CSKA Moskva – Rostov 1:0 (kon.) | Volga Novgorod – Spartak 0:1 (kon.) | FK Krasnodar – Samara 1:1 (kon.)
Zenit – Groznyj 2:0 (kon.)
FK Krasnodar
1:1 (1:0)
FK Křídla Sovětů Samara
Sobota 14.09.2013, 16:00Ruská Premier Liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Příjemné sobotní odpoledne při sledování komentovaného onlajn přenosu ze zápasu 8. kola ruské Premier ligy mezi Krasnodarem a Samarou. Tabulkově jsou na tom lépe domácí fotbalisté, rozhodovat se ale bude přímo na trávníku.

FC Krasnodar: Filcov – Granqvist, Jedrzejczyk, Martynovich, Kalešin – Joaozinho, Márcio Abreu, Mamajev, Šipicin – Ari – Wanderson
    Náhradníci: Andelkovič, Gazinskij, Pizzelli, Nachušev, Isael, Laborde, Pereyra, Tubič, Sinicyn, Petrov

FK Křídla Sovětů Samara: Mucha – Callagov, Amisulashvili, José Nadson, Goreux – Vorobjov, Baljaikin, Semšov, Nemov, Adžindzhal – Luis Caballero
    Náhradníci: Vavilin, Dragun, Kornilenko, Zeballos, Pavlenko, Elisejev, Verchovcov, Božin, Delkin, Machmudov, Veremko, Maximov

Rozhodčí: Fedotov – Averjanov, Kobzev (všichni Rusko).

1

3
    Úvodní okamžiky lépe vyšli domácímu týmy, ten aktivně kombinuje na polovině Samary.

6
    Střela Kalešina byla zablokována, následný centr z levé strany zapadl do rukavic Jána Muchy.

8
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Domácí se díky aktivnímu začátku dostávají do vedení! VITALIJ KALEŠIN si naskočil na centr z pravé strany a nekompromisní hlavičkou překonal bezmocně přihlížejícího Muchu – 1:0!

9
    Hosté se pokouší odpovědět, z akce Nemova vyplynul alespoň rohový kop.

10
    Centr od rohového praporku zapadl přímo do rukavic brankáře Krasnodaru.

12
    Z velké dálky zkusil štěstí Ari, jeho pokus se však mezi tři tyče nevešel.

14
    Domácí jsou po vstřelené brance znovu aktivnější a snaží se zlomit odpor Samary.

17
    Rychlý protiútok Krasnodaru skončil nepřesnou přihrávkou Šipicina, Samaře se však odpovědět nepodařilo.

18
    Mamajevův pokus byl silně nepřesný, Mucha se za míčem pouze ohlédl.

20
    Domácí mají jednoznačnou převahu, Křídla Sovětů se ještě ke střele nedostali.

22
    Došlo k faulu těsně od pokutového území, Mamejev ale z volného přímého kopu trefil pouze dobře postavenou zeď.

25
    První polovina úvodního poločasu jednoznačně patřila domácímu Krasnodaru, hosté se vůbec nedostávají do hry. Před brankáře Filcova se dostali pouze jednou a to díky rohovému kopu.

27
    Zajímavou statistikou je držení míče, domácí jsou v současné době na 70 %.

29
    Pěknou individuální akci táhl Luis Caballero, jeho kolmá přihrávka na zabíhajícího Vorobjova však byla vystižena.

31
    Hraje se poměrně opatrně, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit žádnou větší příležitost.

33
    Přečíslení táhl na levé straně Joaozinho, jeho prudký centr na přední tyč obrana Samary odvrátila.

35
    Pizzelli ostře fauloval Vorobjova, sudí se zatím rozhodl ponechat žlutou kartu ve své kapsičce.

38
    Zápas se nám poměrně uklidnil, hodně se kombinuje okolo půlící čáry.

40
    Z hranice velkého vápna prověřil pozornost Muchy Šipicin, slovenský brankář bez problémů ukryl míč do náruče.

42
    Ve vápně byl přidržen Wanderson, rozhodčí nakonec penaltu neodpískali. V tento moment si myslím, že se ale pokutový kop dal pískat.

45
    Rozhodčí nastaví první poločas o jednu minutu.

V té se nic zajímavého nestalo, a tak můžeme s klidem zhodnotit poměrně nevýrazný první poločas. Domácí se velmi rychle dostali do vedení, mají v duelu jasnou převahu, ale další góly se jim zatím přidat nepovedlo. Uvidíme, jak se to vyvine ve druhé půli.

46

48
    Samara vstoupila do druhé půle mnohem aktivněji, Callagovův centr ale pouze prolétl malým vápnem a skončil v zámezí.

50
    Přihrávka na Caballera skončila ofsajdem.

52
    Baljaikin se s míčem daleko nedostal, domácím se z následného protiútoku zahrozit nepodařilo.

54
    Wanderson se dostal k zakončení kousek za šestnáctkou, míč prosvištěl asi metr mimo.

57
    Ari se zapomněl za obránci a byl mu odmáván ofsajd.

60
    První výměna dnešního zápasu, Luise Caballera nahrazuje Kornilenko.

63
    Hosté se začínají probouzet, výkřikem do tmy byla střela Nemova úplně mimo.

65
    O další střelecký pokus se postaral střídající Kornilenko, který donutil FIlcova k obtížnému zákroku!

66
    Z následného rohového kopu hlavičkuje Goreux mimo.

68
    Ze hřiště odchází Šipicin, kterého vymění Gazinskij.

71
    Odejde také Ari, nahradí jej Mauricio Pereyra

73
    Nemov se dlouho nezvedal ze hřiště, nakonec však vypadá, že bude v pořádku.

75
    Do konce zápasu zbývá patnáct minut, hosté poměrně zabrali a snaží se o vyrovnání. Podaří se jim to?

78
    Odejde Roman Vorobjov, příjde Aleksandr Pavlenko.

80
    Mamajev postupoval sám na brankáře, přízemní střelu však poslal těsně mimo pravé tyči Muchovy branky!

82
    A právě Mamajev opouští hřiště, šanci rozhodnout dostane Petrov.

84
    Joaozinho si narazil s Wandersonem, jeho následný skončil za brankovou čarou.

87
    První žlutou kartu dnešního zápasu dostal Baljaikin.

89
    Samara právě vstřelila branku!
    Hosté se chvíli před uplynutím řádné hrací doby zaradovali! IBRAGIM CALLAGOV prostřelil domácího brankáře a zajistil tím svému celku bod – 1:1!

Konec zápasu. (17:53:08)