Orlová – Uničov 2:2 (kon.) | Slovácko B – Kroměříž 1:2 (kon.) | Olomouc B – Břeclav 6:0 (kon.)
Opava B – Zlín B 1:3 (kon.) | Zábřeh – Líšeň 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko B
1:2 (1:0)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Neděle 22.03.2015, 10:15 • Na Bělince, Kunovice • Moravskoslezská fotbalová liga

Kroměříž nakonec urvala tři body, když dokázala otočit ve druhém poločase výsledek. Nejprve vyrovnal Steiner a za devět minut dal druhou branku Neubert. Slovácko hrálo osm minut přesilovku, jelikož byl v 82.minutě vyloučen Čep. Vyrovnat mohl hlavou Holek, ale hosty podržel Petr. (18:18:58)

90

90
    Druhý poločas se odehrál bez nastavení, hosté byli na polovině Slovácka, když sudí Černý ukončil zápas.

89
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Steiner, přichází Ferko.

89
    David Steiner viděl v nervozním závěru žlutou kartu za zdržování hry.

88
    Michal Petrucha viděl žlutou kartu za nesportovní chování.

88
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Žák, přichází Beránek.

87
    Galuška tahal míč po straně a z brankové čáry odcentroval nepřesně.

85
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Hromek, přichází Látal.
    Střídání v týmu 1. FC Slovácko B: ze hřiště odchází Pilka, přichází Fojtášek.

84
    Slovácko mohlo vyrovnat! Po centru Jelečka hlavičkoval Holek a brankář Petr reflexivně na brankové čáře balon vyrazil.

82
    David Čep viděl druhou žlutou kartu a tudíž červenou po faulu na Holka a musí se jít předčasně sprchovat

80
    Hosté také směrem dopředu nic nevymýšlejí, jejich snaha končí ve špatné finální fázi.

77
    Jenže hosté rychle přistupují ke svým protihráčům a zatím Slovácku nedovolují ohrozit jejich branku.

76
    Slovácko kombinuje ve středu hřiště a snaží se vymyslet kloudnou akci.

74
    I na druhé straně ofsajd. Po přihrávce Sadílka se v něm ocitnul Galuška.

73
    Jan Hromek prostrčil míč na Steinera, který už upaloval sám na brankáře Daňka, ale byl v milimetrovém ofsajdu.

71
    Slovácko zahrávalo rohový kop, ale hostující obrana situaci zvládla a odkopla míč do bezpečí.

69
    David Steiner mohl vstřelit svoji druhou branku v zápase, šel sám z boku na brankáře Daňka, ten mu na hranici vápna padl pod nohy, míč se však k hostujícímu záložníkovi odrazil, ale jeho následná střela do prázdné branky mu nesedla.

68
    Kroměříž zahrála rohový kop velmi nebezpečně, k odraženému míči se dostal Čep, ale nedokázal prostřelit hradbu těl.

67
    Domácí borci nevytěžili ze standardní situace nic.

66
    Sadílek krásně vysunul Galušku, před kterým musel skluzem balon odvrátit na roh Netopil.

64
    David Čep viděl žlutou kartu za faul ve středu hřiště.

63
    Kroměříž právě vstřelila branku!
    Mazouch centroval ze standardní situace před branku, Slovácko nedokázalo odvrátit balon, čehož hosté využili, MARTIN NEUBERT dostal krásnou přihrávku za obranu a přehodil brankáře Daňka.

61
    Žák krásně nacentroval a na malém vápně se objevil Čep, který ve skluzu minul branku Slovácka.

60
    Nabíhající Civič dostal pěknou kolmici, centr však chytil do rukavic Petr.

59
    Jenže Civič dostlal od Jelečka velmi prudkou nahrávku, kterou nechytil na hrací ploše.

58
    Cverna fauloval u postranní čáry nedovoleně Civiče a Slovácko může zahájit další útočnou akci.

56
    Mazouch se unáhlil a vystřelil z velké dálky vysoko nad branku.

54
    Územní převaha Kroměříže vygradovala ve vyrovnávající branku. Domácí zadáci si nepohlídali zpětnou přihrávku a balon se dostal k DAVIDOVI STEINEROVI a ten propálil vybíhajícího Daňka.

54
    Hosté budou zahrávat standardní situaci. Mazouch ji zahrál přesně na hlavu Čepa, který hlavičkoval nad branku.

52
    Galuška se snažil balon přihrát vzduchem na Sadílka, vítr byl však proti a míč k jeho spoluhráči nedoletěl.

51
    Ze standardní situace hosté však nic nevytěžili.

50
    Kroměříž zvýšila aktivitu a bude kopat rohový kop.

48
    Galuška pronikl do vápna podél brankové čáry a prověřil brankáře Petra z ostrého úhlu.

47
    Lukáš Salachna zastavil postupnou akci Slovácka a viděl žlutou kartu.

46

Po prvním poločase vede Slovácko brankou Galušky 1:0. Byli to však Kroměřížští, kteří mohli jít několikrát do vedení, ale domácí podržel Daněk.

45

45
    Nejspíše poslední útok Kroměříže v prvním poločase ke vstřelení branky nevedl.

45
    Ondřej Cverna je druhým potrestaným hráčem utkání.

45
    Z následného centru hlavičkoval Filip Žák nepřesně.

44
    Eldar Civič viděl žlutou kartu.

43
    Sadílek ze standardní situaci našel na zadní tyči zcela nekrytého Suchého, který skluzem zakončoval mimo.

41
    Cverna se prosmýkl kolem brankové čáry a nacentroval do malého vápna, zadáci domácího celku stačili odvrátit, jenže Kroměříž u balonu zůstala, tvrdě pálil z voleje Steiner, brankář Daněk jeho ránu vyboxoval.

38
    Pilka posunul balon do vápna na Galušku, který zpětnou přihrávkou našel Holka, který vystřelil. Jemná teč brankáře Petra znamenala, že kulatý nesmysl nemířil do sítě, ale do tyče!

35
    Míč směřoval na přední tyč, kde se balon snažil prodloužit Budín, ale neuspěl, Daněk bude tak zahrávat od své branky.

34
    Hosté se dostali před branku Slovácka budou zahrávat rohový kop.

32
    Po jednoduché kombinaci Slovácka střílel na vzdálenější tyč Civič, střela jen těsně minula levou tyč.

29
    Dobrá kombinace Kroměříže, Jan Hromek dostal pěknou přihrávku před vápno, potáhl si míč a vystřelil levou nohou nad branku.

28
    Centr Suchého sice zpracoval Holek, ale byl při zpracování v ofsajdu.

26
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Domácí mužstvo z první šance vstřelilo vedoucí branku. Ve vápně byl osamocený Petrucha, který vystřelil a jeho ránu dorazil do branky PETR GALUŠKA.

25
    Rychlá akce Slovácka skončila nepřesným centrem Civiče.

23
    Sadílkovi se rohový kop nepovedl a balon skončil za postranní čárou.

22
    Také Slovácko kopalo volný přímý kop. Michnův centr hosté odvrátili k Civičovi, jehož přihrávka do vápna byla sražena na roh.

20
    Standardní situace Kroměříže zakončoval nepřesně mimo branku Netopil.

19
    Filip Žák spálil druhou tutovku Kroměříže. Šel sám na brankáře Daňka, ale nedokázal ho propálit.

18
    Po centru Steinera hlavičkoval Budín mimo branku.

17
    Sudí Černý odpískal nedovolený útočný zákrok Michnovi na Salachnu.

15
    Čtvrthodina je za námi, diváci viděli jednu stoprocentní šanci Kroměříže, jinak sledují bojovné utkání.

13
    Michal Suchý se snažil vysunout kolmicí Galušku, přihrávka byla moc prudká a hosté se poté zmocnili míče.

12
    Následný centr Netopila schoval do rukavic brankář Daněk.

11
    Kroměříž přešla do útoku, ale její snahu zastavila obrana Slovácka.

9
    Sadílek postupoval středem hřiště, proti němu se vyběhli tři protihráči a obrali ho u míč.

8
    Machač hledal dlouhým míčem v útoku Holka, přihrávka byla však nepřesná a skončila u brankáře Petra.

6
    Sadílek špatně rozehrál, hosté vystihli přihrávku a šli ihned do přečíslení. Steiner dostal přihrávku do vápna, ale nedokázal prostřelit Daňka, poté se balon odrazil k Hromkovi, jenž přestřelil.

5
    Hosté však moc dlouho na míči nevydrželi a už ho mají v moci hráči Slovácka.

3
    Neubert byl faulovaný na půlce Petruchou, Kroměříž bude rozehrávat.

2
    Na opačné straně hlavičkoval ve vápně Budín, ale jeho pokus nebyl přesný.

1
    Jeleček našel po autovém vhazování Galušku, jehož centr byl zblokovaný.

1

-1
    Slovácko nastoupí v bílých kompletech, Kroměříž bude hrát v černých dresech.

-8
    Obě mužstva jsou na hřišti, probíhá předzápasová rozcvička.

1. FC Slovácko B: Daněk – Suchý, Pilka, Petrucha, Machač, Holek, Michna, Sadílek, Civič, Jeleček, Galuška
    Náhradníci: Kohoutek – Groulík, Fojtášek, Rusňák, Palička, Tesař

SK HS Kroměříž: Petr – Cverna, Čep, Salachna, Hromek, Steiner, Netopil, Budín, Žák, Mazouch, Neubert
    Náhradníci: Juráň – Ferko, Strašák, Silnica, Beránek, Látal, Kašík

Rozhodčí: Černý – Mykyska, Drozdy.

Příjemné nedělní dopoledne. Tento víkend startuje jarní část MSFL. V rámci 17. kola změří síly béčko Slovácka s Kroměříží. Utkání slibuje dobrou podívanou, neboť narazí na sebe dva přední týmy ligy. Rezerva Slovácka je druhá a ztrácí čtyři body na vedoucí béčko Olomouce a Kroměříž je pátá a má o jeden bod méně.

Domácí borci budou mít svému soupeři co vracet, jelikož Kroměříž na podzim nasázela Slovácku pět branek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.