Buffalo – Tampa 1:4 (kon.) | Philadelphia – Winnipeg 5:2 (kon.) | Toronto – Florida 6:1 (kon.)
Ottawa – Nashville 1:5 (kon.) | St. Louis – San Jose 3:2 (kon.) | Minnesota – Boston 1:0 (kon.)
Dallas – Colorado 3:2 (kon.) | Vancouver – Arizona 3:2 (po pr.) | Anaheim – New Jersey 3:2 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 4:2 (kon.)
Toronto Maple Leafs
6:1 (3:1, 2:0, 1:0)
Florida Panthers
Pátek 18.11.2016, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

54:58
    Jake Gardiner (TOR) dostává dvě minuty za nedovolené bránění po souboji s Denisem Malginem.

51:38
    Je tady první trest ve třetí třetině. Toronto bude hrát v oslabení. Roman Polák (TOR) měl velké problémy s dobrým pohybem Jonathana Marchessaulta. Jsou z toho dvě minuty za podražení pro českého obránce.

39:12
    Aaron Ekblad (FLA) je navíc vyloučený na dvě minuty za nedovolené bránění a Toronto má k dispozici početní výhodu.

31:56
    MacKenzie byl ale faulovaný Nazemem Kadri (TOR). Je z toho vyloučení pro hráče Toronta na dvě minuty za nedovolené bránění.

28:36
    Na dvě minuty je navíc vyloučen střely zatím jediné trefy Floridy v dnešním zápase – Aaron Ekblad (FLA), navíc na 2+2 minuty.

11:04
    Hostující Denis Malgin bude potrestán dvěma minutami na trestné lavici za držení soupeře, je z toho první přesilová hra zápasu pro Toronto.

06:58
    Michell Marner (TOR) si přidržel v osobním souboji Denise Malgina a bude dvě minuty pykat na trestné lavici.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 6. Co. Brown (Rielly, Kadri), 16. Co. Brown, 18. Marner (J. van Riemsdyk), 28. Komarov (Co. Brown, Kadri), 39. J. van Riemsdyk, 58. Gardiner (Co. Brown) – 11. Ekblad (McCann, Malgin)

Toronto Maple Leafs: Andersen – Rielly, N. Zajcev, Gardiner, C. Carrick, Hunwick, R. Polák – Hyman, Matthews, W. Nylander – J. van Riemsdyk, Bozak, Marner – Komarov, Kadri, Co. Brown – M. Martin, Ben Smith, Sošnikov.
    Florida Panthers: Reimer – Yandle, Demers, Pysyk, Ekblad, Matheson, McIlrath – Marchessault, Barkov, Jágr – McCann, Trocheck, R. Smith – Griffith, Malgin, Sceviour – McKegg, MacKenzie, Rau.

Rozhodčí: Nicholson, Pochmara – Cherrey, Shewchyk