DVTK Jegesmedvék Miškovec
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 02.03.2014, 15:30MOL play-off

Nové Zámky zvíťazili v treťom zápase play off na ľade Miškolca a ujali sa vedenia v sérii 1:2. (18:04:14)

62:42
    HC Nové Zámky dali gól!
    A je rozhodnuté! O víťazný gól sa postaral Andrej Sucharda!!! Asistencia: Michal Šiška.

60:22
    Hneď na úvod predĺženia budú hrať Zámky v oslabení. Hrudik putuje na trestnú lavicu za podrazenie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:48
    Tak bolo budú krušné chvíle pre hostí. Na trestnú lavicu odchádza Weissmann.

51:26
    Máme vyrovnané! Presnou strelou sa prezentoval PAVOL PAVEŠIC. Asistencia: Erik Čaládi.

42:51
    Miškolc dal gól!
    Domáci idú opäť do vedenia. O presný zásah sa postaral DESZÓ ROCZANOV. Bez asistencie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:35
    Na trestnú lavicu putuje aj Frolík. Zámky tak budú hrať oslabenie o 2 hráčov.

36:45
    Teraz si pre zmenu zahrajú oslabenie hostia. Na trestnú ľavicu putuje Sucharda.

28:22
    Hostia budú hrať presilovú hru. Na trestnú lavicu si sadá Hajós.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Skončila sa nám prvá tretina, v ktorej sme videli 2 góly, po jednom na oboch stranách. Po 20 minútach je tak stav vyrovnaný 1:1.

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretine.

16:28
    Bude sa vylučovať, no tentokrát na oboch stranách. Za domácich odchádza na trestnú lavicu Faith za držanie a za hostí Baron, za údery.

14:23
    Máme vyrovnané! Úspešným strelcom je ERIK WEISSMANN, kěď sa dokázal najlepšie zorientovať pred Gyenesom a streliť prvý gól hostí. Asistencie: Ondrej Štefanka, Marek Dubec.

Tomáš Fiala

Branky a nahrávky: 7. Boyle (Fliszár, Miskólczi), 43. Roczanov – 15. Weissmann (Štefanka O., Dubec), 52. Pavešic (Čaládi), 63. Sucharda (Šiška)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Gyenes (Duschek) – Boyle, De Bruyn, Knox, Dubek, Faith – Durco, Budai, Miskolczi, Fliszár, Roczanov – Hegyi, Láda, Hajós, Popovics, Rafaj – Ritó, Tóth
    HC MIKRON Nové Zámky: Chovan (Krajcovic) – Hrudik, Kowalczyk, Rodstavek, Stefanka, Frolik – Baron, Kames, Hurtaj, Dubec, Weissmann – Sucharda, Siska, Caladi, Uhnák, Polcik – Král, Pavesic, Korytko, Ruzicka,

Rozhodčí: Halassy, Haszonits – Soós, Vas