Fiorentina – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Turín – Sampdoria 1:3 (kon.) | Hellas Verona – Juventus 2:1 (kon.)
ACF Fiorentina
1:2 (1:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 08.02.2020, 15:00 • Stadio Artemio Franchi, Florencie • Italská Serie A • 23. kolo
    72. Ruslan MALINOVSKYJ - 1:2

72
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Čtvrtý nejlepší tým Serie A otáčí skóre! Střídající záložník RUSLAN MALINOVSKYJ v nenápadně vyhlížející akci převzal míč od Gómeze, pak si všiml volného prostoru před sebou a posunul se o několik kroků k velkému vápnu, aby levačkou z necelých třiceti metrů zakončil přesně k Drągowského levé tyči. Polskému brankáři nechybělo moc, aby na balón dosáhl.
    49. Duván ZAPATA - 1:1

49
    Hostům se zkraje druhého poločasu podařilo vyrovnat na 1:1! Alejandro Gómez nevybíhal za kolmicí Iličiće z ofsajdu, a tak mohl zprava legálně přihrát na malé vápno. Tam už to měl DUVÁN ZAPATA velice jednoduché a Drągowski byl naopak bez šance zasáhnout.
    32. Federico CHIESA - 1:0

32
    Fiorentina právě vstřelila branku!
    Domácí se ve dvaatřicáté minutě dostávají do vedení! Benassiho centr z pravé strany odehrál José Luis Palomino pouze na FEDERICA CHIESU, jenž zkusil štěstí z dálky a Gollini jen o milimetry nedosáhl na balón, který zapadl k jeho levé tyči.