Boston – Columbus 1:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 6:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:3 (kon.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.)
Florida – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Toronto 3:0 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – NY Rangers 2:5 (kon.)
Minnesota Wild
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Arizona Coyotes
Neděle 18.01.2015, 03:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám krásné nedělní ráno. (05:51:04)

Československá stopa v utkání:
    Martin Erat (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:12
    Martin Hanzal (ARI) 0+0,3 střely, čas na ledě 15:44
    Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:30.

1. Charlie Coyle (MNS) 1+0
    2. Devan Dubnyk (MNS) 25 zák., 1 gól, 96,2%
    3. Zach Parise (MNS) 1+0.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 33 – 26 (15-8, 13-7, 5-11)
    Zablokované střely: 16 – 9
    Trestné minuty: 8 – 10
    Využité přesilové hry: 0/3 – 1/2
    Bodyčky: 7 – 19
    Vyhrané vhazování: 28 – 32.

Je dobojováno a na hráčích Arizony je vidět velká frustrace. Coyotes měli ve třetí části velkou herní převahu, ale ani ta ke vstřelení vyrovnávající branky nepomohla. Devan Dubnyk chytal jednu střelu za druhou a výrazně přispěl k výhře Minnesoty, která se o kousíček přiblížila místům zaručující playoff, na které už Arizona může pomalu zapomenout.

60:00

59:51
    Vitale nedokázal přihrát přes Brodziaka, v tomto zápase se už nic nestane.

59:26
    Minnesota má puk v držení a šance Arizony na bodový zisk už jsou víceméně nulové.
    Zach PARISE - 3:1

59:06
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild přidávají třetí branku a o vítězi je rozhodnuto. Yandle na útočné modré ztratil puk, ZACH PARISE vystřelil z levé strany do opuštěné klece a pečetil dvoubodový zisk Minnesoty. Asistence: Mikko Koivu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Branka Arizony je prázdná, Arizona to zkouší v šesti!

58:25
    Arizona přišla o útočné pásmo, pro puk se musí vracet Keith Yandle.

58:06
    Sam Gagner branku netrefil a Arizoně se čas na srovnání velmi rychle krátí.

57:54
    Zbytečné zakázané uvolnění hráčů Wild posune hru před Dubnyka.

57:46
    Puk vylétl ven ze hřiště, vhazovat se bude u modré čáry blíže branky Mika Smithe.

57:39
    Coyotes trápí rozehrávka, kvůli které se nemůžou dostat z obranné poloviny.

56:42
    Střela příklepem v podání Olivera Ekmana-Larssona byla pro Dubnyka snadným soustem.

56:24
    To Dubnyk si po střele McMillana rozehrávku nakonec rozmyslel a přerušil hru. Následuje poslední komerční přestávka.

56:15
    Wild vyhodili tak šikovně, že puk doklouzal ke Smithovi, jenž okamžitě rozehrál.

55:47
    Lessio za Dubnykem nevěděl, kde měl kotouč, ke kterému se dostali domácí.

55:17
    Střela od modré byla tečovaná Korpikoskim, ovšem Dubnyk i přesto dobře zareagoval a vyrazil.

55:10
    Coyotes rychle utíká čas na srovnání, hosté na vstřelení branky nemají už ani pět minut.

54:43
    Boedker ztratil stabilitu a hned čtyři hráči Minnesoty se řítili na Smithe, kterému pomohl vracející se Erat.

54:18
    Stone rozehrál jen na hokejku Koiva, který přihrál spoluhráči a vydal se střídat.

53:56
    Vermette vyhrál buly pro Coyotes, kteří se ale vrátili na vlastní polovinu.

53:45
    Boedker dal puk na modrou čáru Murphymu, jehož další střelu z levé strany Dubnyk dobře viděl a chytil ji.

53:33
    Čtvrtý útok Coyotes dnes hraje výborný zápas, nyní se však neprosadili, protože kotouč skončil na střídačce Minnesoty.

53:19
    Wild se rychle přesunuli před Smithe, kde však pobyli jen pár vteřin a už se znovu musí bránit útoku Arizony.

53:00
    Krátce po vhazování si Dubnyk znovu nechal puk pro sebe, následuje buly na pravé straně útočného pásma Kojotů.

52:56
    Zápěstí Connora Murphyho vystřelili puk přesně do míst, kde byla lapačka Dubnyka, jenž přerušil hru.

52:42
    Druhá formace Arizony zůstává na ledě i v útočném pásmu.

52:22
    Další úspěšné zásahy pro Devana Dubnyka, který nejprve vyrazil střelu Erata, a poté také dorážku Keitha Yandlea!

52:07
    Erat vrátil kotouč Murphymu, jehož střelu Dubnyk jenom vyrazil do strany.

51:43
    Zucker se natlačil před Michálka, ale z téměř nulového úhlu Smithe nepřekonal.

51:06
    Rieder se drze vydal mezi tři hráče Minnesoty, kteří ho bez větších problémů obrali o puk.

50:42
    Boedker nabral velkou rychlost, ale obránce mu puk krátce před zakončením vypíchl.

50:28
    Dnešní utkání sleduje 19 111 diváků.

50:27
    Boedker si výborně pokryl kotouč, ale z pravého kruhu nevystřelil, o což se postaral až Stone, který provětral Dubnykovu lapačku.

50:08
    A nápor Coyotes bude moci pokračovat po zakázaném uvolnění Divočáků.

49:49
    Minnesota v posledních minutách hlavně brání, Arizona se neúnavně dere za vyrovnávající brankou.

49:35
    Lessio z pravé strany vystřelil do břicha Dubnyka, který nadvakrát schoval puk v lapačce.

49:15
    Vitale přihrál na osu hřiště, kdy byl u kotouče Carter, jenž dostal puk do středu hřiště.

48:54
    Na druhé straně přihrál Pominville Carterovi, s jehož střelou neměl Smith sebemenší problém.

48:31
    Chipchura se bleskurychle obtočil kolem branku a snažil se zasunout puk za Dubnyka, který ale zasáhl betonem.

48:08
    Murphy se musí vracet za Smithovu branku, odkud začíná nový útok Arizony.

47:47
    Vanek přenechal puk Haulovi, ale finského útočníka obral o puk Vermette.

47:26
    Dnes nepříliš výrazný Haula po přechodu do útočné třetiny narazil na Samuelssona.

47:12
    Eratova přihrávka na rozjetého Gagnera postrádala přesnost – zakázané uvolnění.

46:40
    Hanzal vyhrál buly nad Brodziakem, ovšem Erat odevzdal puk Minnesotě.

46:32
    Scandella napřáhl ke střele z levého kruhu, ale Smith s ledovým klidem zasáhl lapačkou. Následuje komerční pauza.

46:15
    Moss si posunul puk před sebe, jenže mu ho sebral jeden z obránců Wild.

45:44
    Wild nikam nepospíchají a drží puk v obranné třetině.

44:28
    Rakouský útočník s českými kořeny Thomas Vanek svou střelu namířil do mantinelu za brankou Smithe.

44:00
    Parise dlouho váhal s přihrávkou na spoluhráče, který mezitím vjel do ofsajdu.

43:43
    Erat přihrál na modrou Stoneovi, jehož střela prosvištěla jenom vedle Dubnykovy svatyně.

43:29
    Útočné snažení arizonských hráčů zastavilo postavení mimo hru.

42:57
    Dubnykova rozehrávka skončila u Yandlea, který z levého konce modré čáry provětral výstroj jistého Devana Dubnyka.

42:47
    Niederreiter byl u volného puku později než obránce Coyotes, jenž rychle rozehrál puk vpřed.

42:25
    Kojoti vstoupili do třetí třetiny aktivněji než Minnesota, jež zatím pouze brání.

41:51
    Další závar před Dubnykem, Wild s problémy celou situaci vyřešili vyhozením k červené čáře.

41:39
    Nepříliš prudký pokus Olivera Ekmana-Larssona zaplul do Dubnykovy lapačky.

41:16
    Smith vyhání své hráče pryč z obranné třetiny, kde obránci Coyotes kombinují mezi sebou.

40:38
    Erat byl u zadního mantinelu evidentně podražen, ovšem sudí zůstali ledově klidní.

40:24
    Mikkel Boedker mířil mezi Dubnykovy betony, které ale k sobě sklaply včas.

Vyhrané vhazování: 15 – 20.

Ve druhé periodě vstřelili oba týmy po jedné brance, vedení Minnesoty nejprve zvýšil Zucker, na jehož trefu ale zaregoval Antoine Vermette, po jehož přesném bekhendu svítí na kostce nad leden stav 2:1. Arizona i přes nepříznivý stav nepodává vůbec špatný výkon a je stále ve hře o body.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:36
    Hanzalovu střelu zápěstím Devan Dubnyk reflexivně vyrazil.

39:31
    Scandella mohl popojet na útočnou polovinu, místo toho zbrkle nahodil a sudí odpískali zakázané uvolnění.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:54
    Niederreiter objel branku a zakončil bekhendem, proti kterému Smith vytasil pravý beton.

38:37
    Niederreiter neprocpal puk přes Vermetta, jenže Coyotes zůstávají v obležení.

38:20
    Rieder přišel o kotouč a Coyle ihned obrací hru.

37:49
    Prosser vyslal přízemní střelu, která ale Smithe příliš neohrozila.

37:39
    Prosser přihrál za branku na Koiva, který posunul puk mezi klubko těl, ovšem Coyotes si poradili.

37:06
    Nahození Hanzala dojel výborně hrající McMillan, který poté střílel z levého kruhu, ale trefil jen protihráče.

36:34
    Dobré střídání druhého útoku Coyotes, který dobrou minutu zaměstnával obranu Wild.

36:12
    Martin Erat šikovně střílel z otočky, jenže Dubnyk kotouč viděl a vyrazil.

35:50
    Po brance Arizony se hra uklidnila, ani jeden z týmů se nemůže dostat na delší dobu do útočného pásma.

35:14
    Dubnyk bekhendem posunul puk na Korpikoskiho, který jej u levého mantinelu ztratil.

34:57
    Jeden z domácích hráčů protečoval prudkou přihrávku na střídačku Minnesoty.

34:44
    Michálek zachytil dlouhou přihrávku soupeře, ten puk opět získal, ale krátce poté Wild zatavil ofsajd.

34:26
    Vitale byl před vlastní brankou podražen, ale vylučovat se nebude.

34:13
    Kojoti zachybovali v rozehrávce a kvůli zakázanému uvolnění nemůžou střídat.
    Antoiane VERMETTE - 2:1

33:47
    Arizona právě vstřelila branku!
    Devan Dubyk poprvé inkasuje jako brankář Minnesoty Wild! Yandleova střela byla Mossem tečovaná do břevna, kotouč se však odrazil k ANTOINU VERMETTOVI, jenž zakončil prakticky do prázdné branky. Asistence: David Moss, Keith, Yandle.

33:32
    Táhlá střela Ekmana-Larssona o kousek minula Dubnykovu svatyni.

33:19
    Minnesota na úvod oslabení vyhrála buly a dostala kotouč na druhý konec hřiště.

33:06
    Tak nakonec ano. Mikko Koivu sekl Joe Vitaleho a inkasuje menší trest.

32:57
    McMillan obral o kotouč Koiva, ale pro Minnesotu to žádné větší problémy neznamenalo.

32:33
    Erat s Hanzalem krouží kolem Dubnyka, ale vše se odehrává bez zakončení.

31:59
    Koivu zadovkou hledal někoho před branku, což se mu však nepovedlo.

31:41
    Niederreiter ztratil stabilitu a místo střely jen posunul puk pod lapačku Smithe.

31:19
    Folinovi přeskočil puk hokejku a doklouzal do středního pásma.

31:06
    Scandellova střela zlomila obráncovu hůl, Arizona vzápětí vyhodila na další zakázané uvolnění.

30:41
    Coyotes mají velké potíže s rozehrávkou, domácí hráči je aktivně napadali a dokonce získali kotouč.

29:56
    Německý objev Thobias Rieder čisté konto Devana Dubnyka nezrušil. Gólman Wild ve svém novém působišti stále neinkasoval.

29:39
    Další zakázané uvolnění to nebude, Oliver Ekman-Larsson musí za Smithem hrát.

29:24
    Wild přečkali závar před Dubnykem bez úhony a odpálili kotouč přes všechny čáry na icing.

29:08
    Yandle vystřelil přes Vaneka a Dubnyk si připsal další úspěšný zákrok.
    Jason ZUCKER - 2:0

28:41
    Wild z ničeho nic dávají druhý gól a odskakují do vedení o dvě branky. Přes Dubnyka a Fontaineho se kotouč ocitl u rozjetého JASONA ZUCKERA, který měl dost času na provedení bekhendového blafáku, kterým překonal Smithe. Asistence: Justin Fontaine, Devan Dubnyk.

28:19
    Erat přenechal kotouč Murphymu, jehož střela byla sražená do obranné třetiny Kojotů.

28:09
    Cooke byl u kotouče později než Folin, a tak se píská zakázané uvolnění Wild.

28:02
    Devan Dubnyk zasáhl proti propagační střele ze středního pásma a přerušil hru.

27:56
    Postavení mimo hru v podání Arizony.

27:26
    Zbyněk Michálek získal puk za Smithem a poté tvrdě narazil na mantinel Pominvilla.

26:58
    Vermette dostal puk přes modrou čáru v nevhodnou dobu a provinil se postavením mimo hru.

26:50
    Hlavní rozhodčí se nakonec rozhodli vyloučit hned čtyři hráče, kterými jsou Michael Stone (ARI), Lauri Korpikoski (ARI), Charlie Coyle (MIN) a Nate Prosser (MIN).

26:49
    Na ledě se strhla potyčka mezi všemi deseti hráči, ale žádná rána pěstí nepadla.

26:37
    Smith si troufl rozehrát na Chipchuru, který ale nevyvezl puk z obranného pásma.

26:18
    To platilo jen pár vteřin, Dumba drží kotouč za vlastní brankou a čeká na dostřídání.

25:59
    Haula s Vanekem další zakončení nevymysleli, útočné pásmo ale udrželi.

25:34
    Vanekova střela z první neměla gólové parametry.

25:13
    Ve velké šanci se ocitl McMillan, který měl před sebou odkrytou branku, ale v krkolomné pozici do ní puk nedostal.

24:50
    Yandle uklidnil hru a podržel kotouč na vlastní polovině.

24:34
    Boedker pálil zápěstím, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

24:03
    Michálek vrátil puk za Smithe, domácí ale získali kotouč, z čehož vyplynula střela Koiva.

23:48
    Další zákrok pro kanadského gólmana Arizony, jenž zasahoval proti tvrdé střele Jonase Brodina.

23:34
    Smith čelil střele z nulového úhlu, kterou betonem vyrazil.

23:16
    Coyle na pravé straně posadil na zadek Chipchuru a nabil na střelu Spurgeonovi, po jehož střele hosté vyšťourali puk a vyhodili na icing.

22:45
    Chipchura přihrál mezi kruhy na Mosse, který však branku přestřelil.

22:13
    Arizona se ve druhé třetině poprvé vydala do útočné třetiny, Hanzal z pravé strany ale na Dubnyka nevyzrál.

21:51
    Znovu stejná situace, Folin napřáhl od modré, ale Smith tentokrát měl lapačku na správném místě.

21:43
    Střelu Folina Smith vyrazil do pravé strany k dalším hráčům Minnesoty.

21:14
    Menší problémy Mika Smithe, jenž dvakrát nezastavil puk, a tak Wild zůstávají v pásmu.

20:42
    Cooke dlouhou přihrávkou vyzval ke střele Fantaineho, ale ten nemířil vůbec přesně.

20:18
    Nahození Pariseho zastavil Smith, který vyhodil puk k modré čáře.

Vyhrané vhazování: 10 – 8.

Domácí fanoušci můžou být po dvaceti minutách hry spokojení. Minnesota byla hlavně díky několika přesilovým hrám nebezpečnější, z čehož vytěžila také zatím jedinou branku, o kterou se postaral Charlie Coyle.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:59
    Michálek nezachytil puk na modré čáře a v první třetině se už nic nestane.

19:39
    Rieder vydoloval puk pro Michálka, jehož střela byla jenom propagační a navíc nebyla ani přesná.

19:07
    Rychlý kontr Minnesoty zůstal nezakončen, Brodina na poslední chvíli odstavil Boedker.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:51
    Rozehrávku Wild zastavilo vyhození kotouče na jednu ze střídaček, vhazovat se bude u modré čáry poblíž Dubnyka.

18:36
    Minnesota útočné pásmo neudržela, další akce začíná zpoza domácí branky.

18:11
    Spurgeon z pozice pravého křídla Smithe neohrozil, vystřelil jen do rohu.

17:43
    Gagner přihrával na Korpikoskiho, před ním ale zasáhl Christian Folin.

17:26
    Fontaine nahodil za Smithe, kde byl u puku jako první Connor Murphy.

16:55
    Yandle zkoušel své štěstí střelou od modré, jenže puk byl tečovaný mimo branku.

16:31

16:16
    Brodin měl hodně prostoru ke střele, Smithovi vypadl kotouč z lapačky, ale Arizona se k puku dostala jako první.

15:56
    Moss s McMillanem dobrých patnáct vteřin drželi Wild v obranné třetině.

15:26
    Korpikoski ušetřil několik vteřin z oslabení a prověřil pozornost Dubnyka.

15:01
    Vermette zablokoval ránu Pominvilla a vyhodil do útočného pásma Arizony.

14:47
    Po několika přihrávkách pálil z levého kruhu Thomas Vanek, ovšem Smith byl připravený a ztlumil kotouč.

14:31
    Na trestnou lavici za hákování Matta Cooka usedl český útočník Martin Erat.

14:29
    Prosser tvrdě vystřelil od modré, Smith však úspěšně vyrazil do strany.

14:11
    Coyotes půjdou opět do čtyř, Minnesota to zatím zkouší v šesti.

13:58
    Wild jsou na koni a opět se tlačí před Smithe, který musel zasahovat proti střele Cooka.
    Charlie COYLE - 1:0

13:35
    Wild se ve čtrnácté minutě ujímají vedení! CHARLIE COYLE využil dobré práce Niederreitera a zblízka poslal kotouč nad bezmocného Smithe. Asistence: Nino Niederreiter, Christian Folin.

13:19
    Ve vlastním oslabené zahrozili hosté, Erat bekhendem přihrál Hanzalovi, který ovšem nezakončil.

12:55
    Korpikoski napadal Brodina, který měl velké problémy s rozehrávkou a odevzdal puk Arizoně.

12:33
    McMillan přihrál podél mantinelu a Coyotes odpravili kotouč do bezpečí.

12:06
    Velké štěstí pro Arizonu, Pominville si najel před Smithe a zasáhl brankovou konstrukci!

11:49
    Další vyhození v podání Kojotů, Mc Millan se dostal k puku za Dubnykem, kterého prověřil střelou z těsné blízkosti.

11:34
    Vermette po komerční pauze vyhrál vhazování nad Koivem a Michálek poslal puk až k Dubnykovi.

11:25
    Tobias Rieder nedovoleně bránil Jasona Pominvilla a je třetím vyloučeným hráčem.

11:21
    Koivu hledal někoho před brankou, kvůli faulu Riedera se tak ale nestalo.

10:55
    McMillan zavezl puk do útočné třetiny, ale na levé strany byl rychle odzbrojen.

10:22
    Yandleovu střelu zablokoval Brodziak, u puku jsou obránci Arizony.

10:03
    Po střele Ekmana-Larssona domácí znovu dostali puk ven z obranného pásma.

09:38
    Vermette dostal přihrávku z levé strany, ovšem z těsné blízkosti Dubnyka nepřekonal.

09:28
    Minnesota se v pohodě brání a svého soupeře do ničeho nepouští.

08:57
    Gagner, Hanzal a Rieder Dubnyka neohrozili a míří na střídačku.

06:37
    Pokus Ekmana-Larssona k Dubnykovi neprošel, Wild vzápětí vyhodili.

08:19
    Přesilovku si zahraje také Arizona, Justin Fontaine dostává menší trest za hákování.

08:03
    Oba týmy střídají, ve vlastním pásmu drží puk Scandella.

07:52
    Parise převzal přihrávku z pravé strany, ovšem Smithe nepřekonal.

07:43

07:24
    Arizona dostala puk do středního pásma, ale Wild se rychle vrátili do nebezpečného prostoru.

07:05
    Mike Smith skvěle zasáhl proti střele Koiva, který si počkal na přihrávku zpoza branky a bekhendem mířil k tyči, ale gólman Coyotes zachytil puk lapačkou.

06:59
    Zuckerova přihrávka byla sražená mimo kluziště, následuje vhazování po pravici Mika Smithe.

06:48
    Vanekovu střelu srazil Murphy, Smith musel zasahovat až po střele Pominvilla.

06:32
    Z podobného místa nad levým kruhem pálil i Pominville, ale Smith byl pozorný a kotouč schoval ve výstroji.

06:14
    Spurgeonova dělovka od modré otestovala jen mantinel za brankou.

05:53
    Vanek přihrál před brankoviště, kde nenašel žádného spoluhráče.

05:43
    Za držení na trestnou lavici usedá Lucas Lessio (ARI).

05:33
    McMillan se natlačil před Dubnyka, který si s jeho dvěma pokusy poradil stejně jako s dorážkou Lessia.

05:20
    Parise přihrál na modrou čáru, Spurgeon podél modré čáry přihrál na Scandellu, který vystřelil do hrudníku Smithe.

04:44
    Kotouč se dotkl ochranné sítě v útočném pásmu Coyotes, hra je přerušena.

04:26
    Druhý útok Arizony vedený Martinem Hanzalem se dostal do ofsajdu.

04:19
    Krátký pobyt před Smithem přinesl jen zablokovanou střelu od modré čáry.

03:59
    Moss tratil puk ve středním pásmu, Minnesota může zaútočit.

03:34
    Dobré střídání Arizony první branku nepřineslo, další akci rozjíždí Michálek.

03:05
    Střela Vermette byla zablokovaná, o vteřinku později se neujala ani rána Samuelssona.

02:44
    Lessio vyhodil kotouč přes všechny čáry k Dubnykovi, icing se tak nepíská.

02:07
    Coyle nahodil kotouč do útočného pásma Minnesoty, kde se bojuje za brankou Smithe.

01:50
    Sam Gagner zkoušel překvapit Dubynka střelou z nulového úhlu, ale gólman Wild se překvapit nenechal.

01:32
    Zucker centroval puk před Smithe, kde jeho spoluhráči chybělo jen několik centimetrů k zachycení kotouče.

01:22
    Rieder pálil z levého kruhu a jeho nedávný spoluhráč Devan Dubnyk musel zakročit lapačkou.

00:55
    První útok Arizony v útočném pásmu vydržel jen několik vteřin, u puku jsou obránci Wild.

03:15
    Po střele Scandelly měl Smith velké problémy, celá akce skončila nepřesnou střelou Zuckera.

00:09
    Už po devíti vteřinách je hra poprvé přerušena, kotouč totiž vyletěl ven ze hřiště.

00:05
    Na úvodní buly se postavili Mikko Koivu a Antoine Vermette, úspěšnější byl střední útočník Minnesoty.

00:01

Vybraní hráči již stepují na modrých čarách, kde si tradičně vyslechnou hymnu USA.

V brance Minnesoty dnes nastoupí Devan Dubnyk, který před několika dny přišel mezi Divočáky právě z Arizony, za kterou odchytal devatenáct zápasů.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

28.11.2013 Minnesota – Arizona 1:3.

Vedení Minnesoty bylo před sezónou velice ambiciózní, týmu okolo Mikka Koiva, Thomase Vanka nebo Zacha Pariseho se ale první polovina soutěže příliš nepovedla. Divočáci jsou v tabulce Západní konference s třiačtyřiceti body až na dvanáctém místě, přičemž ztráta na osmé Kings činní nelichotivých sedm bodů.

Nejproduktivnější hráči:
    • J. Pominville – 36 bodů (9+27
    • Z. Parise – 32 bodů (15+17)
    • T. Vanek – 27 bodů (8+19)

Kojoti mají za sebou sérii šesti domácích utkání v řadě, která nebyla tak úspěšná, jak by si fanoušci Arizony asi představovali. Coyotes vyhráli jenom dvakrát a hodně si zmenšili naděje na postup do playoff, na které ztrácí už čtrnáct bodů.

• M. Boedker – 28 bodů (14+14)
    • A. Vermette – 28 bodů (10+18)
    • K. Yandle – 27 bodů (4+23).

Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou nedělní noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od tří hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy Minnesota Wild a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 14. Coyle (Niederreiter, Folin), 29. Zucker (Fontaine, Dubnyk), 60. Parise (Koivu) – 34. Vermette (Moss, Yandle)

Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Folin, Brodin, Spurgeon, Scandella, Dumba, Prosser – Zucker, Koivu, Parise – Pominville, Haula, Vanek – Niederreiter, Coyle, Carter – Fontaine, Brodziak, Cooke.
    Arizona Coyotes: Smith (Lee) – Murphy, Yandle, Stone, Ekman-Larsson, Michálek, Samuelsson – Boedker, Vermette, Rieder – Gagner, Hanzal, Erat – Moss, Chipchura, Korpikoski – Lessio, Vitale, McMillan.

Rozhodčí: Hebert, Watson – Heyer, Alphonso

Diváci: 19 111