Slavia – Prostějov | 5:4 (po pr.) | | | Kladno – Motor ČB | 1:4 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 4:0 (kon.) |
Havířov – Benátky n/J | 2:3 (po pr.) | | | Most – Frýdek-M. | 1:5 (kon.) | | | Třebíč – Ústí n/L | 3:4 (po pr.) |
Jihlava – Přerov | 1:2 (kon.) |
Washington – Detroit | 1:0 (kon.) | | | Columbus – NY Rangers | 4:2 (kon.) | | | NY Islanders – Pittsburgh | 2:3 (po pr.) |
Carolina – Montreal | 3:2 (kon.) | | | Calgary – Chicago | 2:3 (kon.) | | | Philadelphia – Tampa | 0:3 (kon.) |
Los Angeles – New Jersey | 4:2 (kon.) |
Chabarovsk – Novokuzněck | 2:0 (kon.) | | | Vladivostok – Omsk | 1:2 (kon.) | | | Kunlun – Novosibirsk | 3:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Barys | 4:2 (kon.) | | | Čerepovec – Jekatěrinburg | 2:4 (kon.) | | | N.Novgorod – Čeljabinsk | 4:1 (kon.) |
Soči – Ufa | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Spartak Moskva – Magnitogorsk | 1:5 (kon.) | | | Záhřeb – Riga | 1:0 (kon.) |
HC Slovan – Minsk | 1:2 (kon.) |
Kopřivnice – SHK Hodonín | 0:10 (kon.) | | | Opava – Poruba 2011 | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Val. Meziříčí – Technika Brno | 4:1 (kon.) |
Šumperk – Vsetín | 4:5 (po pr.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Kolín – Písek | 4:2 (kon.) |
Bílina – Jablonec n/N | 3:4 (po pr.) | | | Klatovy – Řisuty | 4:3 (kon.) | | | David Servis – Nymburk | 5:3 (kon.) |
Tábor – Mor. Budějovice | 6:0 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Pelhřimov | 1:11 (kon.) | | | Kobra – Trutnov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Vrchlabí – Klášterec nO | 2:3 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 4:0 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 3:5 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 6:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 6:1 (kon.) |
Jihlava – Olomouc | 5:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 4:2 (kon.) | | | HC Litvínov – K. Vary | 2:3 (kon.) |
Písek – Mountfield HK | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Kladno – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Kolín – Pardubice | 4:7 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Letňany – Chomutov | 8:0 (kon.) |
Kladno – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Jihlava – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 5:1 (kon.) |
HC Plzeň – Pardubice | 2:1 (po pr.) | | | Kometa Brno – Liberec | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Mountfield HK | 1:4 (kon.) |
Slavia – Sparta | 7:4 (kon.) |
Liberec – Žďár n/S | 5:8 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 3:1 (kon.) | | | Tábor – Kometa Brno | 0:10 (kon.) |
Poruba – Havířov | 3:2 (po pr.) | | | Třinec – HK MD Šumperk | 6:4 (kon.) |
Radomyšl – Milevsko | 3:6 (kon.) | | | Č. Lípa – HC Děčín B | 3:5 (kon.) | | | Žižkov Praha – Roudnice | 5:4 (kon.) |
Lev Benešov – Jesenice | 7:1 (kon.) | | | Příbram – Králův Dvůr | 0:6 (kon.) | | | Strakonice – Telč | 3:1 (kon.) |
Boskovice – Kroměříž | 5:4 (kon.) | | | Velká Bíteš – SHK Hodonín B | 4:2 (kon.) | | | Břeclav – Uh.Brod | 3:5 (kon.) |
Krnov – Orlová | 0:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – H. Benešov | 1:10 (kon.) | | | Vlašim – Slaný | 1:11 (kon.) |
Mělník – Žabonosy | 6:3 (kon.) | | | Bohumín – Wolves Č. Těšín | 6:2 (kon.) | | | V.Popovice – Mladá Boleslav B | 0:0 (odl.) |
Blansko – Rosice | 5:4 (s.n.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 4:7 (kon.) | | | Třemošná – HC Rokycany | 3:1 (kon.) |
Olympik – Hvězda Praha | 7:9 (kon.) | | | Chotíkov – Tachov | 9:0 (kon.) | | | Klatovy – Kaznějov | 7:6 (2:1 po s.n.) |
Kobra Praha B – Lomnice n/P | 3:2 (kon.) |
HC Lovosice – Louny | 3:12 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Jan Prošek
Branky a nahrávky:
25. Byvalcev (J. Kolář), 60. T. Zohorna (Kondratěv)
Rozhodčí: Buturlin, Gebei – Maitak, Pronskikh
Diváci:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Andrjuchov – J. Kolář, Kondratěv, Zub, Aťušov, Kosmačjov, Malevič, Jelesin – T. Zohorna, Kuusela, Ramstedt – Vl. Ušenin, Byvalcev, Litovčenko – Železnov, Stasjuk, Romancev – Nazarov, Ruděnkov, V. Popov.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Novokuzněck: M. Birjukov – Ljamkin, Viksna, Kuklev, Arbuzov, Michajlov, Vasilčenko, Titov, Skutar – Lebeděv, Komaristyj, Zemčenko – Taratuchin, Solovjov, K. Semjonov – Poliščuk, Jemec, Vicharev – I. Musin, A. Michejev, Razumov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Novokuzněck: M. Birjukov – Ljamkin, Viksna, Kuklev, Arbuzov, Michajlov, Vasilčenko, Titov, Skutar – Lebeděv, Komaristyj, Zemčenko – Taratuchin, Solovjov, K. Semjonov – Poliščuk, Jemec, Vicharev – I. Musin, A. Michejev, Razumov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Buturlin, Gebei – Maitak, Pronskikh
Diváci:
Maxim Kondratěv našel volného TOMÁŠE ZOHORNU, který střelou z velké dálky trefil prázdnou branku. Asistence: Maxim Kondratěv.
Jan Kolář odvedl velmi důležitou práci za brankou, vybojoval kotouč, poslal jej do do míst, kde byl ALEXEJ BYVALCEV. Ten prvním zakončením trefil jen hostujícího brankáře, dorážka už končí za brankovou čárou. Domácí tým se dostává do vedení. Asistence: Jan Kolář.