Klášterec nO – Nymburk 1:4 (kon.) | Písek – Bílina 7:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 3:5 (kon.)
Kopřivnice – Nový Jičín 3:6 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 2:7 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 5:4 (kon.)
Mor. Budějovice – SK Karviná 7:0 (kon.) | Opava – Technika Brno 3:2 (po pr.) | SHK Hodonín – Vsetín 6:3 (kon.)
Kolín – Kobra 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Řisuty 3:9 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 1:2 (kon.)
Jablonec n/N – Tábor 2:3 (kon.) | Děčín – Pelhřimov 2:4 (kon.) | Jindř. Hradec – Trutnov 2:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
3:9 (1:4, 0:3, 2:2)
HC Řisuty
Sobota 17.10.2015, 17:30 • Bouchalky • 2. liga skupina Západ • 9. kolo

49:33
    Hostující Kalla dostává dvě minuty za sekání a zároveň Arnošt také za sekání. Bude tedy následovat přesilovka domácího celku 5 na 3.

45:18
    Domácí Bureš si jde sednou na dvě minuty a hosté budou mít přesilovku.

31:19
    Hostující Sedláček si jde sednou na dvě minuty za podražení.

25:43
    David Vítek si jde posedět na dvě minuty za podražení a domácí jdou do tří.

25:13
    Na dvě minuty si jde posedět domácí Procházka a hosté budou mít další přesilovku.

19:39
    Kunstmüller si jde posedět na dvě minuty za podražení a hosté ještě v závěru první třetiny dostanou šanci přesilové hry.

10:54
    Hostující Janeček si jde posedět na dvě minuty za hákování a domácí budou mít šanci přesilové hry.

07:40
    Domácí Kunstmüller si jde posedět na dvě minuty.

01:36
    První vyloučený dneska bude hráč hostů. Konkrétně Sedláček za podražení.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 12. Kaňka (Kunstmüller, Rašner), 53. Kunstmüller (Kaňka, Staněk), 53. Bureš (Vítek D.) – 7. Brém (Záleský), 9. Slavíček (Kužel, Dostál), 12. Babický (Kalla, Butor), 13. Kos, 22. Náprstek (Slavíček, Kužel), 29. Janeček (Čurda, Kolařík), 36. Záleský (Sedláček), 44. Arnošt (Butor, Kalla), 47. Dostál (Slavíček, Kos)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček) – Staněk, Rašner, Pleva, Vítek M., Smejkal, Procházka – Kuntsmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha T., Pazourek
    HC Řisuty: Ilašenko (Škubal) – Kužel, Dostál, Babický, Sedláček, Kolařík, Muláček, Bílek, Raclavský – Náprstek, Icos, Slavíček, Záleský, Brém, Fortelka, Čurda, Janeček, Šilhavý, Kalla, Butor, Arnošt

Rozhodčí: Humpolíček – Lainka, Musil