Grödig – Salzburg 1:3 (kon.) | Wiener – Ried 1:1 (kon.) | Wacker – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Sturm Graz – Admira 1:1 (kon.)
FC Wacker Innsbruck
0:1 (0:0)
RZ Pellets Wolfsberger AC
Sobota 05.04.2014, 19:00 • Tivoli Stadion Tirol • Rakouská Bundesliga

To je ode mne pro dnešek vše, budu se těšit u dalších textových přenosů, na shledanou. (21:04:58)

Utkání je u konce! V první půli diváci neviděli branku a v druhém poločase měli možnost shlédnout jediný gól až v první minutě nastavení, když se prosadil hostující Seebacher. Innsbrucku se poté už nepodařilo vyrovnat, a tak si hosté odváží další body do tabulky po velmi těsné výhře 0:1.

90+4

90+4
    Po akci Schillinga ukončí hlavní arbitr tento zápas.

90+3
    Safár musí zasahovat proti další střele hostující týmu.

90+1
    Pellets WAC právě vstřelili branku!
    Až v první minutě nastavení jsme se dočkali první a možná i rozhodující branky. O její vstřelení se postaral střídající SEEBACHER.

90
    Nyní už rána prošla až k brankáři, Dobnik si s ní ale poradil.

89
    Obě střely Miroslav Milosevice nedoputovali k brance, jelikož byly zblokovány.

86
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Manuel Kerhe, přichází Seebacher.

84
    Wernitznigovi se ne nepovedla rozehrávka rohového kopu a k míči se dostal soupeř.

81
    Nejdříve Dobnik překopl míč téměř přes celé hřiště a hned po něm se stejný kousek povedl i druhému brankáři.

79
    Střídání v týmu RZ Pellets WAC: ze hřiště odchází Sandro Gotal, přichází Christian Falk.

78
    Žlutou kartu dostává Ynclán (RZ Pellets WAC).

76
    Manuel Kerhe byl faulován a rozhodčí nařídil pouze rozehrávku z místa přestupku.

74
    Po nepřesné střele Jevtice pošle míč do hry brankář Dobnik.

72
    Žlutou kartu dostává Miroslav Miloševič (FC Wacker Innsbruck).

71
    Hodně nepřesností je teď ve hře Innsbrucku, netrefil se Jevtic ani Stipe Vucur. S další střelou si poradil brankář.