New Jersey – Boston 2:3 (po pr.) | NY Islanders – Calgary 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:0 (kon.)
Tampa – Chicago 4:0 (kon.) | Dallas – Colorado 4:5 (0:1 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 4:2 (kon.)
Nashville – Detroit 3:4 (kon.) | Florida – Buffalo 5:3 (kon.) | NY Islanders – Carolina 3:5 (kon.)
Columbus – New Jersey 0:2 (kon.) | Boston – Arizona 4:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
HK Nový Jičín
Sobota 28.02.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ

57:38
    Vsetín si vyzkouší dvojnásobnou početní výhodu, potrvá 50 vteřin a zapříčinil ji Lukáš Vnenk, dvě minuty podražení. Navíc Martin Kabeláč osobní trest za nesportovní chování.

56:28
    Sotva skončila jedna přesilová hra Vsetína, začne další, tentokrát se zákrokem proti pravidlům provinil Horák, dvě minuty hákování.

50:17
    Nový Jičín vyzkouší početní výhodu, dvě minuty trest pro vsetínského brankáře Hromadu za vysokou hůl.

42:00
    Po střele Halody se k odraženému kotouči hnal Zúbek, byl však podražen a Přemysl Vašut si na dvě minuty odpočine.

35:05
    Nový Jičín dostane možnost dvojnásobné početní výhodě, ta bude trvat 20 vteřin, na straně domácích se provinil Josef Daněk podražením.

33:25
    Zvýšená aktivita Nového Jičína přináší první vyloučení na domácí straně. Dvě minuty pro Daniela Vaňka za hákování.

20:32
    Hned v úvodu druhé třetiny se bude vylučovat a znovu na straně Nového Jičína. Trest fasuje David Mikšan, dvě minuty za hákování.

10:07
    Další přesilová hra a znovu pro Vsetín, dvě minuty pro Vašuta za sekání.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 1. Kolařík, 9. Nedbálek (Hrazdira, Vrba), 12. Ambruz (Slováček, Hrazdira), 16. Hrazdira (Slováček, Nedbálek), 31. Vítek (Vaněk), 51. Hrazdira (Kolařík) – 52. Vnenk (Žák, Kabeláč)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Haloda, Tichý, Báchor, Grebenjuk – Vítek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Hrazdira, Ambruz – Zúbek, Ondráček, Podešva – Štrbík, Daněk, Kývala.
    HK Nový Jičín: Iláš (Šrámek) – Žák, Flašar, Hruška, Vašut, Horák, Vnenk, Cabák – Gebauer, Mráz, Kabeláč, Mikšan, Lehečka, Ižacký, Hanák, Novotný, Uhlár.

Rozhodčí: Fiala – Bojda, Mikler