Chabarovsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Vladivostok – Viťaz 4:3 (2:0 po s.n.) | Novokuzněck – HC Slovan 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Záhřeb 6:0 (kon.) | Čeljabinsk – Magnitogorsk 3:4 (0:1 po s.n.) | Ufa – Nižněkamsk 1:2 (po pr.)
Toljatti – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Kazaň – Soči 2:6 (kon.) | CSKA Moskva – Jokerit 2:1 (kon.)
Minsk – Spartak Moskva 2:1 (3:2 po s.n.) | Petrohrad – Čerepovec 6:1 (kon.)

Soči právě vstřelilo branku!
    ANDREJ KOSTICYN zatloukl další hřebíček do rakve Bars. Asistence: Renat Mamašev, Igor Ignatuškin.

56:53
    Mirnov je vyloučen za sekání, power play domácích končí.
    51:24 Mattias SJORGEN - 2:5

51:24
    Kazaň vstřelila branku!
    Musinova střela se zastavila v klubku hráčů. Ke kotouči se jako první dostal z druhé vlny přijíždějící MATTIAS SJORGEN, který dokázal skórovat. Asistence: Damir Musin, Roman Abrosimov.

47:05
    Hosté chybují při střídání a hrají v šesti. To se neobejde bez vyloučení.

43:56
    Vyloučení je nyní na druhé straně. Kornějev je sankcionován za hákování.

41:04
    Stejně jako předchozí třetiny i tato začíná vyloučením jednoho z hostujících hráčů. Tentokráte jde na trestnou lavici za hákování Skaškov.
    39:30 Ilja KRIKUNOV - 1:5

39:30
    ILJA KRIKUNOV napravil své vyloučení záhy po návratu na led a svojí druhou brankou opět v poslední minutě třetiny zřejmě rozhoduje o vítězi dnešního klání. Asistence: Ziyat Paigin.

36:44
    Autor druhé branky Krikunov se dopustil hákování a dává domácím příležitost přesilové hry.

35:37
    V brance domácích dochází ke střídání brankáře. Galimova nahradí Garipov.
    35:20 Ben MAXWELL - 1:4

35:20
    A druhá lajna Soči úřaduje již potřetí, když na konci souhry stál BEN MAXWELL. Asistence: Andre Petersson, Evgeny Skaškov.
    33:28 Andre PETERSSON - 1:3

33:28
    ANDRE PETERSSON střílí dnes první branku při plném počtu hráčů na ledě. Navyšuje tak vedení svého týmu zpět o dvě branky. Asistence: Clay Wilson, Evgeny Skaškov.

29:58
    Kazaň má opět šanci vyrovnat v přesilovce. Morozov zahákoval protihráče a bude po zásluze potrestán na dvě minuty.
    26:49 Roman ABROSIMOV - 1:2

26:49
    Po několikanásobné výměně puku na modré čáře se nakonec prosazuje ROMAN ABROSIMOV. Asistence: Denis Golubev, Konstantin Kornějev.
    19:25 Ilja KRIKUNOV - 0:2

19:25
    ILJA KRIKUNOV zakončuje samostatnou akci a využívá další přesilovou hru svého týmu. Střelou prakticky do šatny zvyšuje na 0:2. Bez asistence.

17:35
    A domácí jdou opět do čtyř hráčů. Za nedovolené bránění je vyloučen Azevedo.
    16:13 Andre PETERSSON - 0:1

16:13
    Hosté využívají přesilovou hru a jdou do vedení zásluhou ANDRE PETERSSONA. Asistence: Zijat Paigin, Igor Ignatuškin.

14:31
    S obrannou fází to přehnal Rylov, který podrazil soupeře a jde si sednou na trestnou lavici.

05:42
    Domácí si vyzkouší hru v oslabení. Za podražení bude pykat Lukojanov.

02:13
    Semenov jde na trestnou lavici za sekání.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 27. Abrosimov (Golubev, Kornějev), 52. Sjorgen (Musin, Abrosimov) – 17. Petersson (Paigin, Ignatuškin), 20. Krikunov, 34. Petersson (Wilson, Skaškov), 36. Maxwell (Petersson, Skaškov), 40. Krikunov (Paigin), 58. Kosticyn (Mamašev, Ignatuškin)

Ak Bars Kazaň: Galimov (Garipov) – Rylov, Musin, Wilson, Belov, Abrosimov, Kornějev, Sidorov – Mirnov, Moller, Azevado – Čibisov, Sjogren, Lukojanov – Varnakov, Obuchov, Ivanov – Sitov, Golubev, Arčipov
    HK Soči: Barulin (Šikin) – Jalasvaara, Semjonov, Wilson C., Pajgin, Glazkov, Mamašev, Šerbina – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Petersson, Maxwell, Skaškov – Kazjonov De., Ščegolkov, Kazjonov Dm. – Anisin, Jakubov, Morozov.

Rozhodčí: Cyplakov Y. (Rus), Ščenjov R. (Rus)