Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 3:4 (0:1 po s.n.) | Ufa – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 4:0 (kon.) | Riga – Mytišči 1:2 (kon.)
Salavat Julajev Ufa
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Neděle 01.12.2013, 12:00KHL

To je ode mne vše a přeji vám krásný zbytek dnešního dne. (14:14:57)

Zápas je za námi a jako vítězové z něj vyšel hostující Avtomobilist Jekatěrinburg! Ten se díky dvěma rychlým gólům v poslední části ujistil o dnešní výhře. Domácím se ještě v polovině třetiny podařilo skórovat a trochu jim to napumpovalo adrenalin do žil, ale další dvě branky vsítit již nedokázali. Poslední 4 minuty jsme bohužel přišli o videopřenos z Ruska a mohli jsme pouze sledovat změny stavu a vyloučení. Ovšem za tyto 4 minuty se nic důležitého nestalo a skóre zůstalo stejné.

60:00

Omlouváme se, ale momentálně nemáme k dispozici videopřenos kvůli technickým problémům. Budeme vám alespoň přinášet změny stavu a vyloučení. Pracujeme na odstranění problému a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.

55:40
    Hosté jsou v pěti!

54:20
    Ofsajd domácích.

53:40
    Na trestnou putuje hostující Jemelejev na 2 minuty za sekání.

52:32
    Domácí se pouštějí znovu do útoku ale míjí bránu.

50:31
    Ufa právě vstřelila branku!
    Domácí snižují na 1:3! Gluchov objel branku a donutil Kováře si pohlídat pravou tyčku. Gluchov ale nahrál na volně stojícího JEGORA DUBROVSKIJEHO a ten střelou těsně kolem tyčky rozvlnil síť! Asistence: Alexej Gluchov, Anton Slepyšev

50:08
    Domácí jsou kompletní.

49:41
    Malychin zkusil zamést puk za domácího gólmana, ale jeho úmysl mu nevyšel.

48:45
    Viklund střílí tvrdou střelu přímo do náruče Vasilevskijho.

48:08
    Pankov (UFA) jde na trestnou lavici na 2 minuty za podražení.

46:53
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    A hned další branka hostů! Prudkou střelu poslal od modré Demagin. Od betonu Vasilevskijho se kotouč opět odrazil na klečícího FJODORA MALYCHINA který z kleče a zády k brance poslal puk mezi 3 tyče! Asistence: Sergej Demagin.

45:24
    Hosté se dostali do útočné třetiny a jeli 3 na 3. Deveaux přihrál na Jefimova,který trefil pouze beton Vasilevskijho, od kterého se puk posunul do jízdy EDUARDOVI LEVANDOVSKIJEMU a ten poslal kotouč do odkryté klece! Asistence: Andre Deveaux, Alexej Jefimov

44:59
    Domácí musí opět rozehrát novou akci až zpoza svojí branky.

43:52
    Teď měl Vasilevskij plné ruce práce, ale všechny pokusy o doražení puku do brány vychytal.

43:14
    Zubarov byl připraven na střelu od modré, ale nevšiml si, že mu puk utekl za modrou čáru a je to tedy ofsajd domácích.

41:29
    Na trestnou lavici putuje hostující Jefimov na dvě minuty za sekání.

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 51. Dubrovskij (Gluchov, Slepyšev) – 12. Lepistö (Malychin), 46. Levandovskij (Jefimov, Deveaux), 47. Malychin (Demagin)

Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij – Sopel, Kulda, Višněvskij, Šitov, Zubarev, Kolcov, Babčuk, Gurkin – Makarov (C), Hartikainen, Záborský – Mereskin, Dubrovskij, Slepyšev – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Gluchov, Pankov
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Gusev (C), Trjamkin, Viklund, Lepistö, Antonov, Megalisnkij, Rybnickij, Zhuravlev – Levandovskij, Deveaux, Jefimov – Lazarev, Černov, Malychin – Simakov, Jemelejev, Demagin – Golyšev, Strelcov, Arkalov

Rozhodčí: Bulanov, Romasko – Medveděv, Sivov