Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
Arizona Coyotes
2:5 (0:3, 2:0, 0:2)
Chicago Blackhawks
Neděle 01.12.2013, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (04:41:45)

Nejvíce času na ledě: Derek Morris 25:11 – Duncan Keith 24:37

Branky a nahrávky: 26. Klinkhammer (Stone, Ekman-Larsson), 36. Hanzal (Vrbata, Ribeiro) – 3. Kane (Hossa, Keith), 10. Shaw (Seabrook, Keith), 12. Hjalmarsson (Kane, Handzuš), 51. Bollig (Kruger, Smith), 60. Hossa (Toews, Seabrook). Po třetinách: 0:3, 2:0, 0:2. Rozhodčí: Hasenfratz, Leggo – Gibbs, Cameron. Diváci: 17321.

Dnes jsme měli možnost vidět velice zajímavé utkání, které přineslo tři rozdílné třetiny. Ta první jednoznačně patřila hostům z Chicaga, skóre otevřel již ve 3. minutě Patrick Kane. V polovině první části na něj navázal také Andrew Shaw a do sirény se prosadil také ještě Niklas Hjalmarsson.

O přestávce domácí trenér Tippett zřejmě v kabině zvýšil hlas, což přineslo pro jeho tým pozitivní efekt. Ve 26. minutě snížil Rob Klinkhammer, poté měli domácí možnost hned několika přesilových her, z nichž jednu po perfektní kombinaci využil Martin Hanzal.

Ve třetí třetině ale opět panovali hosté. V 51. minutě se prosadil dnes hodně střelecky aktivní Brandon Bollig a skóre uzavřel při závěrečné powerplay Kojotů Marián Hossa. Chicago si tak připisuje další dva body za vítězství a upevňuje si tak výsadní postavení na čele celé NHL!

59:59
    V poslední vteřině zápasu se ještě bude vylučovat, na trestnou lavici za hru vysokou holí putuje Andrew Shaw.

59:40
    Utkání se už pouze dohrává, početná enkláva fanoušků Chicaga, kteří dnes dorazili do Jobing.com Areny slaví výhru svého celku!

59:15
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, hosté získali puk ve středním pásmu, Toews jej předal MARIÁNU HOSSOVI, který ač bráněn dokázal ze střední třetiny trefit prázdnou branku! Asistence: Jonathan Toews a Brent Seabrook.

59:07
    Už se hraje poslední minuta, puk má Stone u vlastní branky.

58:44
    Blackhawks se ale zatím brání dobře, hraje se především ve středním pásmu.

58:19
    Nyní už Smith na střídačce, domácí zkusí štěstí v šesti!

57:56
    Saad se dostal do samostatného úniku, kličku do bekhendu mu ale Smith nezbaštil a parádním zákrokem zasáhl!

57:30
    Saad nakonec vyhrál sprinterský souboj, icing se nepíská a hosté se usazují v útočném pásmu.

56:59
    Shaw si s tvrdým hitem počkal na Klinkhammera.

56:25
    Vrbata si špatně přiklepl puk rukou, Kane ho odebral o puk a vyhodil do středního pásma.

55:30
    Ribeiro parádně vrátil puk Doanovi, jehož lehká teč skončila na tyči!

54:45
    Boedker se za brankou Chicaga srazil se svým spoluhráčem Vermettem, puk získali hosté.

Adam Lacek

Arizona Coyotes: Smith (Greiss) – Ekman-Larsson, Stone, Morris, Yandle, Schlemko, Murphy – Moss, Ribeiro, Doan – Vrbata, Hanzal, Kennedy – Boedker, Vermette, Klinkhammer – Bissonnette, Halpern, Chipchura
    Chicago Blackhawks: Raanta (Crawford) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Leddy – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Handzuš, Saad – Shaw, Pirri, Versteeg – Smith, Kruger, Bollig

Rozhodčí: Hasenfratz, Leggo – Gibbs, Cameron

Diváci: 17321