Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 17.11.2015, 13:00 • Tipsport arena • Extraliga staršího dorostu • 17. kolo

Dnešní utkání sledovalo 123 diváků.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Jediným úspěšným exekutorem penaltového rozstřelu byl MILAN DANČIŠIN!

55:54
    Dominik Hrachovec (MBL) byl potrestán dvěma minutami za vysokou hůl.

50:29
    Další trest pro domácí. Viktor Martínek (PCE) dostal dvě minuty za napadení.

46:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Hosté vyrovnávají. Nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed KRONI MUSLIU donutil Jánského kapitulovat podruhé v tomto zápase. Asistence: Patrik Straka.

43:17
    Je tady první vyloučení ve druhé třetině. Ondřej Machala (PCE) – dvě minuty za sekání.

31:13
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Gólová radost ale Středočechům dlouho nevydržela. Pardubičtí vrací vedení zpět na svou stranu zásluhou MICHALA MACHAČE. Asistence: Viktor Martínek.

27:21
    Bruslaři dlouhou dvojnásobnou početní výhodu využívají. Jánského překonal FRANTIŠEK UŘIDIL. Asistence: Marek Mlčoch.

26:08
    Pardubice budou hrát téměř celé dvě minuty ve třech! Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Ondřej Trejbal (PCE).

25:53
    Domácí špatně vystřídali a hráli v šesti. Přesilovka jim tedy předčasně skončila. Za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí menší trest Michal Žouželka (PCE).

24:09
    Dvouminutový trest inkasoval bek David Jirásek (MBL). Verdiktem sudího Homoly je napadení.

18:19
    Je tady příležitost i pro Bruslařský klub, aby se gólově prosadil. Na trestnou lavici usedl Čestmír Javůrek (PCE) – 2 minuty za nedovolené bránění.

13:08
    Pardubicím stačilo pouhých 16 sekund na to, aby se prosadily z přesilové hry. Přesným střelcem se stal ONDŘEJ MACHALA. Asistence: Viliam Šeliga, Ondřej Trejbal.

12:52
    Martin Kalus (MBL) smolně vyhodil kotouč mimo hrací plochu, musí si tedy odsedět dvě minuty na trestné lavici.

06:22
    První přesilovku v zápase si zahraje domácí Dynamo. Dvouminutovým trestem za podražení oslabil svůj tým Kroni Musliu (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 14. Machala (Šeliga, Trejbal), 32. Machač (Martínek) – 28. Uřidil (Mlčoch), 47. Musliu (Straka), rozh. náj. Dančišin