Benátky n/J – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 3:4 (kon.) | | | Slavia – Třebíč | 4:2 (kon.) |
Prostějov – Most | 2:1 (kon.) | | | Kladno – Havířov | 5:2 (kon.) | | | Přerov – Litoměřice | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Šumperk – Ústí n/L | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Boston – Anaheim | 2:6 (kon.) | | | Pittsburgh – New Jersey | 2:0 (kon.) | | | Carolina – Chicago | 5:0 (kon.) |
Ottawa – Buffalo | 2:3 (kon.) | | | Florida – Toronto | 5:1 (kon.) | | | Montreal – Columbus | 2:5 (kon.) |
Winnipeg – Arizona | 5:2 (kon.) | | | Vancouver – Nashville | 1:2 (kon.) | | | San Jose – Colorado | 6:1 (kon.) |
Novokuzněck – Dynamo Moskva | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Nižněkamsk | 1:4 (kon.) | | | Barys – Čeljabinsk | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Novosibirsk – Viťaz | 5:2 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Ufa | 3:2 (po pr.) | | | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk | 4:2 (kon.) |
Toljatti – Soči | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Jaroslavl | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | N.Novgorod – Spartak Moskva | 7:2 (kon.) |
Čerepovec – Jokerit | 1:2 (kon.) | | | Minsk – Petrohrad | 3:2 (kon.) | | | Riga – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 4:5 (po pr.) | | | Žďár n/S – Klášterec nO | 7:4 (kon.) | | | Kobra – Písek | 8:2 (kon.) |
Tábor – Jindř. Hradec | 7:3 (kon.) | | | Nymburk – Havlíčkův Brod | 0:6 (kon.) | | | Bílina – Trutnov | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Val. Meziříčí – Nový Jičín | 2:4 (kon.) | | | Břeclav – Mor. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Opava | 5:1 (kon.) |
Frýdek-M. – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Vsetín | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | SK Karviná – Technika Brno | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Řisuty – Kolín | 2:9 (kon.) |
Kometa Brno – Mladá Boleslav | 3:6 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 5:6 (po pr.) | | | Trnava – Lipt. Mikuláš | 1:4 (kon.) | | | Bardejov – Senica | 3:1 (kon.) |
Nové Zámky – Topoľčany | 3:1 (kon.) | | | Prešov – Pov. Bystrica | 0:0 (zruš.) |
Detva – SR 18 | 4:3 (kon.) |
Třebechovice p. O. – N. Město n. M. | 3:4 (kon.) | | | Nový Bydžov – Nová Paka | 7:3 (kon.) | | | Náchod – Dvůr Králové n. L. | 2:8 (kon.) |
Hlinsko – Česká Třebová | 3:2 (kon.) | | | HC Jičín – Jaroměř | 6:3 (kon.) | | | Choceň – Moravská Třebová | 3:7 (kon.) |
Chotěboř – Světlá nS | 5:6 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 7:2 (kon.) |
Salzburg – Znojmo | 4:5 (po pr.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
7:2
(5:1, 2:0, 0:1)
Spartak Moskva
Antonín Domanický
Branky a nahrávky:
5. Sjomin (Aljajev), 7. Videll (Galuzin, Kolcov), 8. Ashton (Kosticyn, Aljajev), 11. Ashton, 12. Sergijenko (Videll, Galuzin), 32. Sjomin (Galuzin, Žerděv), 34. Kolcov (Sergijenko, Klingberg) – 13. Radil (Klimenko, Mereskin), 48. Šmeljov (Wellman)
Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov – Tomilov, Gordenko
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Proskurjakov (Birjukov) – Osipov, Aljajev, Lukjančikov, Kondraťjev, Kolcov, Sergijenko, Makarov – Klingberg, Potapov, Kuljomin – Mozer, Daugavinš, Sjomin – Galuzin, Videll, Žerděv – Ashton, Sopin, Kosticyn.
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Engren (od 8. Sinjagin) – Valentěnko, Gilroy, Genoway, Bělov, Jermakov, Dyblenko, Kirillov – Mereskin, Radil, Klimenko – Potapov, Radulov, Bodrov – Wellman, Vasiljev, Šmeljov – Ipatov, Šafigulin, Levickij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Engren (od 8. Sinjagin) – Valentěnko, Gilroy, Genoway, Bělov, Jermakov, Dyblenko, Kirillov – Mereskin, Radil, Klimenko – Potapov, Radulov, Bodrov – Wellman, Vasiljev, Šmeljov – Ipatov, Šafigulin, Levickij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov – Tomilov, Gordenko
Diváci:
Lukáš Radil (SPM): 1+0, 4 střely na bránu. (19:29:41)
Autorem branky je SERGEJ ŠMELJOV. Asistence: Casey Wellman.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 3. třetiny.
Autorem branky je KIRILL KOLCOV. Asistence: Jurij Sergijenko, Carl Klingberg.
Autorem branky je DMITRIJ SJOMIN. Asistence: Vladimir Galuzin a Nikolaj Žerděv.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. třetiny.
Autorem branky je LUKÁŠ RADIL. Asistence: Gleb Klimenko a Alexandr Mereskin.
Autorem branky je JURIJ SERGIJENKO. Asistence: Linus Videll a Vladimir Galuzin.
Autorem branky je CARTER ASHTON.
Autorem branky je CARTER ASHTON. Asistence: Sergej Kosticyn a Arťjom Aljajev.
Autorem branky je LINUS VIDELL. Asistence: Vladimir Galuzin, Kirill Kolcov.
Autorem branky je DMITRIJ SJOMIN. Asistence: Arťjom Aljajev.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. třetiny.
Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Osipov, Aljajev, Lukjančikov, Kondraťjev, Kolcov, Sergijenko, Makarov – Klingberg, Potapov, Kuljomin – Mozer, Daugavinš, Sjomin – Galuzin, Videll, Žerděv – Ashton, Sopin, Kosticyn.
Spartak Moskva: Engren (Sinjagin) – Valentěnko, Gilroy, Genoway, Bělov, Jermakov, Dyblenko, Kirillov – Mereskin, Radil, Klimenko – Potapov, Radulov, Bodrov – Wellman, Vasiljev, Šmeljov – Ipatov, Šafigulin, Levickij.
Rozhodčí: Kadyrov, Kiseljov – Tomilov, Gordenko.