Třinec – Vítkovice 2:4 (kon.) | K. Vary – Kometa Brno 2:3 (po pr.) | Plzeň – Mountfield HK 2:0 (kon.)
Liberec – Zlín 0:4 (kon.) | Kladno – Chomutov 1:2 (kon.) | Litvínov – Slavia 1:0 (2:0 po s.n.)
Pardubice – Sparta 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:5 (0:2, 2:2, 1:1)
HC Sparta Praha
Neděle 01.12.2013, 18:30 • ČEZ Arena Pardubice. • Tipsport extraliga

Příjemný zbytek neděle Vám z Pardubic přeje Marek Votke. Zase někdy u onlajnu na počtenou! (21:35:37)

Nejlepší hráči utkání: Radoslav Tybor – Jaroslav Hlinka.

Utkání tedy končí. Pražané dokázali, že jsou právem první v České republice, když přehráli svého soupeře 5:3. V padesáté šesté minutě sice v přesilovce Lukáš Radil snížil na 3:4 a Pardubice zvýšily svou aktivitu, domácí trenéři se ale rozhodli pro power play a v něm tři body Spartě zajistil Petr Ton.

60:00

59:48
    Sparta se stále drží v útočné třetině, nikam se ale už nežene.

59:01
    Poslední minutka utkání.

58:58
    Dopředu vyrazil Tybor, jeho přihrávku před branku si ale nikdo z hráčů nevyzvedl a hraje Sparta.

58:31
    Sparta právě vstřelila branku!
    Pardubice reagovaly odvoláním brankáře a střelou do prázdné branky vrací Spartě klid PETR TON. Bez asistence.

57:55
    Hudáček teď udržel Pardubicím naději! Sparťanskému útočníkovi stačilo pouze doklepnout kotouč do prázdné branky, ale pardubický gólman stihl kotouči do cesty vložit svou lapačku!

57:38
    Ihned po buly se ke střele dostal Radoslav Tybor, ale vysoko přestřeluje.

57:31
    Střela Kousala netrefuje branku, následně Sparta vyhazuje na zakázané uvolnění.

57:13
    Domácí drží útočné pásmo.

56:51
    Zhruba tři minutky před koncem při přerušení domácí fanoušci vyvolávají jméno Lukáše Radila a ženou své miláčky za vyrovnáním.

55:58
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Další využitá přesilovka pro Východočechy! Na pravém kruhu pro vhazování se ke kotouči dostal po přihrávce Noska LUKÁŠ RADIL a jeho střela švihem skočila v brance Sparty Praha. Asistence: Tomáš Nosek.

55:31

55:27
    Marek Ďaloga se zjevil volný v mezikruží se svou střelou ale příliš váhal a Pöpperle se dokázal zkoncentrovat a puk v klidu zkrotit.

54:47
    Třiačtyřicet vteřin budeme hrát čtyři na čtyři. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Jaroslav Hlinka

54:47
    Utkání sleduje 10 023 diváků.

54:22
    Sparta zaujímá klasické přesilovkové postavení.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 27. Tybor (Ďaloga, Gregorc), 30. Zohorna (Cetkovský), 56. Radil (Nosek) – 5. Hrbas (Hlinka), 19. Rolinek (Hlinka, Švrček), 22. Pech, 27. Ton (Hlinka, Rachůnek), 59. Ton

HC Dynamo Pardubice: Hudáček (Salfický) – Píša, Kočí "C", Benák, Zdráhal, Gregorc, Ďaloga – Sýkora P. "A", Cetkovský, Zohorna – Radil, Kousal, Nosek – Tybor, Somík "A", Endál – Rys, Moučka, Semorád.

Trenéři: Zdeněk Venera a Miloš Říha ml.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Král) – Pilař "A", Hrbas, Švrček, Krejčík, Gřegořek, Philipp – Žovinec – Ton, Hlinka "A", Rolinek "C" – Kumstát, Pech, Buchtele – Klimek, Rachůnek I., Rachůnek T. – Bahenský, Simon, Forman – Procházka.

Trenéři: Josef Jandač a Zdeněk Moták.

Rozhodčí: Antonín Jeřábek, Roman Polák – Miloš Bádal, Roman Pouzar

Diváci: 10 023