Čeljabinsk – Omsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Barys 3:4 (0:1 po s.n.) | Ufa – Jekatěrinburg 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Chanty-Mansijsk 4:0 (kon.) | Riga – Mytišči 1:2 (kon.)
Dinamo Riga
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Atlant Mytišči
Neděle 01.12.2013, 16:00 • Arena Riga • KHL

Já se s vámi loučím, užijte si zbytek posledního dne v tomto týdnu. Nashledanou. (18:12:49)

Tento mač se stal minulostí. Papírově slabší Mytišči porazilo Rigu výsledkem 2:1 a získává tři body do tabulky. Rozhodně to bude vzpruha pro tým, který v posledních pěti zápasech získal pouze dva body. Atlant dokázal vyhrát díky brankám v první třetině, kdy se trefili Kablukov a Kolcov. Dinamo snížilo ve druhé třetině po brance Szczechury, ale bohužel víc branek přidat nestačili.

59:48
    Obrovský závar před Galimovem! Nikdo z domácích hráčů nedokázal za něj poslat kotouč.

59:15

59:14
    Robinson vystřelil těsně vedle.

58:38
    Hossa ve fantastické pozici minul klec!

57:48
    Nyní má problém Riga dostat se přes střední pásmo.

57:15
    Domácí bez brankáře!

57:15
    Oddechový čas pro domácí.

57:15
    Nepříjemná situace pro Mytišči! Kablukov potrestán dvěma minutami za podražení.

56:02
    Teď mají puk v moci hosté a ti nikam nespěchají.

55:24
    Hossova střela od modré! Těsně vedle!

54:51
    Sošnikov teď minul bránu Tellqista.

52:25

Dominik Mihailescu

Branky a nahrávky: 32. Szczechura (Robinson, Sotnijeks) – 12. Kablukov (Gluchov), 15. Kolcov (Gluchov, Kablukov)

Dinamo Riga: Tellqist (Cimermanis) – Rekis, Ozolinš, Sotnijeks, Robinson, Redlihs K., Redlihs J. – Wilson, Pavlovs, Hossa – Szczechura, Indrašis, Bukarts – Džerinš, Haščák, Skvorcovs – Bičevskis, Cimermanis
    Atlant Mytišči: Galimov (Borisov) – Novopašin, Kablukov, Petrov, Rukavišnikov, Aťušov, Dyblenko, Velikov, Levickij – Gluchov, Štěpanov, Kolcov – Michnov, Engqvist, Haataja – Trubačjov, Radulov, Ševčenko – Kadějkin, Sošnikov, Šmeljov

Rozhodčí: Vasiljev, Karabanov – Ivanov, Nestěrov