Boston – Columbus 3:1 (kon.) | Montreal – Toronto 4:2 (kon.) | Florida – Pittsburgh 1:5 (kon.)
New Jersey – Buffalo 1:0 (po pr.) | NY Islanders – Washington 2:3 (po pr.) | Nashville – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Arizona – Chicago 2:5 (kon.) | Colorado – Minnesota 3:2 (1:0 po s.n.) | Los Angeles – Calgary 1:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:3 (1:0 po s.n.) | Carolina – Vancouver 2:3 (kon.) | Ottawa – Detroit 2:4 (kon.)
Boston Bruins
3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Columbus Blue Jackets
Neděle 01.12.2013, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

To je ode mne vše děkuji za pozornost u nejvyšší hokejové soutěže NHL a přeji hezký zbytek večera. (03:46:27)

Zdeno Chára 0+2, 2 střely, čas na ledě 17:06

Tento zápas končí a jasným vítězem se stává domácí celek, který vítězí o dvě branky. Boston byl velkým favoritem a také podle toho hrál. Už od první třetiny přehrával soupeře. Střely: 36:14.

60:00

59:37
    Hosté to zkoušejí bez brankáře.

59:26
    Boston už jen dohrává zápas a vyhazuje puk do středního pásma.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:54

58:14
    Domácí vyhazují puk na zakázané uvolnění. Bruins využívají tuto přesilovku jako oddechový čas.

57:26
    Boston má před sebou přesilovou hru.

56:54
    Jenner (CBJ) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

56:05
    Hosté získal kotouč, ale mají problém přejít střední pásmo.

55:48
    Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

55:13
    Domácí se ženou opět do útočného pásma, kde zase kombinují.

54:43
    Hosté měli na hokejce kontaktní gól, ale puk se zastavil na brankové čáře.

54:18
    Hosté se zmocnili puku a vyzkoušeli Johnsonovu pozornost. Komerční přestávka.

53:55
    Iginla zkusil střelu z nápřahu, ale ta končí mezi diváky.

53:17
    Hra se neustále přerušuje. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 10. Bergeron (Hamilton, Eriksson), 15. Lucic (Krug, Krejčí), 43. Lucic (Iginla, Krejčí) – 47. Johansen (Umberger, Tyutin)

Boston Bruins: Johnson (Rask) – Boychuk, Chára, Seidenberg, Hamilton, Krug, McQuaid – Iginla, Krejčí, Lucic – Eriksson, Bergeron, Marchand – Smith, Kelly, Seidenberg – Thornton, Campbell, Paille
    Columbus Blue Jackets: McElhinney (Bobrovsky) – Tyutin, Johnson, Murray, Wisnewski, Prout, Nikitin – Foligno, Johansen, Jenner – Atkinson, Anisimov, Calvert – Comeau, Letestu, Umberger – Skille, Chaput, Tropp

Rozhodčí: Kowal, Lee – Nansen, Mach