Boston – Columbus 1:3 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 3:4 (kon.) | Montreal – NY Islanders 6:4 (kon.)
Ottawa – Carolina 2:3 (kon.) | Detroit – Nashville 5:2 (kon.) | Tampa – Colorado 3:2 (2:1 po s.n.)
Florida – Edmonton 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Toronto 3:0 (kon.) | Dallas – Washington 5:4 (kon.)
Minnesota – Arizona 3:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:4 (po pr.) | Los Angeles – Anaheim 2:3 (0:1 po s.n.)
Pittsburgh – NY Rangers 2:5 (kon.)
Minnesota Wild
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Arizona Coyotes
Neděle 18.01.2015, 03:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Všem hokejovým fanouškům přeji příjemnou nedělní noc při sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od tří hodin se můžeme těšit na duel mezi týmy Minnesota Wild a Arizona Coyotes.

Vedení Minnesoty bylo před sezónou velice ambiciózní, týmu okolo Mikka Koiva, Thomase Vanka nebo Zacha Pariseho se ale první polovina soutěže příliš nepovedla. Divočáci jsou v tabulce Západní konference s třiačtyřiceti body až na dvanáctém místě, přičemž ztráta na osmé Kings činní nelichotivých sedm bodů.

Nejproduktivnější hráči:
    • J. Pominville – 36 bodů (9+27
    • Z. Parise – 32 bodů (15+17)
    • T. Vanek – 27 bodů (8+19)

Kojoti mají za sebou sérii šesti domácích utkání v řadě, která nebyla tak úspěšná, jak by si fanoušci Arizony asi představovali. Coyotes vyhráli jenom dvakrát a hodně si zmenšili naděje na postup do playoff, na které ztrácí už čtrnáct bodů.

Obránce, 41 zápasů, 7 bodů (1+6).

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

V brance Minnesoty dnes nastoupí Devan Dubnyk, který před několika dny přišel mezi Divočáky právě z Arizony, za kterou odchytal devatenáct zápasů.

Vybraní hráči již stepují na modrých čarách, kde si tradičně vyslechnou hymnu USA.

00:01

00:05
    Na úvodní buly se postavili Mikko Koivu a Antoine Vermette, úspěšnější byl střední útočník Minnesoty.

00:09
    Už po devíti vteřinách je hra poprvé přerušena, kotouč totiž vyletěl ven ze hřiště.

03:15
    Po střele Scandelly měl Smith velké problémy, celá akce skončila nepřesnou střelou Zuckera.

00:55
    První útok Arizony v útočném pásmu vydržel jen několik vteřin, u puku jsou obránci Wild.

01:22
    Rieder pálil z levého kruhu a jeho nedávný spoluhráč Devan Dubnyk musel zakročit lapačkou.

01:32
    Zucker centroval puk před Smithe, kde jeho spoluhráči chybělo jen několik centimetrů k zachycení kotouče.

01:50
    Sam Gagner zkoušel překvapit Dubynka střelou z nulového úhlu, ale gólman Wild se překvapit nenechal.

02:07
    Coyle nahodil kotouč do útočného pásma Minnesoty, kde se bojuje za brankou Smithe.

02:44
    Lessio vyhodil kotouč přes všechny čáry k Dubnykovi, icing se tak nepíská.

03:05
    Střela Vermette byla zablokovaná, o vteřinku později se neujala ani rána Samuelssona.

03:34
    Dobré střídání Arizony první branku nepřineslo, další akci rozjíždí Michálek.

03:59
    Moss tratil puk ve středním pásmu, Minnesota může zaútočit.

04:19
    Krátký pobyt před Smithem přinesl jen zablokovanou střelu od modré čáry.

04:26
    Druhý útok Arizony vedený Martinem Hanzalem se dostal do ofsajdu.

04:44
    Kotouč se dotkl ochranné sítě v útočném pásmu Coyotes, hra je přerušena.

05:20
    Parise přihrál na modrou čáru, Spurgeon podél modré čáry přihrál na Scandellu, který vystřelil do hrudníku Smithe.

05:33
    McMillan se natlačil před Dubnyka, který si s jeho dvěma pokusy poradil stejně jako s dorážkou Lessia.

05:43
    Za držení na trestnou lavici usedá Lucas Lessio (ARI).

05:53
    Vanek přihrál před brankoviště, kde nenašel žádného spoluhráče.

06:14
    Spurgeonova dělovka od modré otestovala jen mantinel za brankou.

06:32
    Z podobného místa nad levým kruhem pálil i Pominville, ale Smith byl pozorný a kotouč schoval ve výstroji.

06:48
    Vanekovu střelu srazil Murphy, Smith musel zasahovat až po střele Pominvilla.

06:59
    Zuckerova přihrávka byla sražená mimo kluziště, následuje vhazování po pravici Mika Smithe.

07:05
    Mike Smith skvěle zasáhl proti střele Koiva, který si počkal na přihrávku zpoza branky a bekhendem mířil k tyči, ale gólman Coyotes zachytil puk lapačkou.

07:24
    Arizona dostala puk do středního pásma, ale Wild se rychle vrátili do nebezpečného prostoru.

07:43

07:52
    Parise převzal přihrávku z pravé strany, ovšem Smithe nepřekonal.

08:03
    Oba týmy střídají, ve vlastním pásmu drží puk Scandella.

08:19
    Přesilovku si zahraje také Arizona, Justin Fontaine dostává menší trest za hákování.

06:37
    Pokus Ekmana-Larssona k Dubnykovi neprošel, Wild vzápětí vyhodili.

08:57
    Gagner, Hanzal a Rieder Dubnyka neohrozili a míří na střídačku.

09:28
    Minnesota se v pohodě brání a svého soupeře do ničeho nepouští.

09:38
    Vermette dostal přihrávku z levé strany, ovšem z těsné blízkosti Dubnyka nepřekonal.

10:03
    Po střele Ekmana-Larssona domácí znovu dostali puk ven z obranného pásma.

10:22
    Yandleovu střelu zablokoval Brodziak, u puku jsou obránci Arizony.

10:55
    McMillan zavezl puk do útočné třetiny, ale na levé strany byl rychle odzbrojen.

11:21
    Koivu hledal někoho před brankou, kvůli faulu Riedera se tak ale nestalo.

11:25
    Tobias Rieder nedovoleně bránil Jasona Pominvilla a je třetím vyloučeným hráčem.

11:34
    Vermette po komerční pauze vyhrál vhazování nad Koivem a Michálek poslal puk až k Dubnykovi.

11:49
    Další vyhození v podání Kojotů, Mc Millan se dostal k puku za Dubnykem, kterého prověřil střelou z těsné blízkosti.

12:06
    Velké štěstí pro Arizonu, Pominville si najel před Smithe a zasáhl brankovou konstrukci!

12:33
    McMillan přihrál podél mantinelu a Coyotes odpravili kotouč do bezpečí.

12:55
    Korpikoski napadal Brodina, který měl velké problémy s rozehrávkou a odevzdal puk Arizoně.

13:19
    Ve vlastním oslabené zahrozili hosté, Erat bekhendem přihrál Hanzalovi, který ovšem nezakončil.

13:35
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild se ve čtrnácté minutě ujímají vedení! CHARLIE COYLE využil dobré práce Niederreitera a zblízka poslal kotouč nad bezmocného Smithe. Asistence: Nino Niederreiter, Christian Folin.
    Charlie COYLE - 1:0

13:58
    Wild jsou na koni a opět se tlačí před Smithe, který musel zasahovat proti střele Cooka.

14:11
    Coyotes půjdou opět do čtyř, Minnesota to zatím zkouší v šesti.

14:29
    Prosser tvrdě vystřelil od modré, Smith však úspěšně vyrazil do strany.

14:31
    Na trestnou lavici za hákování Matta Cooka usedl český útočník Martin Erat.

14:47
    Po několika přihrávkách pálil z levého kruhu Thomas Vanek, ovšem Smith byl připravený a ztlumil kotouč.

15:01
    Vermette zablokoval ránu Pominvilla a vyhodil do útočného pásma Arizony.

15:26
    Korpikoski ušetřil několik vteřin z oslabení a prověřil pozornost Dubnyka.

15:56
    Moss s McMillanem dobrých patnáct vteřin drželi Wild v obranné třetině.

16:16
    Brodin měl hodně prostoru ke střele, Smithovi vypadl kotouč z lapačky, ale Arizona se k puku dostala jako první.

16:31

16:55
    Yandle zkoušel své štěstí střelou od modré, jenže puk byl tečovaný mimo branku.

17:26
    Fontaine nahodil za Smithe, kde byl u puku jako první Connor Murphy.

17:43
    Gagner přihrával na Korpikoskiho, před ním ale zasáhl Christian Folin.

18:11
    Spurgeon z pozice pravého křídla Smithe neohrozil, vystřelil jen do rohu.

18:36
    Minnesota útočné pásmo neudržela, další akce začíná zpoza domácí branky.

18:51
    Rozehrávku Wild zastavilo vyhození kotouče na jednu ze střídaček, vhazovat se bude u modré čáry poblíž Dubnyka.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:07
    Rychlý kontr Minnesoty zůstal nezakončen, Brodina na poslední chvíli odstavil Boedker.

19:39
    Rieder vydoloval puk pro Michálka, jehož střela byla jenom propagační a navíc nebyla ani přesná.

19:59
    Michálek nezachytil puk na modré čáře a v první třetině se už nic nestane.

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

Domácí fanoušci můžou být po dvaceti minutách hry spokojení. Minnesota byla hlavně díky několika přesilovým hrám nebezpečnější, z čehož vytěžila také zatím jedinou branku, o kterou se postaral Charlie Coyle.

20:18
    Nahození Pariseho zastavil Smith, který vyhodil puk k modré čáře.

20:42
    Cooke dlouhou přihrávkou vyzval ke střele Fantaineho, ale ten nemířil vůbec přesně.

21:14
    Menší problémy Mika Smithe, jenž dvakrát nezastavil puk, a tak Wild zůstávají v pásmu.

21:43
    Střelu Folina Smith vyrazil do pravé strany k dalším hráčům Minnesoty.

21:51
    Znovu stejná situace, Folin napřáhl od modré, ale Smith tentokrát měl lapačku na správném místě.

22:13
    Arizona se ve druhé třetině poprvé vydala do útočné třetiny, Hanzal z pravé strany ale na Dubnyka nevyzrál.

22:45
    Chipchura přihrál mezi kruhy na Mosse, který však branku přestřelil.

23:16
    Coyle na pravé straně posadil na zadek Chipchuru a nabil na střelu Spurgeonovi, po jehož střele hosté vyšťourali puk a vyhodili na icing.

23:34
    Smith čelil střele z nulového úhlu, kterou betonem vyrazil.

23:48
    Další zákrok pro kanadského gólmana Arizony, jenž zasahoval proti tvrdé střele Jonase Brodina.

24:03
    Michálek vrátil puk za Smithe, domácí ale získali kotouč, z čehož vyplynula střela Koiva.

24:34
    Boedker pálil zápěstím, ale prostor mezi třemi tyčemi netrefil.

24:50
    Yandle uklidnil hru a podržel kotouč na vlastní polovině.

25:13
    Ve velké šanci se ocitl McMillan, který měl před sebou odkrytou branku, ale v krkolomné pozici do ní puk nedostal.

25:34
    Vanekova střela z první neměla gólové parametry.

25:59
    Haula s Vanekem další zakončení nevymysleli, útočné pásmo ale udrželi.

26:18
    To platilo jen pár vteřin, Dumba drží kotouč za vlastní brankou a čeká na dostřídání.

26:37
    Smith si troufl rozehrát na Chipchuru, který ale nevyvezl puk z obranného pásma.

26:49
    Na ledě se strhla potyčka mezi všemi deseti hráči, ale žádná rána pěstí nepadla.

26:50
    Hlavní rozhodčí se nakonec rozhodli vyloučit hned čtyři hráče, kterými jsou Michael Stone (ARI), Lauri Korpikoski (ARI), Charlie Coyle (MIN) a Nate Prosser (MIN).

26:58
    Vermette dostal puk přes modrou čáru v nevhodnou dobu a provinil se postavením mimo hru.

27:26
    Zbyněk Michálek získal puk za Smithem a poté tvrdě narazil na mantinel Pominvilla.

27:56
    Postavení mimo hru v podání Arizony.

28:02
    Devan Dubnyk zasáhl proti propagační střele ze středního pásma a přerušil hru.

28:09
    Cooke byl u kotouče později než Folin, a tak se píská zakázané uvolnění Wild.

28:19
    Erat přenechal kotouč Murphymu, jehož střela byla sražená do obranné třetiny Kojotů.

28:41
    Wild z ničeho nic dávají druhý gól a odskakují do vedení o dvě branky. Přes Dubnyka a Fontaineho se kotouč ocitl u rozjetého JASONA ZUCKERA, který měl dost času na provedení bekhendového blafáku, kterým překonal Smithe. Asistence: Justin Fontaine, Devan Dubnyk.
    Jason ZUCKER - 2:0

29:08
    Yandle vystřelil přes Vaneka a Dubnyk si připsal další úspěšný zákrok.

29:24
    Wild přečkali závar před Dubnykem bez úhony a odpálili kotouč přes všechny čáry na icing.

29:39
    Další zakázané uvolnění to nebude, Oliver Ekman-Larsson musí za Smithem hrát.

29:56
    Německý objev Thobias Rieder čisté konto Devana Dubnyka nezrušil. Gólman Wild ve svém novém působišti stále neinkasoval.

30:41
    Coyotes mají velké potíže s rozehrávkou, domácí hráči je aktivně napadali a dokonce získali kotouč.

31:06
    Scandellova střela zlomila obráncovu hůl, Arizona vzápětí vyhodila na další zakázané uvolnění.

31:19
    Folinovi přeskočil puk hokejku a doklouzal do středního pásma.

31:41
    Niederreiter ztratil stabilitu a místo střely jen posunul puk pod lapačku Smithe.

31:59
    Koivu zadovkou hledal někoho před branku, což se mu však nepovedlo.

32:33
    Erat s Hanzalem krouží kolem Dubnyka, ale vše se odehrává bez zakončení.

32:57
    McMillan obral o kotouč Koiva, ale pro Minnesotu to žádné větší problémy neznamenalo.

33:06
    Tak nakonec ano. Mikko Koivu sekl Joe Vitaleho a inkasuje menší trest.

33:19
    Minnesota na úvod oslabení vyhrála buly a dostala kotouč na druhý konec hřiště.

33:32
    Táhlá střela Ekmana-Larssona o kousek minula Dubnykovu svatyni.

33:47
    Arizona právě vstřelila branku!
    Devan Dubyk poprvé inkasuje jako brankář Minnesoty Wild! Yandleova střela byla Mossem tečovaná do břevna, kotouč se však odrazil k ANTOINU VERMETTOVI, jenž zakončil prakticky do prázdné branky. Asistence: David Moss, Keith, Yandle.
    Antoiane VERMETTE - 2:1

34:13
    Kojoti zachybovali v rozehrávce a kvůli zakázanému uvolnění nemůžou střídat.

34:26
    Vitale byl před vlastní brankou podražen, ale vylučovat se nebude.

34:44
    Michálek zachytil dlouhou přihrávku soupeře, ten puk opět získal, ale krátce poté Wild zatavil ofsajd.

34:57
    Jeden z domácích hráčů protečoval prudkou přihrávku na střídačku Minnesoty.

35:14
    Dubnyk bekhendem posunul puk na Korpikoskiho, který jej u levého mantinelu ztratil.

35:50
    Po brance Arizony se hra uklidnila, ani jeden z týmů se nemůže dostat na delší dobu do útočného pásma.

36:12
    Martin Erat šikovně střílel z otočky, jenže Dubnyk kotouč viděl a vyrazil.

36:34
    Dobré střídání druhého útoku Coyotes, který dobrou minutu zaměstnával obranu Wild.

37:06
    Nahození Hanzala dojel výborně hrající McMillan, který poté střílel z levého kruhu, ale trefil jen protihráče.

37:39
    Prosser přihrál za branku na Koiva, který posunul puk mezi klubko těl, ovšem Coyotes si poradili.

37:49
    Prosser vyslal přízemní střelu, která ale Smithe příliš neohrozila.

38:20
    Rieder přišel o kotouč a Coyle ihned obrací hru.

38:37
    Niederreiter neprocpal puk přes Vermetta, jenže Coyotes zůstávají v obležení.

38:54
    Niederreiter objel branku a zakončil bekhendem, proti kterému Smith vytasil pravý beton.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:31
    Scandella mohl popojet na útočnou polovinu, místo toho zbrkle nahodil a sudí odpískali zakázané uvolnění.

39:36
    Hanzalovu střelu zápěstím Devan Dubnyk reflexivně vyrazil.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Ve druhé periodě vstřelili oba týmy po jedné brance, vedení Minnesoty nejprve zvýšil Zucker, na jehož trefu ale zaregoval Antoine Vermette, po jehož přesném bekhendu svítí na kostce nad leden stav 2:1. Arizona i přes nepříznivý stav nepodává vůbec špatný výkon a je stále ve hře o body.

40:24
    Mikkel Boedker mířil mezi Dubnykovy betony, které ale k sobě sklaply včas.

40:38
    Erat byl u zadního mantinelu evidentně podražen, ovšem sudí zůstali ledově klidní.

41:16
    Smith vyhání své hráče pryč z obranné třetiny, kde obránci Coyotes kombinují mezi sebou.

41:39
    Nepříliš prudký pokus Olivera Ekmana-Larssona zaplul do Dubnykovy lapačky.

41:51
    Další závar před Dubnykem, Wild s problémy celou situaci vyřešili vyhozením k červené čáře.

42:25
    Kojoti vstoupili do třetí třetiny aktivněji než Minnesota, jež zatím pouze brání.

42:47
    Niederreiter byl u volného puku později než obránce Coyotes, jenž rychle rozehrál puk vpřed.

42:57
    Dubnykova rozehrávka skončila u Yandlea, který z levého konce modré čáry provětral výstroj jistého Devana Dubnyka.

43:29
    Útočné snažení arizonských hráčů zastavilo postavení mimo hru.

43:43
    Erat přihrál na modrou Stoneovi, jehož střela prosvištěla jenom vedle Dubnykovy svatyně.

44:00
    Parise dlouho váhal s přihrávkou na spoluhráče, který mezitím vjel do ofsajdu.

44:28
    Rakouský útočník s českými kořeny Thomas Vanek svou střelu namířil do mantinelu za brankou Smithe.

45:44
    Wild nikam nepospíchají a drží puk v obranné třetině.

46:15
    Moss si posunul puk před sebe, jenže mu ho sebral jeden z obránců Wild.

46:32
    Scandella napřáhl ke střele z levého kruhu, ale Smith s ledovým klidem zasáhl lapačkou. Následuje komerční pauza.

46:40
    Hanzal vyhrál buly nad Brodziakem, ovšem Erat odevzdal puk Minnesotě.

47:12
    Eratova přihrávka na rozjetého Gagnera postrádala přesnost – zakázané uvolnění.

47:26
    Dnes nepříliš výrazný Haula po přechodu do útočné třetiny narazil na Samuelssona.

47:47
    Vanek přenechal puk Haulovi, ale finského útočníka obral o puk Vermette.

48:08
    Murphy se musí vracet za Smithovu branku, odkud začíná nový útok Arizony.

48:31
    Chipchura se bleskurychle obtočil kolem branku a snažil se zasunout puk za Dubnyka, který ale zasáhl betonem.

48:54
    Na druhé straně přihrál Pominville Carterovi, s jehož střelou neměl Smith sebemenší problém.

49:15
    Vitale přihrál na osu hřiště, kdy byl u kotouče Carter, jenž dostal puk do středu hřiště.

49:35
    Lessio z pravé strany vystřelil do břicha Dubnyka, který nadvakrát schoval puk v lapačce.

49:49
    Minnesota v posledních minutách hlavně brání, Arizona se neúnavně dere za vyrovnávající brankou.

50:08
    A nápor Coyotes bude moci pokračovat po zakázaném uvolnění Divočáků.

50:27
    Boedker si výborně pokryl kotouč, ale z pravého kruhu nevystřelil, o což se postaral až Stone, který provětral Dubnykovu lapačku.

50:28
    Dnešní utkání sleduje 19 111 diváků.

50:42
    Boedker nabral velkou rychlost, ale obránce mu puk krátce před zakončením vypíchl.

51:06
    Rieder se drze vydal mezi tři hráče Minnesoty, kteří ho bez větších problémů obrali o puk.

51:43
    Zucker se natlačil před Michálka, ale z téměř nulového úhlu Smithe nepřekonal.

52:07
    Erat vrátil kotouč Murphymu, jehož střelu Dubnyk jenom vyrazil do strany.

52:22
    Další úspěšné zásahy pro Devana Dubnyka, který nejprve vyrazil střelu Erata, a poté také dorážku Keitha Yandlea!

52:42
    Druhá formace Arizony zůstává na ledě i v útočném pásmu.

52:56
    Zápěstí Connora Murphyho vystřelili puk přesně do míst, kde byla lapačka Dubnyka, jenž přerušil hru.

53:00
    Krátce po vhazování si Dubnyk znovu nechal puk pro sebe, následuje buly na pravé straně útočného pásma Kojotů.

53:19
    Wild se rychle přesunuli před Smithe, kde však pobyli jen pár vteřin a už se znovu musí bránit útoku Arizony.

53:33
    Čtvrtý útok Coyotes dnes hraje výborný zápas, nyní se však neprosadili, protože kotouč skončil na střídačce Minnesoty.

53:45
    Boedker dal puk na modrou čáru Murphymu, jehož další střelu z levé strany Dubnyk dobře viděl a chytil ji.

53:56
    Vermette vyhrál buly pro Coyotes, kteří se ale vrátili na vlastní polovinu.

54:18
    Stone rozehrál jen na hokejku Koiva, který přihrál spoluhráči a vydal se střídat.

54:43
    Boedker ztratil stabilitu a hned čtyři hráči Minnesoty se řítili na Smithe, kterému pomohl vracející se Erat.

55:10
    Coyotes rychle utíká čas na srovnání, hosté na vstřelení branky nemají už ani pět minut.

55:17
    Střela od modré byla tečovaná Korpikoskim, ovšem Dubnyk i přesto dobře zareagoval a vyrazil.

55:47
    Lessio za Dubnykem nevěděl, kde měl kotouč, ke kterému se dostali domácí.

56:15
    Wild vyhodili tak šikovně, že puk doklouzal ke Smithovi, jenž okamžitě rozehrál.

56:24
    To Dubnyk si po střele McMillana rozehrávku nakonec rozmyslel a přerušil hru. Následuje poslední komerční přestávka.

56:42
    Střela příklepem v podání Olivera Ekmana-Larssona byla pro Dubnyka snadným soustem.

57:39
    Coyotes trápí rozehrávka, kvůli které se nemůžou dostat z obranné poloviny.

57:46
    Puk vylétl ven ze hřiště, vhazovat se bude u modré čáry blíže branky Mika Smithe.

57:54
    Zbytečné zakázané uvolnění hráčů Wild posune hru před Dubnyka.

58:06
    Sam Gagner branku netrefil a Arizoně se čas na srovnání velmi rychle krátí.

58:25
    Arizona přišla o útočné pásmo, pro puk se musí vracet Keith Yandle.

58:44
    Branka Arizony je prázdná, Arizona to zkouší v šesti!

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

59:06
    Wild přidávají třetí branku a o vítězi je rozhodnuto. Yandle na útočné modré ztratil puk, ZACH PARISE vystřelil z levé strany do opuštěné klece a pečetil dvoubodový zisk Minnesoty. Asistence: Mikko Koivu.
    Zach PARISE - 3:1

59:26
    Minnesota má puk v držení a šance Arizony na bodový zisk už jsou víceméně nulové.

59:51
    Vitale nedokázal přihrát přes Brodziaka, v tomto zápase se už nic nestane.

60:00

Je dobojováno a na hráčích Arizony je vidět velká frustrace. Coyotes měli ve třetí části velkou herní převahu, ale ani ta ke vstřelení vyrovnávající branky nepomohla. Devan Dubnyk chytal jednu střelu za druhou a výrazně přispěl k výhře Minnesoty, která se o kousíček přiblížila místům zaručující playoff, na které už Arizona může pomalu zapomenout.

Statistiky zápasu:

Střely na branku: 33 – 26 (15-8, 13-7, 5-11)

Martin Hanzal (ARI) 0+0,3 střely, čas na ledě 15:44
    Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:30.

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám krásné nedělní ráno. (05:51:04)

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 14. Coyle (Niederreiter, Folin), 29. Zucker (Fontaine, Dubnyk), 60. Parise (Koivu) – 34. Vermette (Moss, Yandle)

Minnesota Wild: Dubnyk (Backstrom) – Folin, Brodin, Spurgeon, Scandella, Dumba, Prosser – Zucker, Koivu, Parise – Pominville, Haula, Vanek – Niederreiter, Coyle, Carter – Fontaine, Brodziak, Cooke.
    Arizona Coyotes: Smith (Lee) – Murphy, Yandle, Stone, Ekman-Larsson, Michálek, Samuelsson – Boedker, Vermette, Rieder – Gagner, Hanzal, Erat – Moss, Chipchura, Korpikoski – Lessio, Vitale, McMillan.

Rozhodčí: Hebert, Watson – Heyer, Alphonso

Diváci: 19 111