Čeljabinsk – N.Novgorod 0:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 1:0 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:1 (kon.) | Atlant – Chanty-Mansijsk 5:1 (kon.) | Čerepovec – Barys 2:1 (kon.)
Petrohrad – Jekatěrinburg 4:0 (kon.) | Jaroslavl – Omsk 4:1 (kon.) | CSKA Moskva – Doněck 2:1 (2:0 po s.n.)
Minsk – Riga 5:2 (kon.) | HC Slovan – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Lev – Záhřeb 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Spartak Moskva
Neděle 02.03.2014, 17:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

S konstatováním, že Spartak Moskva vyhrává nad Slovanem Bratislava i druhý vzájemný zápas této sezóny se s Vámi loučí a hezký nedělní večer přeje Tomáš Lysý. (19:23:23)

Statistiky zápasu:

Střely: 31-24.
    Zásahy gólmanů: 21-31.
    Vyloučení: 5-3, na pětiminutové tresty 1-1.
    Využití: 0-0.
    Návštěva: 10.055 diváků.

Spartak Moskva vítězí v dnešním zápase na ledě Slovanu Bratislava 0-3 a nutno říct, že zcela zaslouženě.

V první třetině bylo k vidění několik šancí, ale gólmani nepustili za svá záda ani jeden puk. Ve druhé třetině mohl poslat Slovan do vedení Vladimír Mihálik, ale trestné střílení neproměnil. O minutu později se naopak prosadil Jevgenij Kulik. Třetí třetina už byla koncertem Spartaku Moskva. Nejprve se ve čtyřiačtyřicáté minutě porsadil Andrej Sergejev, který o pět minut později přihrál na třetí gól Rastislavu Špirkovi. Slovanu se nepodařil ani čestný úspěch, dnes výborně chytající Šestjorkin si tak připisuje shot-out.

60:00

59:36
    Spartak Moskva v plném počtu.

58:45
    Když už se Slovan dostal do útočného pásma, sám se o něj zase připravil.

58:21
    Hosté bránění čísté konto pro dnes skvěle chytajícího Šestjorkina, puk je ve středním pásmu.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty zápasu.

57:55
    Bližnák se málem dostal zblízka k dorážce, jenže nakonec se mu dorážet nepodařilo.

57:36
    Michail Mamkin (SPM) dostává za krosček dvě minuty. Na vyloučení 5:3.

57:25
    Bude se potřetí vylučovat na straně Spartaku Moskva, Slovan Bratislava si zahraje podruhé v dnešním zápase přesilovou hru. Podaří se Slovanu vstřelit alespoň čestný úspěch?

55:50
    Naopak hosté mohli přidat čtvrtou branku zápasu. Volkov však střelou z mezikruží minul branku. Jeho střela byla prudká, takže se následně puk dostává až do středního pásma.

55:10
    Utkání se už dohrává, Slovan Bratislava se sice snaží o čestnou branku, kombinačně se však domácím vůbec, ale opravdu vůbec, nedaří.

54:25
    Dnešní zápas sleduje 10.055 – nyní viditelně a slyšitelně – velmi nespokojených diváků.

53:16
    Ani nyní gól nepadne, po závaru před brankou Šestjorkina se píská. Gólman hostí má puk ve své rukavici.

53:02
    Slovan se nevzdává, v jeho podání je to však místy hodně křečovité. Libor Hudáček mohl střílet, jenže ještě hledal volného Šatana. Přihrávku zblokovali hráči Spartaku.

51:34
    Hosté si v klidu bránějí obrannou modrou a nevypadá to, že by Slovan měl utkání nějakým způsobem zdramatizovat.

51:01
    Bude se vzahovat ve středním pásmu, Slovan Bratislava se dopustil ofsajdu.

50:30
    Zčistajasna se před Janusem objevil Lemťugov, jak však lehce získal, tak lehce puk ztratil – míříl vysoko nad branku.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 31. Kulik (Pešechonov, Medvěděv), 44. Sergejev (Lemťugov), 49. Špirko (Sergejev, Wandell)

HC Slovan Bratislava: Janus (Kopřiva) – Štajnoch, Škoula, Sigalet, Mihálik, Mojžíš, Brejčák, Luža – Šatan, Hudáček, Radivojevič – Bližňák, Vondrka, Miklík – Bartovič, J. Mikúš, Ölvecký – T. Mikúš, Šťastný, Daňo – Bakoš.
    Spartak Moskva: Šestjorkin (Truškov) – Bodrov, Kulik, Sergejev, Želdakov, Sorokin, Grišin, Mamkin, Jermakov – Kozlov, Kvaša, Volkov – Špirko, Lemťugov, Wandell – Nikulin, Anderson, Toluzakov – Bobrov, Medvěděv, Pešechonov.

Rozhodčí: Denis Naumov, Roman Ščenjov – Stanislav Pavlov, Roman Menšich

Diváci: 10.055