Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Calgary Flames
Neděle 01.12.2013, 04:10 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:46:57)

Dnešní utkání sledovalo 18 118 diváků.

1. Karri RAMÖ (CGY) 21 zák., 1 gól, 95,5%
    2. T.J. BRODIE (CGY) 0 + 1
    3. Drew DOUGHTY (LAK) 0 + 0

Československá stopa v utkání:
    Jiří HUDLER (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:56
    Ladislav ŠMÍD (CGY) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:04 (vyloučen ve 35. minutě za úder na hlavu do konce utkání)

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – celkem:

Los Angeles Kings: 22

Calgary Flames: 20

3. třetina:

Los Angeles Kings: 6

Calgary Flames: 5

Ano! Už se nic nestane, Kings i podruhé v této sezóně doma prohrávají s Calgary Flames, když po vyrovnávacím gólu Williamse v 56. minutě následoval šok pro přítomné fanoušky, protože třiadvacet vteřin před koncem Kings inkasovali z hokejky Cammalleriho a bylo rozhodnuto! Flames si z ledu Kings odváží velmi cenné body za vítězství 2:1.

60:00

59:37
    Calgary právě vstřelilo branku!
    To je závěr! Vojnov neuhlídal před vlastní brankou MICHAELA CAMMALLERIHO, který v pádu překonává Scrivense a hosté mají na dosah vítězství. Asistence: Mikael Backlund a Lee Stempniak.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny, puk ve třetině Flames, na ledě první pětka Kings.

58:35
    Ve hře čtyř proti čtyřem mají více ze hry hosté.

57:46
    Hudler drží puk ve třetině Kings.

57:25
    Puk za branou Flames, hosté rozehrávají.

57:11
    Další zákrok Scrivense, utkán směřuje do prodloužení.

56:40
    Stajan nahazuje z levé strany na Scrivense, ten chytá.

56:25
    Vylučuje se, na trestné lavici sedí hostující D. Jones a domácí Clifford, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

55:27
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí vyrovnávají! Poprvé gólmana Ramö překonává perfektní střelou z pravé strany JUSTIN WILLIAMS a čeká nás zajímavé drama. Asistence: Jake Muzzin a Anze Kopitar.

54:53
    Vhazování ve středním pásmu ovládli hosté, puk ve třetině Kings.

54:45
    Kings bojují o puk ve třetině Flames, nakonec puk opouští ledovou plochu.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 56. Williams (Muzzin, Kopitar) – 36. B. Jones (Byron, Brodie), 60. Cammalleri (Backlund, Stempniak)

Los Angeles Kings: Scrivens (Jones) – Muzzin, Doughty, Regehr, Vojnov, Martinez, Mitchell – Carcilo, Kopitar, Williams – King, M. Richards, Carter – Nolan, Stoll, Brown – Clifford, Vey, Toffoli
    Calgary Flames: Ramö (Berra) – Russell, Brodie, D. Smith, O´Brien, Šmíd, Butler – Cammalleri, Stajan, Stempniak – D. Jones, Backlund, Hudler – Bouma, Colborne, B. Jones – McGrattan, Reinhart, Byron

Rozhodčí: Meier, Walsh – Sharrers, Heyer

Diváci: 18 118