Nitra – Skalica 10:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 2:1 (po pr.) | Poprad – Žilina 7:1 (kon.)
Košice – Zvolen 0:1 (kon.) | Martin – Piešťany 2:1 (1:0 po s.n.)
HC Košice
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
HKM Zvolen
sk Neděle 01.12.2013, 17:00Tipos Extraliga (SR)

Najlepší hráči zápasu: zo strany hostí Marek Šimko, z tej domácej Alexandr Hylák. (19:09:47)

Je koniec, Zvolenčania napokon situáciu zvládli a Košice zdolali najtesnejším možným rozdielom. Ďakujeme za pozornosť.

60:00

59:30
    Košičanom sa určite nedá uprieť snaha, ale rovnako ako počas 60 minút, ani teraz im nie je súdené skórovať.

59:10
    Veľký boj na ľadovej ploche, Zvolenčania sa ale pravdepodobne nenechajú nachytať.

58:30
    Hostia mohli rozhodnúť strelou do prázdnej brány, Chovan z veľkej vzdialenosti minul.

58:13
    Jenčík nahodil puk na zvolenskú bránu, ale Šimko nechcel nič riskovať a radšej ho podržal. Tým dal domácim priestor na powerplay.

58:00
    Oddychový čas domácich.

57:59
    Lubor Zuzin mohol rozhodnúť! Dostal sa do úniku a zakončenia, no v ňom proti Hylákovi nepochodil.

57:31
    Zvolenčania to ale robia perfektne a vôbec sa nesústredia iba na bránenie, zápas pokračuje normálnym spôsobom.

57:00
    Do konca stretnutia nám ostávajú už iba tri minúty, Košičania ešte so snahou niečo vymyslieť.

56:12
    Aj domáci už hrajú v plnom počte.

55:40
    Chovan pálil od útočnej modrej čiary spoza obrancu, ale puk smeroval mimo priestoru troch žrdí a Hylák zasahovať nemusel.

55:14
    Hostia v plnom počte a zahrajú si prvú skrátené presilovku v stretnutí.

54:36
    V hre štyroch proti štyrom Košičania v útočnom pásme, ich súper ich ale k strele pustiť odmieta.

54:12
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná. Na trestnú lavicu smeruje za nedovolené bránenie Cebák.

53:46
    Košičania v útočnom pásme. Cebák pálil od útočnej modrej čiary, ale priestor troch žrdí minul.

53:14
    Nie však nadlho, domáci budú hrať opäť presilovku. Na trestnej lavici za faul lakťom na dve minúty Ťavoda.

52:51
    Hostia sú v plnom počte.

52:31
    Zvolenčania ale pohodlne vyhadzujú puk cez všetky čiary, domáci ho musia zbierať až za Hyákom.