Tampa – Pittsburgh 0:3 (kon.) | NY Islanders – Detroit 0:5 (kon.) | Anaheim – Calgary 5:2 (kon.)
San Jose – St. Louis 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 3:2 (3:2 po s.n.) | Minnesota – Colorado 1:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 2:5 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Vancouver 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Dallas Stars
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Sobota 30.11.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

To je ode mne vše děkuji za pozornost a přeji hezké dobré ráno. (05:31:39)

Michal Rozsíval (CHI) nenastoupil k zápasu

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Autorem branky je SMITH.

Smith (CHI) střela zápěstím mezi betony mu vyšla.

Nichushkin (DAL) střela pod horní tyčku nevyšla.

Kruger (CHI) blafák mu nevyšel.

Been Jo (DAL) zkusil střeli těsně pod horní tyč, ale gól to není.

Shaw (CHI) střela mezi betony mu nevyšla.

Fiddler (DAL) blafák končí v lapačce.

Handzuš (CHI) střela mezi betony mu nevyšla.

Garbutt (DAL) klička, střela a nic z toho není.

Versteeg (CHI) chtěl kličku, ale puk nechal za sebou.

Eakin (DAL) jen vystřelil, ale neproměnil.

Saad (CHI) bekhendový blafák skončil na brankové čáře.

Whitney (DAL) udělal totéž jako Hossa.

Hossa (CHI) napřáhl se a vystřeli, těsně vedle.

Horcoff (DAL) chtěl přelstít brankáře kličkou, ale ta mu nevyšla.

Pirri (CHI) bekhendový blafák mu nevyšel.

Chiasson (DAL) vystřelil, ale Crawford vychytal

Kane (CHI) chtěl zkusit kličku, ale to mu nevyšlo.

Peverly (DAL) zkusil blafák a přelstil brankáře. 1:1

Sharp (CHI) nic nezkoušel jen vystřelil a kotouč doklouzal za brankovou čáru.

Seguin (DAL) bekhendový blafák mu nevyšel.

Toews (CHI) zkusil vymést pavučinku v horním rohu ale to se nepovedlo.

Been Ja. (DAL) zkusil prostřelit mezeru mezi betony, ale neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Jako první by měli začít domácí.

Konec prodloužení a jako další na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Už je to téměř jasné uvidíme samostatné nájezdy.

64:01
    Poslední minuta prodloužení.

63:06
    Hosté vybojovali kotouč, ale střela od modré byla zblokovaná.

62:36
    Myslím si že už oba týmy chtějí nájezdy. Hra se dohrává ve středním pásmu.

61:37
    Chicago se zmocnilo puku, ale nedokáže pře ject modrou čáru.

61:18
    Hossa zkusil vypálit od modré, ale brankář byl připraven.

60:48
    Oba týmy jsou opatrní a hra se spíše odehrává ve středním pásmu.

60:01

Třetí třetina nám přinesla jeden gól a to na straně hostů, skóre je tedy nerozhodné 1:1. Uvidíme jestli rozhodne prodloužení neboli samostatné nájezdy,

60:00

59:01
    Poslední minuta a před brankou se semlela menší šarvátka.

58:32
    Chicagi se dostává ven z pásma a vyhazuje do středního pásma.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:31
    Oba celky vypadají že se do prodloužení těší.

56:49
    Zakázané uvolnění domácích. Vhazování po pravici Crawforda.

56:06
    Hosté už šli do předu ale zastavil je ofsajd.

55:37
    Na střely 26:22. Je to vyrovnané utkání a proto myslím že by mělo rozhodnout prodloužení.

55:15
    Oba týmy hrají už opatrně a raději se drží v obraném pásmu.

54:17
    Chicaho mohlo jít do vedení! Na přihrávku spoluhráče si sjel Patrick Kane, který se bekhendem snažil trefit odkrytou část branky Lehtonena. domácí brankářt ale zasáhl pohotově. Následuje přestávka.

53:22
    Hossa dlouho držel puk v útočné třetině, načež jej poslal na modoru čáru Keithovi, který hnedle vypálil.

52:56
    Hra se nyní přesouvá na horu a dolů.

52:22
    Dallas už vše tlačí do útoku, hosté jen vyhazují tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

Komerční přestávka.

51:51
    Peverly si vyjel zpoza branky, rychle se obtočil kolem svého strážce a z otočky vyzkoušel Crawforda. Ten u tyčky uspěl, puk neměl šanci proniknout za brankovou čáru.

51:09
    Nenápadná bekhendová střela Sharpa. Ta překvapila Lehtonena, který dovolil Toewsovi dorážku. Po ní se před brankou strhla menší šarvátka.

50:41
    Hosté se dostali do rychlého brejku dvou na jednoho, Bollig mohl už sám zakončovat, nakonec se rozhodl pro přihrávku na obsazeného spoluhráče a tím akci pokazil. Následuje přestávka.

50:29
    Z ostrého úhlu vyzkoušel štěstí Whitney, puk nakonec skončil díky hostům mimo ledovou plochu

49:58
    Od modré vystřelil nad ledem Hossa a jen o kousek minul.

48:52
    Hra je vyrovnaná jak na skóre tak na střely.

47:21
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A přeci jen se hosté prosazují. Krásná kombinace končí v sítí a je vyrovnáno.Autorem branky je PATRICK SHARP. Asistence: Duncan Keith.

46:55
    Neuvěřitelný tlak hostů. Hossa i další vypálili na branku, ale jako kdyby stříleli do zdi.

45:26
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou a oba brankáři musí být v pozoru.

44:53
    Domácí pokračují ve svých kombinacích před Crawfordem, Seguin ale z levého křídla trefil jen domácího brankáře. Neujala se ani rána od modré v podání Robidase.

44:04
    Po Smithově střele od levého mantinelu měl Lehtonen co dělat, nakonec ale puk dokázal zkrotit ve své výstroji.

43:27
    Další boj o puk ve středním pásmu, hra zatím nenabízí příliš mnoho vzrušujících okamžiků. Domácí diváci ale mohou být zatím spokojeni.

42:19
    Domácí drží kotouč ve vlastním pásmu a v klidu střídají. Na led naskakuje třetí formace.

41:36
    Hra se nyní vyrovnala. Saad získal kotouč a snažil se ho zavést do útočného pásma, ale to se mu nepovedlo.

40:40
    Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat před Lehtonenem.

40:15
    Vhazování vyhráli domácí a zakládají útok.

40:01

Ve druhé třetině jsme neviděli ani jeden gól. Hokej se odehrával spíše v útočném pásmu domácích. Dnešní hra se hlavně přelévá z jedné strany na druhou. Oba týmy se snaží hrát dobře a proto se čeká na chyby, ale ty v druhé třetině nebyly a tak skóre zůstává stejné. Další třetina začne cca ve 4:26.

40:00

39:16
    Vypadá to že už se v této třetině nic nestane a skóre se nezmění.

38:32
    Oba týmy už jen dohrávají třetinu.

38:01
    Poslední dvě minuty druhé třetiny.

37:03
    Sharp už neudržel své nervy na uzdě a pustil se do jednoho z domácích hráčů. Vylučovat se bude na obou stranách (osobní trest).

36:47
    Tým domácích se stále drží v útočné třetině, ale zatím bez jediné střely.

35:57
    Hosté jsou v plném počtu.

35:21
    Dallas si snaží vytvořit šance, ale hostující obrana odvádí skvělou práci.

34:39
    První jedovka od modré, kterou vyslal Gončar, ale puk končí v lapačce.

34:17
    Domácí se už hrnou do útočného pásma, kde se snaží kombinovat.

33:57
    Hjalmarsson (CHI) dostává dvě minuty za podražení. Nyní uvidíme i první přesilovku domácích.

33:38
    Hosté nevyužili početní výhodu a Dallas už hraje v pěti.

33:13
    Pojďme se vrátit k utkání. Chicago stále pokračuje v tlaku. Domácí se pouze brání.

Během komerční přestávky se vše vyřešilo. Robidas si už v dnešním utkání určitě nezahraje z ledu ho odvážejí na nosítkách.

Během ošetření si pustíme komerční přestávku.

Robidas (DAL) stále leží na ledě a na pomoc přibíhá i zdravotní služba s nosítky.

32:34
    Teď po střetu na ledě leží jeden z domácích hráčů. Už přibíhají doktoři. Vypadá to na otřes mozku.

32:13
    Po neúspěšném Kanově pokusu se puk dostal na modrou, kde prudce pálí Seabrook. Lehtonen si obě střely dokázal pohlídat.

31:56
    První dnešní přesilovka pro Chicago.

31:31
    Peverly (DAL) dostává dvě minuty za podražení.

31:24
    Hosté se teď také dostali k puku, ale né na moc dlouho. Opět se do předu žene Dallas.

30:48
    Roussel je dnes v utkání hodně vidět. Teď to zkusil z mezikruží, ale Crawford bez problému chytá. Komerční přestávka.

30:21
    Domácí se snaží dostat do útočného pásma, ale to se jim nedaří.

29:56
    Chicago ulovilo kotouč a snaží se přelstít Lehtonena, ale ten svůj tým drží nad vodou.

29:21
    Domácí mají puk pod kontrolou a v klidu střídají.

28:42
    Muži v zeleném hrají tak jakoby jim už výsledek stačil. Kotouč vyhodili opět na zakázané uvolnění.

27:46
    Dallas teď svojí nepřesnou přihrávkou zavinil zakázané uvolnění.

27:16
    Zatím se hra přesouvá na horu a dolů, ale teď Hossa zkusil pozornost brankáře, ale trefil pouze Lehtonenovu lapačku. Následuje přestávka.

26:50
    Puk létá vzduchem z jedné strany na druhou.

25:58
    Stars se nyní přesunuli před Crawwforda, ale hostující obrana pracuje skvěle.

25:15
    Na led naskakuje první formace, uvidíme co vymyslí.

24:31
    Indiáni jsou ve druhé třetině aktivnější. Drží pásmo, ale opět je problém v zakončení.

23:58
    Kotouč ve středním pásmu, kde o něj bojují Peverly a Sharp.

23:09
    Skóre se tedy nezměnilo. Hosté se drží v útočném pásmu.

22:39
    Trestné střílení nebylo proměněno, Chiasson trefuje horní tyč.

22:39
    Bylo nařízeno trestné střílení. (DAL)

22:19
    Domácí jsou v útočném pásmo, kde kombinují ale nikde žádná střela.

21:51
    Puk ve středním pásmu. Oba týmy začali ve druhé třetině opatrně.

21:17
    Domácí se brání a vyhazují do středního pásma.

20:37
    Hosté potřebují vyrovnat a hned ze začátku se ženou do útočného pásma.

20:13
    Vhazování vyhráli hosté a zakládají útok.

20:01

První třetina nám přinesla jednu branku a to po chybě hostujícího brankáře. Po prvním dějství vedou domácí, který mají od začátku utkání navrch. Střely 11:9. Druhá třetina začne přibližně ve 3:31.

20:00

19:36
    Už to vypadá, že domácí půjdou do kabin spokojenější.

19:01
    Poslední minuta první periody.

18:28
    Indiání zkoušejí něco vymyslet, ale moc času jim nezbývá.

17:50
    Domácí se pokoušejí vyrovnat a hned se narvali do útočného pásma.

16:40
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí nahodili kotouč do pásma a Crawford vyjel za branku kde nezvládl situaci a Horcoff ho obral o puk a poslal na s cela osamoceného RICHE PEVERLYHO, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Shawn Horcoff.

15:45
    Indiáni se osvobozují, ale né na dlouho, protože Dallas jde opět do předu.

15:05
    Před námi je poslední pětiminutovka a zatím jsme neviděl nějakou velkou šanci.

14:38
    Domácí se teď zkusila prorvat do útočného pásma, ale rozhodčí zapískal. Postavení mimo hru.

13:52
    Stars stále kombinuje, ale nakonec přichází jak o pásmo tak o puk a hosté z toho mohu založit rychlý protiútok.

13:11
    Domácí tlačí hosty, ale nikde žádná střela jen samá kombinace.

12:41
    Hjalmarsson zkusil vystřelit od modré, ale pozorný Lehtonen neměl žádný problém.

12:24
    Hosté se osvobozují a pokoušejí se založit protiútok.

11:44
    Garbutt vystřelil z mezikruží, ale trefuje pouze připraveného hostujícího brankáře.

11:37
    Dallas se nyní dostal do útočného pásma, ale tam bez šance střílí. Všechny střely jsou blokované.

10:48
    Domácí se teď uzavřeli ve svém pásmu.

10:33
    Hossa uháněl do předu, ale zastavili ho Lehtonenovy betony. Následuje druhá přestávka.

09:59
    Od modré střílel Peverly, ale Crowford zatím drží čisté konto.

09:25
    Hra se přesouvá na horu a dolů, ale nikde žádná střela.

08:51
    Puk opět ve středním pásmu, ale tentokrát se puk od jedné z hokejky odrazil na hostující střídačku.

08:30
    Hra se na chvilku přerušila, ale vše zůstává při starém. Zatím jsme neviděli žádnou šanci.

07:02
    Po přestávce se hra přesunula před Crawforda, ale ten naštěstí nemusí zasahovat, protože na něj zatím nešla ani jedna střela.

06:39
    Blackhawks se drží v útočném pásmu, ale puk je stále u Keitha, který nedokáže vystřelit, ale nakonec vystřelil a jeho střela skončila v ochranné síti. Následuje komerční přestávka.

06:01
    Hossa velice dobře napadá, ale kotouč zatím nevybojoval.

05:11
    Teď se zase brání domácí. Hosté zakládají útok, ale sotva co přešli modrou tak o puk rychlostí blesku přišli.

04:28
    Chicago mohlo teď vstřelit úvodní branku, když ujeli dva hostující hráči, ale zastavil je ofsajd.

03:57
    Domácí mi připadají aktivnější, ale nyní se hosté osvobozují a vyhazují.

03:27
    Roussel vystřelil od modré, ale trefil pouze Crawfordovu výstroj.

02:53
    Kotouč se nyní nachází ve středním pásmu, kde o něj bojují Toews a Seguin.

02:27

01:49
    Stars drží puk ve vlastní třetině a v klidu střídá, na led naskakuje třetí formace.

01:06
    Indiáni se opět dostali před Lehtonena, ale domácí obrana vyhazuje puk do středního pásma.

00:36
    Hosté se ženou do předu, ale v útočném pásmu se moc dlouho neudrželi.

00:10
    Domácí vyhráli vhazování, ale nerozuměli si a puk končí na zakázaném uvolnění.

00:01

Oba týmy jsou již na ledové ploše.

Hostující indiáni nastupují v tradičních bílých dresech.

Vítejte u onlajn přenosu, úvodní buly by se mělo vhodit kolem 2:36.

Dallas Stars: Lehtonen (Ellis) – Dillon, Robidas, Daley, Goligovski, Gončar, Benn Jo. – Nisčukin, Seguin, Benn Ja. – Chiasson, Eakin, Whitney – Peverly, Horcoff, Cole – Garbutt, Fiddler, Roussel.

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Brookbank, Leddy – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Handzuš, Saad – Shaw, Pirri, Versteeg – Smith, Kruger, Bollig.

Určitě nechoďte spát, zápas začíná v American Airlines Center ve dvě hodiny a třicet minut našeho času, takže si udělejte prodloužené ponocování a sledujte s námi onlajn z tohoto utkání. Jste zváni!

10.11.2013 Dallas – Chicago 2:5

Má po dvaceti třech odehraných utkáních na svém kontě dvacet šest bodů za dvanáct výher, dvě prohry v prodloužení a devět proher. Tato statistika řadí domácí tým na osmnáctou příčku v ligové tabulce. Stars ztrácí na dnešního soupeře čtrnáct bodů. Statistika gólů 67:68. Nejproduktivnější hráč je Jamie Benn 7 + 17.

Má po dvaceti šesti odehraných utkáních na svém kontě čtyřicet bodů za osmnáct výher, čtyři prohry v prodloužení a čtyři prohry. Tato statistika řadí hostující tým na první příčku v ligové tabulce. Blackhawks je dnes velkým favoritem. Statistika gólů 95:73. Nejproduktivnější hráč je Patrick Kane 15 + 13

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.