SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
8:0 (3:0, 2:0, 3:0)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Úterý 17.11.2015, 18:002. liga skupina Západ • 16. kolo

59:56
    Za menší šarvátku si čtyři vteřiny před koncem utkání jde sednout jak jeden Vlk, tak jeden z Kláštereckých...

56:11
    Vlci právě vstřelili branku!
    Autorem branky je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Jan Petrmichl. To je tedy nepěkný debakl pro Klášterec! Bezmocného Kaššáka již poosmé překonal KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Petrmichl.

56:02
    Sedmou trefu přidal JIŘÍ PEŘINA, a to po šikovné přihrávce Pavlů. Kompletuje tak hattrick!

Do úniku se dostal odvážný Žďárský, Kaššák ale posedmé střelu za záda nepropustil.

51:40
    KAMIL BŘÍŠKA teď parádně vymetl všechny pavučinky v levém rohu Kaššákovy klece a jehou trefou Jablonečtí zvyšují na tenisových 6:0. Asistence: Šulc.

46:52
    Teď si navíc Jablonec zahraje přesilovku, dvě minuty za podražení vyfasoval Vrtek.

34:58
    Dvě minuty za vražení na hrazení teď vyfasoval Petrmichl.

32:35
    Koncert domácích a utrpení hostí pokračuje! Skulinu mezi Kaššákovy betony teď skvěle našel JIŘÍ PEŘINA. Asistence: Nevyhoštěný, Pavlů.

Nejistému Kaššákovi teď vypadl kotouč z náruče a dopravit jej za brankovou čáru se pokoušel dnes již jednou úspěšný Peřina.

22:20
    Další příležitost pro Jablonec, menší trest si odsedí Žižka.

21:47
    A moc dlouho si na ní neposeděl... Kotouč za záda roztaženého Kaššáka dostrkal důrazný PETR PILAŘ a domácí mají již čtyřgólový náskok. Asistence: Tondr, Pilař.

21:22
    Otevřely se dveře na trestné hostů – dvě minuty za podražení dostal Andres.

19:48
    Tak to byla v podání Jabloneckých lahůdka! Vlci šli do protiútoku a před Kaššákem předvedli Peřina s DAVIDEM HOMOLKOU pěknou souhru a přetavil ji v třetí gól, takříkajíc šatňák. Asistence: Peřina.

12:33
    Příležitost pro Klášterec, dvě minuty si odsedí Šulc.

05:50
    Teď si Pulec udělal výlet do útočné třetiny před Kaššáka a byl hákován – nařízeno je trestné střílení.

03:39
    Hra se nám kouskuje. Za hákování si dvě minuty vykoledoval Šulc.

02:50
    Okolo MICHALA NEVYHOŠTĚNÉHO branky byly ještě nějaké dohody s rozhodčími, ale vypadá to, že bleskové využití přesilovky platí. Asistence: Pavlů, Mulač.

02:28
    Na 2 minuty si za sekání půjde sednout klášterecký Huňady – další příležitost pro domácí.

01:07
    Tak to byla opravdu bleskurychlá akce! A přitom to vypadalo docela nenápadně. Pavlů si najel před Kaššáka, kde našel volného JIŘÍHO PEŘINU, který kláštereckého gólmana poměrně snadno obelstil. Asistence: Pavlů.

Martina Svitáková

Branky a nahrávky: 2. Peřina (Pavlů), 3. Nevyhoštěný (Pavlů, Mulač), 20. Homolka (Peřina), 22. Pilař (Tondr, Bříška), 33. Peřina (Nevyhoštěný, Pavlů), 52. Bříška (Šulc), 57. Peřina (Pavlů), 57. Bříška (Petrmichl)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal – Petrmichl "C", Pilař, Zeman, Pavlů, Pulec – Šulc, Bříška, Tondr – Nevyhoštěný, Homolka, Peřina – Mulač, Hric, Frk – Žďárský.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák – Pokorný, Páleník, Sklenička, Žižka, Müller, – Huňady, Koblitz "C", Vrtek – Deveri, Andres, Charousek – Hammerbauer, Hrdlička, Lehnert – Nguyen.

Rozhodčí: Tomáš Luczkow – Hynčica, Kilián.