Slavia – Třinec 1:4 (kon.) | K. Vary – Kladno 4:1 (kon.) | Liberec – Chomutov 6:0 (kon.)
Sparta – Vítkovice 1:3 (kon.) | Plzeň – Pardubice 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Zlín 1:2 (kon.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Petr Pohl to mohl zkusit, ale radši nahrál STANISLAVU BALÁNOVI, který do prázdné branky střílí také branku. Asistence: Petr Pohl.

57:51
    Bičánek vyrobil hrubici na modré a to znamenalo, že Lukáč mohl jít sám na Závorku a také tak činil. Zvolil ale nešťastné zakončení přímo do hrudi Závorky a branku nevsítil.

51:21
    Vyloučeným je za podražení domácí Bičánek (KVA).

46:19
    PETR POHL střílí hattrick a na led lítají čepice! Střelec se 44 na zádech stál na druhé levé tyči a nahrávku od Zaťoviče zužitkoval nejlíp, jak mohl! Bezmocný Chábera neměl vůbec šanci se stihnout v čas přemístit. Asistence: Martin Zaťovič, Stanislav Balán.

45:14
    Procházka (KLA) bude dvě minuty pykat, protože zdržoval hru vyhozením kotouče do hlediště.

42:13
    PETR POHL otáčí svojí druhou brankou v dnešním utkání stav zápasu příznivěji pro domácí! Chábera vyrazil střelu od modré před sebe, kde stál zmíněný střelec a nemýlil se! Asistence: Martin Zaťovič, Stanislav Balán.

41:52
    Sekáním se provinil Lukáč (KLA). Pro domácí se tak naskytlo přečíslení.

39:45
    Zaťovič mířil sám na branku a nakonec nedává! Kotouč vytěsnil správně postavený Chábera.

38:12
    Tentokrát se bude vylučovat pro změnu na druhé straně. Kytnár (KVA) bránil za pomocí vysoké hole.

35:16
    Kotouč byl vyhozen Eberlem (KLA) do hlediště a to znamená dvě minuty přečíslení pro domácí za zdržování hry.

24:49
    Jankovičova střela byla sražena do rohu. Následuje vyloučení. Dlouhý (KVA) jde za "katr" kvůli zdržování – vyhození kotouče do mimo hřiště.

12:56
    Lukáč se natahoval po nepřehledné situaci ke kotouči, který bláznivě poskakoval okolo Tomáše Závorky. Nakonec to byl právě domácí brankář, který padl do trefy vyslané Lukáčem po svém rychlém přesunu.

03:30
    PETR POHL odpovídá na branku Kladna parádní trefou z mezikruží. Svým pohybem se dostal až do zmíněného prostoru před brankou a svojí trefou švihem srovnává. Asistence: Stanislav Balán, Radim Bičánek.

03:17
    Domácím se nabízí záhy šance na srovnání a jak víme, tohle domácím v posledních zápasech jde. Vyloučen je totiž Jankovič (KLA), který se dopustil hákování.

02:52
    Kladno právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ KUCHLER otevírá po dorážce skóre dnešního utkání. Závorkovi se podařilo dvakrát vytěsnit kotouč a dokonce zlikvidoval i dorážku Havlíčka. Na konečné zakončení však už nedosáhl. Asistence: Ondřej Havlíček.

01:01
    Prvním hříšníkem dnešního klání je obránce domácích – Schusser (KVA). Dvě minuty dostává za držení protihráče.

Jaroslav Kubricht

Branky a nahrávky: 4. Pohl (Balán, Bičánek), 43. Pohl (Zaťovič, Balán), 47. Pohl (Zaťovič, Balán), 60. Balán (Pohl) – 3. Kuchler (Havlíček)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Rýgl, Drtina J., Schusser, Gulaši, Dresler – Zaťovič, Balán, Pohl – Dlouhý, Vachovec, Hovorka – Kytnár, Vlach, Zucker – Micka, Koblasa, Látal M. – Tomeček.
    Rytíři Kladno: Chábera (Cikánek) – Růžička, Kaberle, Doudera, Procházka, Hořava, Jankovič, Gutwald – Hořava, Dragoun, Tenkrát – Kuchler, Havlíček, Bílek – Strnad, Machač, Bajaruns – Lukáč, Eberle.

Rozhodčí: Jeřábek, Polák – Barvíř, Blümel.