Třinec – Vsetín 5:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 1:7 (kon.) | Ústí n/L – Litvínov 2:4 (kon.)
Hr. Králové – Slavia 4:5 (0:1 po s.n.) | Olomouc – Opava 9:0 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.)
Žďár n/S – Liberec 6:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Královští lvi Hradec Králové
4:5 (1:1, 3:1, 0:2 – 0:0)
HC Slavia Praha
Neděle 01.12.2013, 11:30ELIOD extraliga mladšího dorostu

Pro dnešek je to vše, mějte krásný zbytek první adventní neděle. (13:57:36)

Skončilo utkání, které měl Hradec dobře rozehrané. Po dvou třetinách vedl 4:2, ale za Slavii se blýskl David Kohút. Ten nejprve snížil, aby tři minuty před koncem z obdobné akce vyrovnal. Domácí nedokázali v prodloužení překonat Pateru hned z několika šancí, tak přišly na řadu nájezdy. V nich byl jako jediný úspěšný, kdo jiný než, David Kohút, který tak svým hattrickem získal pro Slavii druhý bod.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Slavia Praha.
    Autorem branky je DAVID KOHÚT.

Matouš nedal, utekl mu puk, Slavia vítězí.

Hradil trefuje jen pravou tyč, Hradec teď musí dát.

Pavlík neuspěl, stav po druhé sérii 0:1.

Střelu Šteinera Vomáčka lapačkou vyrazil.

Za domácí Jirásek neproměnil, jeho střela neměla gólové parametry.

Jako první jel hostující střelec dvou branek Kohút, který se potřetí trefil nad levé rameno Vomáčky.

Samostatné nájezdy začínají.

V Hradci dnes uvidíme trestná střílení. Jestli si do nájezdů převede Patera formu z prodloužení, bude velmi těžké ho překonat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Stále se hraje před Paterou, Slavia byla lepší jen v první minutě prodloužení, od té doby je na koni Hradec.

63:25
    Aktivita Hradce v prodloužení přetrvává. Pavlík našlápl už v obranném pásmu, dostal se až ke střele, ale Patera stále drží svůj tým nad vodou.

62:32
    To jel Filip Moník, ale ani do třetice tváří v tvář Pateru nepřekonal.

62:32
    Za vhozenou hůl je nařízeno trestné střílení.

62:32
    Neuvěřitelné! Filip Moník jel sám na bránu, ale nedal. Obránci se poté za bránou vrhli na Moníka, který předložil puk zcela osamocenému Matoušovi, ale ani on brankáře Slavie nepřekonal.

61:23
    Ale mohli to být právě domácí, kdo mohl získat bonusový bod. Filip Moník ujížděl s Matoušem na jediného obránce. Moník přihrál Matoušovi, který střílel z první, ale skvěle se přesouvajícího Pateru nepřekonal.

Jan Vavřina

Branky a nahrávky: 10. Hejna (Matějček), 24. Pavlík (Hidveghy), 31. Pavlík (Hidveghy, J. Moník), 37. Hidveghy (Matějček, Kynčl) – 20. Marek (Šantrůček, Martínek), 39. Fiala (Hradil), 47. Kohút, 57. Kohút (Krásný), rozh. náj. Kohút

Královští lvi Hradec Králové: Vomáčka (Kouba) – Hejna, Kynčl, Muška, J. Moník, Pohl, Jonáš – Martinec, Matějček, Pavlík "C" – Hidveghy, Matouš, Dvořák – F. Moník, Pažourek, Štohanzl – Jirásek, Maršík, Jakubec. Trenér: Tomáš Martinec.
    HC Slavia Praha: Patera (Mesjar) – Kovář, Šantrůček, Melovič, Krásný, Vobořil, Novotný, Duda – Patočka, Šteiner "C", Kern – Fiala, Kohút, Hradil – Marek, Netolický, Martínek – Vorreiter. Trenér: Josef Beránek.

Rozhodčí: Samek – Antalík, Hidvéghy