New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
HC ZUBR Přerov
9:0 (0:0, 6:0, 3:0)
HC Lvi Fosfa Břeclav
Sobota 28.02.2015, 17:00 • MEO Aréna • Play-off 2. ligy, skupina Východ

56:13
    Je tu šance pro domácí vsítit desátou branku. Dvě minutky za sekání si odsedí Roman Průdek (BRE)

49:26
    Další vyloučení na straně Přerova. Petr Sakrajda (PŘE) 2 minuty za krosček + trest do konce utkání.

45:04
    Zdeněk Sedlák (PŘE) je vyloučen na dvě minutky za faul loktem.

39:52
    2 minutky za hákování si odsedí Jiří Osina (BRE)

37:00
    Marek Papp (BRE) 2 minuty za vražení na hrazení.

35:15
    2 minuty za vysokou hůl si odsedí Patrik Medřický (BRE)

33:14
    2+2 minuty za hrubost vyfasoval také domácí Petr Sakrajda (PŘE)

33:14
    Dominik Fejt (BRE) vyfasoval 2+2 za hrubost.

29:23
    Zubři jdou do čtyř. Petr Sakrajda (PŘE) je vyloučen na dvě minutky za vysokou hůl.

23:03
    Sotva se hosté ubránili, opět jdou do čtyř. Patrik Medřický (BRE) 2 minuty za sekání.

19:51
    Kristian Kučera (BRE) 2 minuty za nedovolené bránění.

17:38
    Dvě minutky za hru vysokou holí si odpyká Dominik Fejt (BŘE) Zubři si zahrají v závěru první dvacetiminutovky přesilovku pěti proti čtyřem.

14:31
    Je tu první přesilová hra pro hokejisty Břeclavi. David Kudělka (PŘE) 2 minuty podražení.

9:50
    Peter Beneš (BRE) byl potrestán dvěma minutami za zdržování hry. Zubry čeká první početní výhoda.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 24. Goiš (Sedlák), 24. Popelka (Dostálek, Šebek), 26. Šebek (Zbořil), 31. Dostálek, 33. Dostálek (Popelka, Šebek), 37. Pala (Sedlák), 45. Školoud (Š. Kratochvíl), 46. Dostálek (Kudělka), 55. Dostálek (Zbořil)

HC ZUBR Přerov: Vojtek (Slovák) – Pala, Osina, Kudělka, Zbořil, Vlček, Janota, Polák, Andrýsek – Goiš, Sedlák, D. Šťastný – Popelka, Šebek, Dostálek – Sakrajda, Kolář, Blinka – Málek, Školoud, Š. Kratochvíl.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Klimeš) – Směřička, Miklík, Höss, Beneš, Fejt – Čápek, Průdek, Červenka – Kubáč, Kučera – Tobola, Papp Nováček, Medřický – Buhaj.

Rozhodčí: Koziol – Novotný, Šutara