Everton – Crystal Palace 3:1 (kon.) | Brighton – Watford 1:1 (kon.)
Everton FC
3:1 (1:0)
Crystal Palace FC
Sobota 08.02.2020, 13:30 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 26. kolo
    88. Dominic CALVERT-LEWIN - 3:1

88
    Everton právě vstřelil branku!
    Je hotovo, Everton bere tři body! Lucas Digne od rohového praporku odcentroval přesně na hlavu Richarlisona, který fantastickou hlavičkou trefil jen břevno. DOMINIC CALVERT-LEWIN však prokázal dobrou orientaci, protože míč bleskově dorazil do sítě. Asistence: Richarlison.
    58. RICHARLISON - 2:1

58
    Domácí se ještě před vstupem do závěrečné třetiny zápasu vrací do vedení! RICHARLISON se chopil míče na půlící čáře, odkud se bez větších problémů dostal až do vápna, kde výbornou technickou střelou ke vzdálenější tyči propálil Vicenta Guaitu! Asistence: Dominic Calvert-Lewin.
    51. Christian BENTEKE - 1:1

51
    Crystal Palace právě vstřelil branku!
    Eagles se po dvouzápasovém čekání konečně prosazují a srovnávají stav utkání! Na dlouhý míč Wilfrieda Zahy si dobře naběhl CHRISTIAN BENTEKE, který zkusil překvapit Jordana Pickforda přízemní střelou. To se mu povedl, protože domácí brankář nedokázal pokrýt ránu mezi jeho ruku a tělo. Asistence: Wilfried Zaha.
    18. BERNARD - 1:0

18
    Toffees sice poslední minuty trávily pod tlakem, ale z protiútoku se dostávají do vedení! Theo Walcott se po přihrávce spoluhráče šikovně uvolnil a z pravé strany odcentroval. Ve vápnu tak našel úplně volného BERNARDA, který sebejistě překonal Vicenta Guaitu volejem. Asistence: Theo Walcott.

Lukáš Mihal

Branky: 18. Bernard (Walcott), 58. Richarlison (Calvert-Lewin), 88. Calvert-Lewin – 51. Ch. Benteke (Zaha)

Karty:   10. James McCarthy (CRP)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:12.
    Everton FC: Pickford – Coleman (C), M. Keane, Y. Mina, Digne – Walcott (26. Sidibé), G. Sigurdsson (86. Holgate), Schneiderlin, Bernard (65. Davies) – Calvert-Lewin, Richarlison.
    Náhradníci: Stekelenburg – Holgate, Baines, Sidibé, Iwobi, Davies, Kean.

Crystal Palace FC: Guaita – J. Ward (79. Kouyaté), Tomkins (61. Dann), Cahill, van Aanholt – James McCarthy (68. Meyer), Milivojević (C), McArthur – J. Ayew, Zaha – Ch. Benteke.
    Náhradníci: Hennessey – Dann, Meyer, Kouyaté, Townsend, Riedewald, T. Mitchell.

Rozhodčí: Coote – Betts, Hopton