SK Karviná – Břeclav 4:3 (po pr.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 1:0 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 2:1 (kon.)
Řisuty – Děčín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Frýdek-M. 4:7 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Nymburk – Bílina 11:1 (kon.)
Tábor – Trutnov 4:1 (kon.) | Kobra – Klatovy 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Jindř. Hradec 5:4 (po pr.)
Sokolov – Písek 3:8 (kon.) | Jablonec n/N – Klášterec nO 8:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 6:1 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
Úterý 17.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 20. kolo

52:53
    Žihadla dostanou možnost zdramatizovat dnešní utkání, trest obdrží lavička domácího mužstva a dvouminutový trest odsedí Vaněk.

47:41
    Vyloučení na straně Vsetína, Kolařík se dopustil nedovoleného zákroku v útočném pásmu a rozhodčí jej vykazuje na lavici hanby za podražení.

42:09
    A budeme svědky hry čtyři na čtyři, dvě minuty pro Mikeše za vysokou hůl.

41:15
    Přesilová hra pro Žihadla, dvě minuty fasuje Žák za nedovolené bránění.

35:46
    Vyloučení na straně Vsetína, dvě minuty pro Báchora za držení.

28:17
    Poměr sil na ledě se srovná, dvě minuty za vysokou hůl pro vsetínského Vávru.

27:19
    Sotva skončila jedna přesilovka domácích, začne další. Dvě minuty za sekání pro Rytnauera.

24:44
    Hosté se budou bránit, dvě minuty za hákování.

15:53
    Přesilová hra pro hosty, dvě minuty pro Daňka za nedovolené bránění.

13:45
    Valaši mají nyní příležitost vyrovnat, dvě minuty za sekání fasuje Šťáva.

05:58
    Havel podruhé v krátké chvíli zamíří na trestnou lavici, tentokrát vlastní vinnou, neboť to přehnal s důrazem na brankáře Hromadu a rozhodčí jej posílají na dvě minuty za napadení.

03:09
    První trest v utkání fasuje lavička Moravských Budějovic, hosté se přepočítali a při hře jich bylo na ledě o jednoho navíc, čehož si včas čárový rozhodčí všiml. Trest odsedí Havel.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 15. Tesařík (Slováček, Dvořák), 16. Vávra (Finstrle), 19. Vítek (Daněk), 35. Dvořák (Kolařík, Slováček) – 12. Havel (Šťáva), 50. Sobotka (Mikeš)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Nedbálek, Hryciow, Tesařík, Řezáč, Žák, Vrba, Báchor – Zúbek, Vaněk, Ambruz – Slováček, Dvořák, Kolařík – Abdul, Vávra, Finsterle -Vítek, Daněk, Hruška P. – Ondráček.
    Hockey Club Moravské Budějovice 2019: Šťastný (Máj) – Sobotka, Pelikán, Sechovec, Randa, Peroutka, Šťáva – Matějka F., Rytnauer, Juráň, Havel, Peška, Mikeš, Paták, Trojan, Latner, Horký.

Rozhodčí: Škach – Novotný, Axman