Salzburg – Austria 3:1 (kon.) | Rapid – Wolfsberger 4:1 (kon.) | Admira – Grödig 2:3 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
3:1 (2:1)
FK Austria Vídeň
Sobota 04.04.2015, 16:00 • Red Bull Aréna, Salzburg (kapacita 31.100 diváků) • Rakouská Bundesliga

87
    K rozehrání však dojde až za malou chvíli, protože domácí naposled střídají. Ze hřiště jde Marcel Sabitzer a na poslední okamžiky jej nahradí Felipe Pires.

80
    Je to tak, Valentino Lazaro neplánovaně odchází za doprovodu domácích lékařů do útrob stadionu a nahrazuje jej Nils Quaschner.

77
    Hosté naposled střídají. Špílmachra Austrie Marco Meilingera nahrazuje Philipp Zulechner.

75
    Po pětasedmdesáti minutách hry vidíme první střídání na straně domácího celku. Dnes nepříliš výrazný Takumi Minamino odchází z placu a na jeho místo se dostává Valon Berisha.

68
    Ze hřiště odchází Raphael Holzhauser, kterého na zhruba pětadvacet minut nahradí Florian Mader.

56
    První střídání v zápasu si nachystali hosté. Z placu odchází střelec zatím jediného gólu hostí David De Paula, kterého nahrazuje Alexander Grünwald.