Vsetín – Mountfield HK 1:6 (kon.) | Poruba 2011 – Třebíč 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 8:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
1:6 (1:0, 0:2, 0:4)
Mountfield HK
Neděle 18.01.2015, 13:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů

59:23
    Prapodivné výroku rozhodčích pokračují i nadále. Po dvou neodpískaných zákrocích na domácí hráče následuje další vyšší trest. Patrik Španko dostává 2 plus 10 minut. Trest odsedí Valter.

58:04
    Surý se prodral přes svého soka, a když už se nadechoval k zakončení byl zahákován. Na trestnou lavici usedá Košař.

54:23
    Zvonek osekával soupeře tak dlouho, dokud si nevykoledoval hvizd sudího. Vsetínský centr už míří k trestoměřičům.

52:30
    Síly na ledě se vyrovnávají. Michálek se dopustil faulu a už usedá na lavici hanby.

51:20
    Další trest pro Čechmánkovu družinu. Za podražení míří za katr Slováček.

44:01
    Následuje i vyloučení v týmu Mountfield HK. Na trestnou lavici míří Malinský.

44:01
    Další vyloučení na straně Vsetína. Za zdržování hry si jde odpočinout Jakub Vaněk.

37:47
    Lukáš Kuchařík poslal na mantinel Krátošku, který zůstává ležet na ledě, kde se objevuje krev. Naštvaný domácí forvard dostává 5 minut plus do konce utkání za vražení na hrazení. Jedná se o druhý vyšší trest v průběhu sedmi minut. Trest odsedí Valter.

31:48
    Po vyrovnávací brance dostává trest na 5 minut plus do konce utkání Michal Konopka, kupodivu všech přítomných je udělen za podražení. Trest odsedí Filip Valter.

27:10
    Přesilovka Hradce končí. Za vysokou hůl si jde odpočinout Bartoň. Hraje se ve čtyřech.

26:01
    Teď mají více ze hry hokejisté z Hradce Králové, kteří donutili Červínka svým napadáním vyhodit puk mimo hrací plochu, za což dostává dvouminutový trest. Další početní výhoda pro hosty.

12:23
    Surý se dopustil sekání a už zpytuje svědomí na lavici hanby.

10:15
    Ve stejný čas jsou vyloučení hráči obou mužstev. Za Vsetín dostává dvouminutový trest Štědrý za sekání. Z týmu HK odpyká dvě minuty Michálek za příliš velký počet hráčů na ledě.

06:53
    Další trest pro HK. Tentokráte dostává menší trest Krátoška za sekání.

04:33
    Vsetín si zahraje 15 vteřin přesilovku 5 na 3. Dvě minuty za podražení dostává Košar.

02:48
    Domácí si aktivní hrou v útočném pásmu vynutili faul Sudy, který dostává menší trest za držení.

Pavel Tajzler

Branky a nahrávky: 17. Grygar (Mikula, Kuchařík) – 32. Procházka (Krátoška), 36. Hronek (Kovářů, Plášil), 42. Hronek (Plášil), 43. Suda (Michálek), 51. Plášil (Miškář, Michálek), 56. Miškář (Kovářů, Hronek)

VHK ROBE Vsetín: Stojar – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Konopka, Červínek, Šťedrý, Vaněk – Bůbela, Španko, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Slováček, Zvonek, Valter.
    Mountfield HK: Ašenbrenner – Faltýnek, Košař, Plašil, Suda, Hronek, Skála, Matějček – Gančarčík, Šeda, Miškář, Malinský, Krátoška, Bartoň, Michálek, Procházka, Pavlík, Kovářů, Pilař, Dudák, Kratochvíla.

Rozhodčí: Vaněk – Bryška, Švarc.