SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)

Karviná vstřelila branku!
    Tak to je neuvěřitelné! 2 vteřiny před koncem prodloužení ujel Arturs Logunovs a svou střelou rozhodl o vítězství Karviné!

63:25
    Javínova střela zkrocena Šurého lapačkou.

61:06
    Úmyslný ofsajd hostů. Vhazování před Šurým.

60:01

60:00

59:45
    Domácí ostřelovali břeclavskou bránu marně.

58:27
    Tentokrát si zachytal i Michal Gleich, který ukryl kotouč v lapačce.

58:10
    Zakázané uvolnění Sportovního klubu.

57:36
    Hlavní hrdina posledních minut Šurý přikryl kotouč po Fišerově nahození. Vhazování v břeclavském pásmu.

56:18
    Šurý zlikvidoval backhandové zakončení Martina Kasperlíka.

54:00
    Martin Kasperlík selhal v tutové šanci, když jeho střelu do poloodkryté brány zlikvidoval skvělým zákrokem Šurý!

51:56
    Juhász ani nadvakrát nedokázal propasírovat kotouč za brankovou čáru, puk kontroluje Šurý!

51:14
    Zakázané uvolnění Karviné.

49:33
    Přes velký tlak a řadu šancí (Chomič, Foltyn, bratři Kasperlíkové) se domácím nepodařilo využít přesilovou hru a hosté jsou v plném počtu.

47:33
    Za faul vysokou holí vyloučen na dvě minuty Radoslav Smetana.

46:55
    Střelu Ondřeje Kasperlíka Šurý vyráží.

44:22
    Po asistenci Martina Kasperlíka před bránou zakončoval Tomáš Foltyn, ale neuspěl.

43:18
    Střelu Javína i dorážku Juhásze Šurý vyrazil!

43:03
    Oddechový čas pro Karvinou.

43:03
    Adam Svoboda vyloučen za faul vysokou holý.

41:55
    Za nedovolené bránění je na dvě minuty vyloučen David Vlček.

41:23
    Logunovsovu střelu z mezikruží kryje Šurý!

40:01

40:00

38:57
    Gleich zkrotil prudkou střelu Uhlíka!

38:10
    Na dvě minuty za hákování vyloučen Jan Fišera.

37:09
    Ofsajd domácího celku.

35:44
    Icing Břeclavi.

33:18
    Hosté jsou v plném počtu, domácí z dlouhé přesilovky nic nevytěžili.

32:10
    Ofsajd Karviné.

31:54
    Hosté vyhazují puk přes celé hřiště.

31:17
    Další dvouminutový trest pro Břeclav. Tentokrát se Dominik Směřička provinil podražením.

29:40
    Přesilová hra pro Karvinou. Dvouminutový trest vyfasoval za držení protihráč David Vlček.

29:19
    Puk v Gleichově lapačce. Buly v karvinském pásmu.

25:58
    Za hákování si jde na dvě minuty odpočinout Václav Chomič. Přesilová hra Břeclavi.

24:53
    Ofsajd Břeclavi.

21:31
    Také Karvinští využívají v tomto zápase přesilovou hru. Šurého překonal JAKUB JUHÁSZ. Asistence: Ondřej Kasperlík, Jan Fišera.

21:15
    Dvouminutová přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici za sekání míří Petr Školoud.

21:09
    Šurý ukryl puk ve své výstroji.

20:01

20:00

18:40
    Karviná snižuje. Kontaktní gól vsítil po asistenci Václava Chomiče TOMÁŠ FOLTYN.

17:00
    Ondřej Kasperlík zahrozil před Šurým, ale puk za brankovou čáru nepropasíroval.

15:53
    Břeclav právě vstřelila branku!
    Lvi využívají svou přesilovku. Roman Průdek prostřelil Volfa po asistenci Radka Zháňala.

15:00
    Franek ve vlastním oslabení ohrozil břeclavskou bránu, ale Šurý si svou levou tyč pohlídal.

13:56
    Dvouminutová přesilová hra pro Břeclav. Za nedovolené bránění je vyloučen domácí Jan Puškár.

13:51
    Zakázané uvolnění Břeclavi. Vhazuje se před Šurým.

12:20
    Hosté si berou vedení zpět. Dominik Směřička přihrál ŠKOLOUDOVI a ten překonal Volfa.

11:14
    Volf ukryl puk ve své výstroji.

09:45
    Po dvou brankách dostalo utkání nové tempo a hraje se rychlý hokej nahoru-dolů.

07:48
    Domácí ale rychle odpovídají! Po asistenci Petra Grygara projel až k bráně ZDENĚK DEUTSCH, položil si gólmana Šurého a zasunul puk k pravé tyči – 1:1.

06:20
    Tak to byla krásná akce Lvů! Po pohledné kombinaci s Radkem Zháňalem a Martinem Červenkou se prosadil PRŮDEK, když vymíchal brankáře Volfa.

06:07
    Tentokrát se ovšem stejného prohřešku dopustili i hosté.

05:29
    Karvinským hráčům nejde rozehrávka. Již třetí domácí zakázané uvolnění v tomto zápase.

04:30
    Domácí zamkli Břeclavany v jejich pásmu a ostřelovali jihomoravskou bránu, pak se ale hosté dokázali osvobodit vyhozením kotouče přes všechny čáry.

2:55
    Tak tohle je zajímavá příležitost pro Sportovní klub! Za držení protihráče byl na dvě minuty vyloučen Daniel Vachutka. Karviná bude hrát ve dvojnásobné početní výhodě.

02:29
    Tomáš Foltyn byl v šanci před bránou podražen Adamem Svobodou. Dvouminutová přesilovka pro domácí.

02:16
    Foltynova střela končí v lapačce Šurého.

01:25
    Další karvinský icing.

01:10
    Malíkova střela z úhlu těsně minula levou tyč břeclavské brány.

00:27
    Hned na úvod zde máme zakázané uvolnění Karviné.

00:01

Dnes se střetnou dva týmy z dolní poloviny tabulky východní skupiny druhé ligy. Karviná má za sebou sérii porážek, která vyvrcholila v sobotu ostudnou porážkou v poměru 5:18 s druholigovým nováčkem v Kopřivnici.
    Břeclavští jsou přeci jen v poněkud lepší situaci. V předminulém zápase sice inkasovali jedenáctibrankový příděl v utkání se Vsetínem, ale o jedno kolo dřív zvítězili po prodloužení v jihomoravském derby s týmem SHK Hodonín a v minulém kole vyválčili alespoň bod s Technikou Brno.

Na karvinském zimním stadionu právě probíhá úprava ledové plochy, aby bylo vše připraveno pro dnešní zápas mezi Sportovním klubem Karviná a břeclavskými Lvy.

Vážení diváci, čtenáři našich přenosů, přeji vám krásné sváteční odpoledne!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Ondřej Monski

Branky a nahrávky: 8. Deutsch (Grygar), 19. Foltyn (Chomič), 22. Juhász (O.Kasperlík, Fišera), 65. Logunovs – 7. Průdek (Zháňal, Červenka), 13. Školoud (Směřička), 16. Průdek (Zháňal)

SK Karviná: Volf (Gleich) – Malík, Fišera, Javín, Deutsch, Puškar, Chroboček, Kasperlík O., Kasperlík M., Václavík, Vyčesaný, Křibík, Logunovs, Chomič, Juhász, Foltyn, Grygar, Opravil, Blahuta.
    HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík (A), Dittrich, Svoboda, Běhal, Vlček – Červenka (C), Tobola, Uhlík, Vachutka, Školoud, Flora, Zháňal, Průdek, Smetana

Rozhodčí: Šutara – Vengřín, Gančarčík