SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Úterý 17.11.2015, 18:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Západ • 16. kolo

Konec zápasu 6:1. Kozlové si na svém ledě vybojovali další 3 cenné body do své sbírky! Zatím tedy o body Kolín připravila pouze Pražská Kobra.
    Nejlepší hráči byli vyhlášeni Tomáš Pácal, Jiří Kubát.

Dnes je to ode mě vše a zas příště z Kolína na viděnou. (20:17:52)

58:20
    Zakázané uvolnění Kolína.

58:00
    Poslední dvě minuty 3.třetiny. Zatím se odehrávají u Moravce.

56:27
    Do útočného pásma se usídlil hostě a vytvořili si tlak.

55:39
    Zumr připravil Morkesovi kotouč až pod nos, ale Morkes šanci spálil a trefil Brunáta do hrudi.

53:52
    Hra na chvíli přerušena. Marek Březina se těžce zvedá z ledu. Nikdo není potrestán.

52:50

52:48
    Morkes vzal akci na sebe, ale branku minul!

51:16
    Hosté se osvobozují, vyhazují kotouč přes celé hřiště.

50:50
    Hosté míří do 4! Potrestán Lukáš Hort (PEL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 967 diváků.

49:02
    Hosté byli už kousek od gólu, ale Moravec teď svůj tým podržel!

48:09

47:45
    Barták vyhazuje přes všechny 3 čáry a osvobozuje svůj tým!

46:50
    Kozlové se ve vlastním oslabení dostali do přečíslení. Marek Voženílek nahodil na rozjetého Zumra, který kličkou obehrál jediného obránce a kotouč přesně směřoval na hůl Morkese, který branku minul!

46:09
    Vyloučen Martin Ježek (KOL) na 2 minuty za podražení. Hosté mají právě velkou šanci snížit stav!

45:16

43:16
    Vyloučen Gordon Bonnel (PEL) na 2 minuty za sekání.

41:44
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí přidávají na své konto ještě další branku! Autorem se stal MAREK VOŽENÍLEK a domácí jsou již ve vedení o 5 branek. Stav utkání 6:1.

Asistence: Petr Morkes, Václav Suchý

40:25
    Zakázané uvolnění Kolína. Domácí začínají v početní převaze.

40:01

Ještě v posledních vteřinách sudí trestá hráče hostí. Do další třetiny nastoupí domácí v početní převaze.
    Další třetina začne přibližně v19:45

40:00

39:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

38:06
    Velká šance Martina Ježka, který branku minul!

04:11

Domácí se dostávájí do vedení už o 5 branek! Po skrumáži před brankou Brunáta se snažil každý kolínský útočník dorazit puk do jeho klece. Povedlo se to až MARTINU JEŽKOVI!

Asistence: Petr Morkes, Dominik Zumr

33:59
    Vypadá to, že se hosté probudili a v tuto chvíli jsou velmi akční! Moravec úřaduje v brance!

32:18
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Hosté se prosazují v přesilové hře! Po rychlé souhře se do kolínské klece trefuje CHARLES BALDWIN a snižuje stav utkání na 4:1.

Asistence: Lukáš Hort

Vyloučen Marek Březina (KOL) na 2 minuty.

32:03
    Veselý nahrál Kadlecovi st. ten to poslal na svého syna, ale levý beton Brunáta překazil kolínským akci a podržel tímto zákrokem svůk tým!

30:13
    František Moravec skočil jak rybička po puku a zachránil tak gólovou akci Medvědů.

29:22
    Tomáš Pácal (KOL) potrestán 2 minutami za sekání. Hosté si zahrají přesilovou hru.

27:47

Domácí využívají další přesilovou hru na střelu si najel obránce JAN HANZL, který bezkompromisně prostřeluje Brunáta. Stav utkání 4:0.

Asistence: Jan Veselý

26:35
    Současně vyloučeni Dominik Zumr (KOL) na 2 minuty za hrubost +

25:06
    Vyloučen Dominik Kasalý (PEL) na 2 minuty za hákování. Jak si Kozlové povedou v této přesilové hře?

24:28
    Ofsajd hostí.

23:53

22:56
    Hosté už si drží útočné pásmo, ale ke střele se zatím nedostali.

21:53
    Další přesilová hra pro hosty. Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za krosček.

20:51

20:49
    Hra přerušena, kotoučje mimo hřiště.

20:20
    Zakázané uvolnění Kozlů.

20:01

První třetina nám přinesla 3 brankové vedení Kolínských Kozlů. Střídání hostujícího gólmana a na první třetinu dost trestných minut.
    Co nám přinese druhá perioda? To se dozvíme cca v 18:54.

20:00

18:51
    Na trestné lavici se to střídá jak na střídačce! Vyloučen Jiří Kubát (PEL) na 2 minuty za nedovolené bránění.

18:35

18:25
    Asi největší šance hostů za celou přesilovou hru! Moravec kotouč zachytil mezi své betony.

18:12
    Hosté mají problém dopravit se přes střední pásmo.

17:19
    Voženílek je zpět ve hře. Domácí ve 4.

16:55
    Po vyhrané buly se domácí celek osvobozuje vyhozením kotouče přes všechny 3 čáry.

16:35
    Sudí posílá Kozly do 3. Potrestán Jiří Kadlec st. (KOL) na 2 minuty za sekání. Velká přesilovka hostů může hostům přinést snížení stavu! Povede se to Medvědům?

15:19
    Vyloučen Marek Voženílek (KOL) na 2 minuty za nedovolené bránění. Přesilová hra pro hosty může začít.

15:08

14:42

14:16
    Veliká šance kolínského celku. Poslední slovo měl Kadlec st., který kotouč ve vzduchu minul!

13:50
    Hra přerušena za postavení útočícího hráče v brankovišti. Hra je vyvedena do středního pásma.

13:08
    Další přesilová hra Kolína. Bude také tak rychlá? Vyloučen Richard Adam (PEL) na 2 minuty za hákování.

13:08
    Hosté mezitím vystřídali gólmany. Do branky hostí nastoupil David Brunát.

11:29

Rychlá souhra první přesilovkové formace domácích dokázala poslat svůj celek do 3 brankového vedení. Autorem branky domácích je JAN VESELÝ. Stav utkání 3:0.

Asistence: Tomáš Pácal

11:20
    První přesilovka domácích právě začíná. Bezděk Libor (PEL) na 2 minuty za hrubost.

10:14
    Hosté se dostali právě k několika nebezpečným akcím, ve kterých Jan Hanzl skočil k Moravcovi do branky a pomáhal mu kotouč dostat z brankoviště.

09:50
    Kozlové v další šanci. Tentokrát neuspěl Jan Veselý, který přestřelil branku Černého.

08:19

Ihned z bule Kolínští udeřili do pelhřimovské sítě! Dominik Zumr vybojoval buly a kotouč poslal na své křídlo PETRA MORKESE, který neváhal ani chviličku a kotouč vystřelil na pelhřimovskou branku! Kozlové jsou již ve dvoubrankovém vedení. 2:0.

Asistence: Dominik Zumr

08:17
    Zakázané uvolnění Medvědů.

07:17
    Velmi nepříjemný atak hostů, rychlostí se jeden z hostů dopravil na hybridní iciing. Škoda že u sebe neměl také rychlého parťáka, komu by přihrál. Kolínská obrana ihned zasáhla a a osvobodila se ze třetiny.

07:17

06:36
    Kozlové je nenechali opět vystřelit a osvobozují se vyhozením kotouče přes všechny 3 čáry.

06:01
    Hosté se už konečně usídlili na své pozici a to v útočném pásmu. Ještě jim zbývá necelá minua přesilové hry. Jak si s těmito vteřinami poperou?

05:03
    Domácí ubránili chvilkový tlak hostů a hnali se ve 4 do útoku. Celý útok domácích zakončil autor první branky Dominik Zumr. Úspěšnější byl tentokrát gólman Medvědů Martin Černý. Hra bude pokračovat bulí před jeho pravicí.

04:44
    Hosty čeká další přesilová hra, ve které mohou napravit reputaci té první přesilové hry a vyrovnat! Potrestán Martin Barták (KOL) na 2 minuty za podražení.

03:31

03:30
    Nepovedenou přesilovou hru předvádějí hosté. Domácí je prakticky nepouštějí do svého pásma.

01:31
    První přesilovku si zahrají hosté. Vyloučen Jiří Kadlec st. (KOL) na 2 minuty za vysokou hůl.

01:02

Po velmi rychlé akci se prosazují kolínští Kozlové! Pár sekund po minutě zápasu vstřeluje úvodní branku domácích DOMINIK ZUMR a posílá kolínský celek do vedení! 1:0.

Asistence: Martin Ježek

00:12
    Úvodní bule vyšla lépe Medvědům, kteří si v poklidu od obránců rozehráli prvotní útok!

00:01

SC Kolín: Moravec (Martínek) – Pácal, Hanzl, Suchý, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Ježek, Zumr, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Hlavatý – Jelínek

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Brunát) – Kubát "C", Kasalý, Wasserbauer, Hort, Jelínek, Adam, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Beneš, Bezděk "A", Bonnel, Kasalý, Baldwin, Vysloužil, Vylíčil, Votápek, Šulák "A"

Rozhodčí: Krob – Novák, Potůček.

Hezký den! Vítám Vás na dnešním utkání opět z Kolína! Kozlové dnes hostí HC Lední Medvědi Pelhřimov, kteří za poslední zápasy posbírali nejvíce bodů. Seberou Kozlům nějaké ty body nebo Kozlové si udrží i nadále pozici lídra 2.ligy skupiny západ?? To už za moment na kolínském ledě!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:07.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 2. Zumr (Ježek), 9. Morkes (Zumr), 12. Veselý (Pácal), 28. Hanzl (Veselý), 5. Ježek (Morkes, Zumr), 42. Voženílek (Morkes, Suchý) – 33. Baldwin (Hort)

SC Marimex Kolín: Moravec (Martínek) – Pácal, Hanzl, Suchý, Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Ježek, Zumr, Morkes "A" – Kadlec ml., Kadlec st. "A", Hlavatý – Jelínek

Rozhodčí: Krob – Novák, Potůček