnešním měření sil. Asistence: Karel Plášil.

38:28
    Kovářů projel sám celé hřiště a dostal se až k domácímu brankáři, kterého však v souboji tváří v tvář nedokázal překonat. Posléze domácí vyhazují do středního pásma.

37:47
    Lukáš Kuchařík poslal na mantinel Krátošku, který zůstává ležet na ledě, kde se objevuje krev. Naštvaný domácí forvard dostává 5 minut plus do konce utkání za vražení na hrazení. Jedná se o druhý vyšší trest v průběhu sedmi minut. Trest odsedí Valter.

35:43
    Hradci se přeci jen daří využít dlouho trvající přesilovku. FILIP HRONEK si vzal puk do své moci vybruslil si k levé tyči Stojarovy branky odku přesně zamířil za jeho záda. Asistence: Ondřej Kovářů, Karel Plášil.

32:50
    Plašilova bomba od modré rozezvučela tyč Stojarovy branky.

31:48
    Po vyrovnávací brance dostává trest na 5 minut plus do konce utkání Michal Konopka, kupodivu všech přítomných je udělen za podražení. Trest odsedí Filip Valter.

31:48
    Tentokrát už je vyrovnáno. MICHAL PROCHÁZKA se prosmýkl ke Stojarovi, kterého poslal blafákem do forhendu na opačnou stranu branky, čímž si umožnil pohodové zakončení do odkryté klece. Hradecký kapitán se však při svém manévru zranil. Po pádu na led míří k ošetření do kabin. Asistence: Aleš Krátoška.

31:00
    Šeda poslal krásnou přihrávku před poloodkrytou klec Malinskému, tomu však puk v klíčovém okamžiku přeskočil čepel.

28:45
    Obrovské štěstí pro domácí! Hronek nic nevymýšlel a vystřelil mezi Stojarovy betony, skrz které puk prolétl, avšak narazil do tyče. Hronek se zklamáním jen chytá za hlavu.

28:45
    Hronek jel v oslabení sám na Stojara a byl faulován. Následuje trestné střílení.

27:10
    Přesilovka Hradce končí. Za vysokou hůl si jde odpočinout Bartoň. Hraje se ve čtyřech.

26:01
    Teď mají více ze hry hokejisté z Hradce Králové, kteří donutili Červínka svým napadáním vyhodit puk mimo hrací plochu, za což dostává dvouminutový trest. Další početní výhoda pro hosty.

16:17
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen dočkali branky. Poté co Mikula trefil břevno hradecké branky, dorazil kus černé gumy za brankovou čáru ONDŘEJ GRYGAR. Asistence: Josef Mikula, Lukáš Kuchařík.

15:32
    Slováček jel sám na Ašenbrennera, ale domácímu forvardovi se nedaří najít recept na zatím výborně chytajícího brankáře hostí.

12:23
    Surý se dopustil sekání a už zpytuje svědomí na lavici hanby.

10:15
    Ve stejný čas jsou vyloučení hráči obou mužstev. Za Vsetín dostává dvouminutový trest Štědrý za sekání. Z týmu HK odpyká dvě minuty Michálek za příliš velký počet hráčů na ledě.

06:53
    Další trest pro HK. Tentokráte dostává menší trest Krátoška za sekání.

04:33
    Vsetín si zahraje 15 vteřin přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za podražení dostává Košar.

02:48
    Domácí si aktivní hrou v útočném pásmu vynutili faul Sudy, který dostává menší trest za držení.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 17. Grygar (Mikula, Kuchařík) – 32. Procházka (Krátoška), 36. Hronek (Kovářů, Plášil), 42. Hronek (Plášil), 43. Suda (Michálek), 51. Plášil (Miškář, Michálek), 56. Miškář (Kovářů, Hronek)

VHK ROBE Vsetín: Stojar – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Šťedrý, Vaněk – Bůbela, Španko, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Slováček, Zvonek, Valter.
    Mountfield HK: Ašenbrenner – Faltýnek, Košař, Plašil, Suda, Hronek, Skála, Matějček – Gančarčík, Šeda, Miškář, Malinský, Krátoška, Bartoň, Michálek, Procházka, Pavlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Kratochvíla.

Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Švarc.