Chabarovsk – CSKA Moskva 3:2 (kon.) | Vladivostok – Čerepovec 1:4 (kon.) | Novokuzněck – N.Novgorod 3:4 (po pr.)
Novosibirsk – Minsk 2:3 (po pr.) | Dynamo Moskva – Omsk 2:1 (po pr.) | Viťaz – Barys 4:3 (1:0 po s.n.)
HC Slovan – Chanty-Mansijsk 6:0 (kon.) | Záhřeb – Jekatěrinburg 2:3 (po pr.)
Amur Chabarovsk
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
CSKA Moskva
Sobota 17.10.2015, 09:00 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

59:04
    Moskvané hráli v šesti a o vítězi je pravděpodobně rozhodnuto!

57:11
    Armějci dostávají skvělou příležitost k vyrovnání, Dělnov (CHA) usedá na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

55:24
    Na dvě minuty za vysokou hůl je vyloučen Alexej Bondarev (MOS).

47:30
    A navíc si zahrají přesilovku, Vitalij Aťušov (CHA) totiž usedá za katr na dvě minuty za podražení.

44:52
    To je skvělá možnost pro domácí – Platt (MOS) je vyloučen za hrubost a Amur si zahraje dvojnásobnou přesilovku!

43:45
    Dmitrij Korotkov (MOS) podruhé v zápase usedl na trestnou lavici, tentokrát za naprosto zbytečný zákrok vysokou holí do Šulakovova obličeje – 2+10 minut pro hostujícího forvarda.

34:04
    Jevgenij Korotkov (MOS) je vyloučen na dvě minuty za vražení.

27:51
    Dvouminutový trest za podražení si jde odsedět Nikita Cerenok (MOS).

19:26
    Stejný prohřešek na druhé straně, Geoff Platt (MOS) se natlačil až do Metsoly a posunul jeho svatyni – dvě minuty za nedovolené bránění.

18:46
    Železňov (CHA) zcela zbytečně shodil Fastha k zemi a ještě k tomu vychýlil jeho svatyni z původní pozice, za což si jde domácí útočník odpykat dvouminutový trest.

17:21
    Dvouminutový trest za hákování si jde odpykat Ljubimov (MOS), Amur si v závěru první třetiny zahraje svou první přesilovku.

12:51
    CSKA si zahraje přesilovku, Čerepanov (CHA) je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

05:28
    Amur byl ve hře čtyři na čtyři lepším týmem, jenže domácí hráli v pěti, a tak si Moskvané zahrají přesilovku.

04:31
    Alexej Bondarev (MOS) nepochopitelně strčil do ležícího hráče soupeře a vyfasoval trest na 2+10 minut. Ve stejném čase byl Dělnov (CHA) vyloučen za nedovolené bránění.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 18. Wandell (Tolpeko), 28. Šulakov, 57. Šulakov (Zub, Zohorna) – 34. Kugryšev (Ljubimov), 51. Radulov

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Kolář, Čerepanov, Aťušov, Verjovkin, Cerenok – Pervušin, Litovčenko, Zohorna – Tolpeko, Wandell, Fajzullin – Dělnov, Ušenin, Li – Tarasov, Gračjov, Železňov.
    CSKA Moskva: Fasth (41. Sorokin) – Děnisov, Ožiganov, Bondarev, Kutuzov, Panin, Vorobjov, Blažijevskij – Andronov, Radulov, Hjalmarsson – Ljubimov, Platt, Kugryšev – Telegin, Korotkov, Makarov – Košelev, Mamin, Kvartalnov – Světlakov.

Rozhodčí: Gusev, Cyplakov – Aljošin, Ivanov