Tampa – Pittsburgh 0:3 (kon.) | NY Islanders – Detroit 0:5 (kon.) | Anaheim – Calgary 5:2 (kon.)
San Jose – St. Louis 6:3 (kon.) | Washington – Montreal 3:2 (3:2 po s.n.) | Minnesota – Colorado 1:3 (kon.)
Carolina – New Jersey 2:5 (kon.) | Columbus – Edmonton 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 3:2 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:2 (1:2 po s.n.) | NY Rangers – Vancouver 5:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Dallas Stars
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Chicago Blackhawks
Sobota 30.11.2013, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Chicago Blackhawks.
    Autorem branky je SMITH.

Smith (CHI) střela zápěstím mezi betony mu vyšla.

Peverly (DAL) zkusil blafák a přelstil brankáře. 1:1

Sharp (CHI) nic nezkoušel jen vystřelil a kotouč doklouzal za brankovou čáru.

54:17
    Chicaho mohlo jít do vedení! Na přihrávku spoluhráče si sjel Patrick Kane, který se bekhendem snažil trefit odkrytou část branky Lehtonena. domácí brankářt ale zasáhl pohotově. Následuje přestávka.

47:21
    Chicago právě vstřelilo branku!
    A přeci jen se hosté prosazují. Krásná kombinace končí v sítí a je vyrovnáno.Autorem branky je PATRICK SHARP. Asistence: Duncan Keith.

33:57
    Hjalmarsson (CHI) dostává dvě minuty za podražení. Nyní uvidíme i první přesilovku domácích.

Během komerční přestávky se vše vyřešilo. Robidas si už v dnešním utkání určitě nezahraje z ledu ho odvážejí na nosítkách.

Robidas (DAL) stále leží na ledě a na pomoc přibíhá i zdravotní služba s nosítky.

31:31
    Peverly (DAL) dostává dvě minuty za podražení.

22:39
    Trestné střílení nebylo proměněno, Chiasson trefuje horní tyč.

22:39
    Bylo nařízeno trestné střílení. (DAL)

16:40
    Dallas právě vstřelil branku!
    Domácí nahodili kotouč do pásma a Crawford vyjel za branku kde nezvládl situaci a Horcoff ho obral o puk a poslal na s cela osamoceného RICHE PEVERLYHO, který zakončoval do prázdné branky. Asistence: Shawn Horcoff.