Kladno – Kadaň | 3:5 (kon.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Přerov – Třebíč | 2:5 (kon.) |
Šumperk – Most | 2:3 (kon.) | | | Ústí n/L – Jihlava | 3:4 (kon.) | | | Litoměřice – Havířov | 4:3 (2:1 po s.n.) |
Prostějov – Motor ČB | 4:2 (kon.) |
New Jersey – San Jose | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Columbus – Toronto | 3:6 (kon.) | | | Detroit – Carolina | 3:5 (kon.) |
Winnipeg – Calgary | 3:1 (kon.) | | | Vancouver – St. Louis | 3:4 (kon.) | | | Anaheim – Colorado | 0:3 (kon.) |
Los Angeles – Minnesota | 2:1 (po pr.) |
Chabarovsk – CSKA Moskva | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Čerepovec | 1:4 (kon.) | | | Novokuzněck – N.Novgorod | 3:4 (po pr.) |
Novosibirsk – Minsk | 2:3 (po pr.) | | | Dynamo Moskva – Omsk | 2:1 (po pr.) | | | Viťaz – Barys | 4:3 (1:0 po s.n.) |
HC Slovan – Chanty-Mansijsk | 6:0 (kon.) | | | Záhřeb – Jekatěrinburg | 2:3 (po pr.) |
Česko – Rusko | 4:3 (kon.) |
Klášterec nO – Nymburk | 1:4 (kon.) | | | Písek – Bílina | 7:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Klatovy | 3:5 (kon.) |
Kopřivnice – Nový Jičín | 3:6 (kon.) | | | Břeclav – Frýdek-M. | 2:7 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Poruba 2011 | 5:4 (kon.) |
Mor. Budějovice – SK Karviná | 7:0 (kon.) | | | Opava – Technika Brno | 3:2 (po pr.) | | | SHK Hodonín – Vsetín | 6:3 (kon.) |
Kolín – Kobra | 3:4 (kon.) | | | Žďár n/S – Řisuty | 3:9 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 1:2 (kon.) |
Jablonec n/N – Tábor | 2:3 (kon.) | | | Děčín – Pelhřimov | 2:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Trutnov | 2:4 (kon.) |
Opava – Olomouc | 2:6 (kon.) | | | Č. Budějovice – HC Plzeň | 2:3 (po pr.) | | | Slavia – Kladno | 6:4 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | K. Vary – Chomutov | 3:2 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 2:3 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 6:2 (kon.) |
Zlín – Poruba | 5:4 (kon.) | | | Třinec – Vsetín | 9:3 (kon.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 2:4 (kon.) | | | HC Litvínov – Jihlava | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Sparta | 5:7 (kon.) |
HC Plzeň – Slavia | 4:3 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Chomutov – Kometa Brno | 7:2 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – Kladno | 7:1 (kon.) |
Třinec – Zlín | 3:5 (kon.) | | | Olomouc – Opava | 9:2 (kon.) |
Žilina – Martin | 3:6 (kon.) |
Krnov – Uničov | 3:2 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Trstěnice | 3:14 (kon.) | | | Černošice – Slaný | 9:1 (kon.) |
Cheb – Vřesová | 16:6 (kon.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 9:4 (kon.) | | | Roudnice – Olympik | 12:1 (kon.) |
Nejdek – HC Rokycany | 4:5 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 8:1 (kon.) |
Rosice – Blansko | 6:1 (kon.) | | | Velká Bíteš – Kroměříž | 5:3 (kon.) | | | Milevsko – Humpolec | 6:7 (1:2 po s.n.) |
Králův Dvůr – Mělník | 2:6 (kon.) | | | Chotíkov – Třemošná | 5:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – HC Boskovice | 2:4 (kon.) |
Jesenice – Rakovník | 6:3 (kon.) | | | David Servis – Tábor B | 9:0 (kon.) | | | Hvězda Praha – Louny | 7:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Příbram | 2:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Břeclav B | 9:1 (kon.) | | | Letňany – Kobra Praha B | 5:2 (kon.) |
Radomyšl – HC Vimperk | 6:2 (kon.) |
Č.Budějovice – Litvínov | 7:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – SHK Mustangové | 0:4 (kon.) | | | Vídeň – Karlovy Vary | 0:8 (kon.) |
Zlín sledge – SOHO Olomouc | 5:1 (kon.) | | | Dolný Kubín – Studénka Sledge | 2:1 (kon.) |
Znojmo – Vienna Capitals | 5:0 (kon.) |
Jihlava – Warriors Brno | 4:6 (kon.) |
po prodl.
Medveščak Záhřeb
2:3
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
56:16
|
Stefano Giliati (ZAG) vyloučen na dvě minuty za sekání a domácí čekají krušné chvilky.
|
|
51:05
|
Perné chvíle pro Jekatěrinburg. Na dvě minuty si jde sednout Alexej Dostojnov za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.
|
|
43:12
|
Jegor Dubrovskij (JEK) vyloučen na dvě minuty za vyhození puku mimo hrací plochu.
|
|
35:39
|
Patrick Bjorkstrand dostává ve stejném čase rovněž dvě minuty za hrubost.
|
|
35:39
|
Alexandr Pankov vyloučen na dvě minuty za hrubost
|
|
34:58
|
Další vyloučení Záhřebu, hráčská lavice se provinila šesti hráči na ledové ploše, trest odpykává Gilbert Brule.
|
|
31:39
|
Shaone Morrisonn (ZAG) vyloučen na dvě minuty za sekání.
|
|
27:20
|
Andrej Alexejev nakonec od rozhodčí fasuje tvrdý trest. Od sudích si vyslechl 5 minut + do konce utkání za úder do oblasti hlavy a krku. Následuje pětiminutová přesilovka domácího Zábřehu.
|
|
14:14
|
Za příliš mnoho hráčů na ledové ploše odchází trest odpykat na trestnou lavici Thomas Larkin (ZAG).
|
|
09:38
|
Sergej Gusev (JEK) vyloučen na dvě minuty za podražení.
|
|
04:50
|
Mike Glumac (ZAG) vyloučen na dvě minuty za filmování.
|
Branky a nahrávky:
32. Saarinen (Jurčina, Kvapil), 54. Smoleňák (Perkovich) – 38. Torčenjuk (Trijamkin, Popov), 52. Garejev (Koukal), 62. Torčenjuk (Popov)
Rozhodčí: Bondar Denis, Komarov Pavel – Nazarov Ivan, Nestěrov Alexandr
Diváci: 5670
Neproměněná penalta:
Medveščak Záhřeb:
Kroselj (Taylor) – Kinrade, Deutsch, Parlett, Larkin, Jurčina, Morrisonn – Zanoskij, Glumac, Brule, Giliati, Hedberg, Bjorkstrand, Perkowich, Smoleňák, Saarinen, Mertl, Kvapil, Arkalov
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Gusev, Kivisto, Timašov, Turbin, Šemerov, Megalinskij, Trijamkin, Vasilevskij – Alexejev, Torčenjuk, Simakov, Golišev, Roman, Popov, koukal, Dubrovskij, Garejev, Dostojnov, Pankov, Elo
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (Ustinskij) – Gusev, Kivisto, Timašov, Turbin, Šemerov, Megalinskij, Trijamkin, Vasilevskij – Alexejev, Torčenjuk, Simakov, Golišev, Roman, Popov, koukal, Dubrovskij, Garejev, Dostojnov, Pankov, Elo
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar Denis, Komarov Pavel – Nazarov Ivan, Nestěrov Alexandr
Diváci: 5670
David Motloch
@DavidMotloch