Grödig – Salzburg 1:3 (kon.) | Wiener – Ried 1:1 (kon.) | Wacker – Wolfsberger 0:1 (kon.)
Sturm Graz – Admira 1:1 (kon.)
SV Grödig
1:3 (0:0)
FC Red Bull Salzburg
Sobota 05.04.2014, 16:30 • Untersbergarena, Grödig • Rakouská Bundesliga

To je z tohoto on-line přenosu vše, přeji hezký zbytek dne. (18:29:44)

Je za námi zajímavé utkání, které nakonec skončilo zaslouženým vítězstvím Salzburgu. Skóre otevřel ve 48. Soriano, jenž dorazil míč do prázdné brány. V 76. minutě zvyšil na 2:0 ve prospěch hostů krásnou střelou Ulmer a o dvě minuty později dorazil za záda Fenda balón Berisha. V 83. minutě se Grödigu podařilo snížit, a to zásluhou Potzmanna, který překonal Walkeho povedenou střelou.

90+3
    Elsneg se zkoušel prodrat přes C. Leitgeba, ten ho ale o míč připravil.

90+2
    Utkání už se jen dohrává a ani jeden z týmu se nikam nežene.

90+1
    Hlavní sudí nastavuje 3 minuty.

90
    Probíhá poslední minuta řádné hrací doby, Salzburg si své vítězství pohlídá.

89
    Po souboji ve středu hřiště zůstává ležet na zemi Martschinko, zápas nejspíše dohraje.

88
    Dlouhý nákop na Soriana byl úspěšný, hostující kanonýr poté vystřelil, pokus byl zblokován na rohový kop.

83
    Grödig právě vstřelil branku!
    Tak domácí se aspoň dočkávají snížení! Krásnou zatočenou střelou k pravé tyči se prosazuje MARVIN POTZMANN.

78
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A je to 0:3! Míč kutálející se do brány ještě sice odvrátil jeden z domácích beků, pak se k balónu ale dostal VALON BERISHA, jenž zvyšuje na 3:0 ve prospěch Salzburgu.

76
    Hosté jdou do dvoubrankového vedení! Odražený míč se dostal až k ANDREASU ULMEROVI a ten se prosadil krásnou střelou do horního růžku branky.

72
    Dnes nevýrazného Alana vystřídal Zulj.

72
    Další střídání, aktivního Kampla střídá Ulmer.

71
    Correa se dokázal dobře zorientovat ve zmatku před bránou, jeho střela ale skončila těsně nad břevnem!

70
    K hlavičce se nikdo nedostal. V zápětí byl faulován Sigurdsson, bude to volný přímý kop.