po s.n. (0:2)
Dornbirn Bulldogs
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 01.12.2013, 17:30 • Messestadion Dornbirn • bet-at-home ICE Hockey League

Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek adventního večera a úspěšný start do nového týdne. Příště na shledanou.

Orli dokázali ze tří samostatných nájezdů dvakrát skórovat, zatím Dornbirner se ze dvou možností neprosadil ani jednou. Znojmo si tak odváží z ledu bohatého rakouského mužstva bonusový bod a nutno říct, že zcela zaslouženě. Český tým si tak proti Buldokům připisuje deváté vítězství v devátém vzájemném střetnutí.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.
    Havlík sice svůj samostatný nájezd proměnil a rozhodl tak o dnešním vítězi, ale vítězný gól je připsán MARTINU PODEŠVOVI.

Aquino na znojemského brankáře nevyzrál a vše má v rukou Adam Havlík.

Podešva proměňuje.

Podobně si počíná v týmu Dornbirneru Jarrett.

Jarůšek nedává.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi nakonec rozhodnou až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:47
    Jarůškova dobrá rána končí jen v náruči připraveného Dennise.

61:34
    Oraze a po něm D´Aversa se pokusili ohrozit branku soupeře, ovšem ani jeden nemířil přesně.

60:01

Trochu nezasloužený výsledek. Domácí ve třetí části opět jen bránili a čekali na vhodný brejk. Když Znojmo pět minut před koncem využilo přesilovku a konečně překonalo Dennise, vypadalo to na vítězství pro Orli, jenže za Buldoky dokázal o dvě minuty později šťastným gólem srovnat Oraze a poté se hráči Dornbirneru znovu usadili v obraně, aby udrželi remízový stav. Na řadu tak přichází prodloužení, na které případně navážou samostatné nájezdy.

60:00

58:42
    Dornbirner se znovu usadil v obranném pásmu a brání remízový stav jak to jen jde. Znojmo se snaží o druhý gól.

58:02
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 57. Petrik (Oraze, Jarrett) – 55. Pucher (Štach, Pavlikovský), rozh. náj. Podešva

Dornbirn Bulldogs: Dennis (Madlener) – D´Aversa, Oraze, Magnan-Grenier, Plante, Montgomery, Lembacher – Aquino, Arniel, Mink – D´Alvise, Sonne, Grabher Meier – Petrik, Jarrett, Mairitsch – Putnik, Feichtner, Häußle.
    HC LERAM Orli Znojmo: Landsman (Hovi) – Pavlikovský, Kolarz, Magovac, Štach, Sova, Bořuta, Müller – Lattner, Blatný, Finsterle – Podešva, Pucher, Havlík – Fiala, Šeda, Beránek – Bartoš, Jarůšek.

Rozhodčí: Dremelj, Warschaw – Cerne, Widmann

Diváci: 2 150