2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
HC Kometa Brno
Neděle 01.12.2013, 14:00 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

To je z Chomutova pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a přejeme vám příjemný zbytek první adventní neděle. (20:49:46)

V závěrečné třetině padly dvě branky, obě do sítě Komety. Nejprve otevřel skóre Paleček, o chvíli později přidal druhou branku Chrpa a Piráti slaví vítězství. V dohrávce 11. kola NOEN extraligy juniorů zdolali brněnskou Kometu výsledkem 2:0. Brankář Maštalířský navíc okořenil výkon domácího mužstva vychytanou nulou.

60:00

58:06
    Jiří Peštuka (CHM) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty utkání.

56:12
    Dominik Cívka (KOM) vyloučen na dvě minuty za pád pod nohy.

54:03
    Antonín Drobný (CHM) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

51:54
    Robert Černý (CHM) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry vystřelením puku mimo hřiště.

50:37
    Piráti právě vstřelili branku!
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení. Kometu zřejmě první branka zaskočila, čehož Piráti využívají. Druhý gól Severočechů obstaral JAKUB CHRPA. Asistence: Daniel Lehnert, Jakub Vrána.

49:21
    Chomutov otevírá gólový účet dnešního utkání. Po pohledné akci se prosazuje TOMÁŠ PALEČEK, který tak posílá domácí do vedení. Asistence: Milan Janák, Dominik Tejnor.

40:01

Ani prostřední část hry branku nepřinesla. Závěrečná dvacetiminutovka začne po úpravě ledu. Dočkáme se v posledním dějství nějaké branky?

40:00

35:11
    Daniel Lehnert (CHM) vyložen na dvě minuty za faul kolenem.

32:24
    Síly na ledě se vyrovnají. Adam Kozel (KOM) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

31:45
    Jiří Peštuka (CHM) si půjde odpočinout na trestnou lavici. Chomutovský útočník obdržel menší trest za hru vysokou holí.

20:01

První třetina úvodní branku zápasu nenabídla. Prostřední dějství začne po patnáctiminutové přestávce.