Omsk – Chabarovsk 4:1 (kon.) | Barys – Novokuzněck 4:5 (1:2 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Dynamo Moskva – Čerepovec 5:1 (kon.) | Jaroslavl – N.Novgorod 3:4 (1:2 po s.n.) | Atlant – Záhřeb 5:2 (kon.)
HC Slovan – Jokerit 2:4 (kon.)
Avangard Omsk
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
Neděle 12.10.2014, 12:00 • Omsk Arena • KHL

To je z dnešního utkání vše. Přeji hezký zbytek neděle a u dalšího zápasu na shledanou. (14:22:17)

Utkání navštívilo 8090 diváků.

Zápas je u konce, domácí si v něm poradili s Chabarovskom 4:1. Omsk byl po celou dobu zápasu lepší a zaslouženě bere tři body.

60:00

57:37
    Perežogin (OMS) 2 minuty napadení.

57:10
    Rozhodčí tuto situaci vyhodnotil takto: Fišenko (AMR) 2+2 minuty za hrubost a Ivanov (OMS) 2 minuty hrubost.

57:10
    Po nahození Omsku, Borisov ukryl kotouč pod svou výstroj. Jeden z hráčů Omsu si neodpustil následnou spršku a strhla se mela.

56:25
    Omsk u kotouče, ale už se nikde nežene.

55:46
    Po střele Amuru se bude vhazovat před Barulinem.

55:22
    Omsk vyvezl kotouč do útočného pásma a šel střídat.

54:54
    Omsk vyhazuje do středního pásma.

54:46
    Amur zvýšil aktivitu ze které plyne další buly před Barulinem.

54:42
    Dmitrij Lugin trefil Barulina do masky, rozhodčí okamžitě přerušil hru.

53:42
    Omsk se znovu drží v útočném pásmu.

53:02
    Omsk znovu útočí. Amur se však osvobodil a sám založil útok.

52:08
    Další práce pro Borisova. Kalininova střela neměla dostatečnou razanci a přesnost.
    PARŠIN - 4:1

David Janeczek

Branky a nahrávky: 12. Popov (Kuljaš, Paršin), 23. Sobotka (Gustafsson, Paršin), 26. Kalinin (Perežogin, Mozer), 51. Paršin (Popov, Sobotka) – 25. Miklík (Lugin, Fišenko)

Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Blaťák, Gustafsson, Kuljaš, Pivtsakin, Ljamin, Vasiljev, Kulik – Paršin, Sobotka, Popov, Mozer, Perežogin, Kalinin, Wandell, Něprajev, Ivanov, Berdnikov, Pervušin, Fišenko, Semjonov
    Amur Chabarovsk: Borisov (Bolšakov) – Loginov, Safronov, Peretjagin, Rjazantsev, Kurbatov, Taimi, Jezhov, Těreščenko, Terjajev,Špirko, Baškirov, Tarasov, Fišenko, Miklík, Lugin, Litovčenko, Orlov, Abramov, Kopjenko

Rozhodčí: Buturlin, Kiseljov – Metalnikov, Sirotkin